| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 18:15

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2007, o 01:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2007, o 22:57
Posty: 3
Lokalizacja: dublin
nazywam sie iwona s. mieszkam od 8 miesiecy w Dublinie. chce aby wszyscy dowiedzieli sie o tym co teraz napisze. dlaczego? zeby przestrzec wszystkich zyjacych na tej planecie ze gdy spotkaja na swej drodze LESZKA MIKULSKIEGO to zeby albo uciekali algo sprzedali mu kulke w glowe z pozdrowieniami od polakow mieszkajacych w Dublinie. kim on jest? to czlowiek ktory zrobil wiekszosci z was sieczke z glowy. WSTYD MI ZE JEST POLAKIEM!!! zorganizowal najwieksza katostrofe ktora nazwal impreza sylwestrowa na poziomie (jego slowa w momencie gdy kupowalam osobiscie bilet tydzien przed impreza) wlasciwie to nie wiem od czego zaczac bo to co sie tam wydarzylo ma wiele watkow. to nowy klub TIVOLI w Dublinie. nie wiem czy jest jego szefem czy tylko przyjechal odwalic fuszerke i zmyc sie z kasa. opowiem z grubsza co zobaczylam na wejsciu. lysolcow w dresach, nacpanych ludzi biegajacych bez koszulek no i oczywiscie co? biale rekawiczki!!!! nie wiem jak wy ale dla mnie i dla wszystkich normalnych ludzi nie sluchajacych dicho to jest TRAGEDIA!!!!! che zebyscie wiedzieli ze szef nam powiedzal ze to bedzie swietna impreza na poziomie. a na wejscie uslyszalam najgorsze dicho na swiecie i oczywiscie tych strasznych ludzi. na palarni spiewali legia, wisla itd itp. zginelo 29 paszportow, niezliczona ilosc torebek i kurtek. moj chlopak stracil kurtke za 160 euro. ochona byla ... szkoda slow. o godzinie 1:30 skonczyli sprzedawac alkohol a nawet coca cole. zaczeli podawac wode z kranu. pozniej dowiedzielismy sie ze to przez bijatyke ktora byla na zewnatrz. ochroniarze nie brali w niej udzialu. zaczeli murzyni a kogo wyslali zeby ich uspokoic? polakow. kilku polakow wywiozly karetki. 0 3:30 przestala grac muzyka( impreza miala byc do 6 ) ten klub jest na 1000 osob. wpuszczono tam 2000. wyobrazcie sobie jak ten caly tlum zmierza do szatni wielkosci kurnika. po 40 min okazuje sie ze wieszaki spadly i nikt nie wie czy ma dobry numerek. po godzinie jacys obcy ludzie brali po kilka kurtek i wychodzili. jedny do wyjscia, jedni do miejsca w ktorym gral dj i rzucali nimi jak szmatami. wszyscy sie rzucili w poszukiwaniach kurtek, torebek itd. czesc odzyskala, a czesc stala zalamana i czarnymi wizjami jak wroca do domu i zapewne jak zabic tego kto jast za to odpowiedzialny. siedzielismy tam do 8 rano czekajac az szef przyjdzie i idda nam kurtki lub pieniadze za kurtki. wysylal do nas co chwile kogos innego i oklamywali ze za 10 min oddadza man kase za kurtki. to byl najgorszy wieczor naszego zycia. napiszcie o tym prosze gdzie sie tylko da. niech sie wszyscy dowiedza jakie imprezy organizuje tan czlowiek. nie pozwolcie by kogos jeszcze oszukal. jestecie najbardziej znanym portalem. tylko wy mozecie przekazac ta wiadomosc wszystkim ktorzy sa narazeni. jesli potrzebujecie bardziej szczegolowych sytuacji to z checia opowiem. nie robie tego teraz bo moglabym tak pisac przez 3 godziny a musze sie zbierac do pracy. licze na was, jak my wszyscy ktorzy poniesli jakiekolwiek straty. wierzcie mi ze to napisalam to najwiekszy skrot tego co sie tam dzialo. zostalismy ponizeni i oszukani. pomożcie nam odwdzieczyc mu sie. niech juz nidgy nie zorganizuje żadnej imprezy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, o 22:33 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 wrz 2006, o 15:17
Posty: 16
Dziewczyno ile ty masz lat18?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 sty 2007, o 04:18 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2007, o 22:57
Posty: 3
Lokalizacja: dublin
mam 21 lat. a czy to wazne? myslalam ze bedzie Cie interesowac moj temat a nie wiek. jesli nie masz nic do powiedzenia na ten temat to daruj sobie. wrea18 uzywam odkad zalozylam swoje konto na necie. poniewaz jestem zarejestrowana na wielu stronkach nie chce go zmieniac zeby nie miec problemow z logowaniem. czy teraz jest dla Ciebie wszystko jasne???? pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 sty 2007, o 12:44 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 wrz 2006, o 15:17
Posty: 16
Tak!!!Prosze do mnie tez nie takim tonem!
Pytalem sie ile masz lat bo widze,ze nie znasz zasad panujacych na forach internetowych,jak tez i w zyciu...
Nie grozi sie nikomu smiercia tak jak to w twoim przypadku jest,oraz nie roztrzasa sie takich spraw w internecie!Internet nie jest miejscem doo napinek w twoim stylu czy sie tobie to podoba czy tez nie...
A jak sie nie podobalo na sylwestrze to trzeba bylo wyjsc wczesniej nikomu o tym nie mowiac...
tak po prostu'
ja juz sie roznych rzeczy naogladalem w zycie i nigdy mi nie przyszlo zeby o tym klikac w necie...
sa stosowniejsze miejsca do rozmow na takie tematy..
widze ze masz 21 lat ale ten nick 18 jeszcze jest do ciebie adekwatny...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 sty 2007, o 02:38 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 2 lut 2006, o 22:49
Posty: 21
Lokalizacja: Ireland-Cork
I co sie czepiasz?jak dla mnie to wlasnei forum jest od tego by informowac i dziewczyna to wlasnie zrobila i bardzo dobrze moze inni sie nie nabiora!Co do grozenia to jedynie moge Ci przyznac racje.Pozdrowionka.
ps.Iwono no coz szkoda ze to akurat tez Tobie sie przytrafilo ale dobrze ze o tym napisalas :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sty 2007, o 22:57 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2007, o 22:57
Posty: 3
Lokalizacja: dublin
dziekuje za obrone. naprawde sie tym nie przejmuje bo wiem ze to on. p lesiu. na innych forach loguje sie nawet pod innymi nickami myslac ze sie nikt nie skapnie. na szczescie administrator go ujawnil. juz nie wie jak sie bronic to obrarza innego. ja nie ponize sie do jego poziomu. dziekuje za poparcie.

--------

co do zasad na necie panie lesiu. wyglupiles sie troszke na innym forum co? alez mi przykro:)))))))


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 lip 2010, o 18:16 
znam tego lesia i jestem pewny ze mieszka on we lwowku śląskim na krawczyńskiego tylko niewiem który numer tam tez jego matka mieszka nazywa sie nowacka :D z...ac frajera przyjechal tu ostatnio kabrioletem mowiac mamusi ze ciezko pracuje to wszystko za wasze pieniadze


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |