| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 11:19

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2007, o 09:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 8 wrz 2006, o 18:41
Posty: 5
mam pewien problem, przeczesalam forum i artykuly i skonczylo sie na tym, iz zadzwonilam do dwoch najblizszych dentystow, gdzie na pytanie ile to kosztuje uslyszalam to samo: a bo to trzeba obejrzec, niech pani przyjdzie na wizyte, bo nie wiemy czy tu czy tam. oba zaklady nie maja pokrywanych przez NHS kosztow wszystkiego nawet czesciowo, a na pytanie 'kto ma' - mile panie powiedzialy, zebym po prostu dzwonila wszedzie i pytala wszystkich. z bogiem!

a problem w tym, ze przed wyjazdem dentysta juz mnie zapisywal na rwanie siodemki azeby ustapic miejsca zebowi numer osiem, zreszta siodemka jest do wyrzucenia z wielu innych powodow, a takie rwanie to juz na chirurgii musialoby miec miejsce. no ale znalazlam sie tutaj, jak dotad nigdzie sie nie rejestrowalam do niczego, bo nie mam w zwyczaju chorowac, ale teraz bol zaatakowal i trzeba szybko dzialac!


z roznych zrodel slyszalam rozne ceny a wszystkie sa przerazajaco wysokie. w koncu nie chce borowania, zalepiania, cackania sie z zebem, tylko uspic i won z nim! czy to mozliwe ze to kosztuje nawet do 300 funtow!! taniej bedzie wyskoczyc na weekend do polski, inna sprawa ze jestem tu zbyt krotko, zeby na takie wizyty miec pieniadze i mozliwosci.

tak wiec moje pytanie jest nastepujace - co radzicie? co zrobic? mieszkam w richmond, TW1, do centrum raczej sie nie wybiore, bo koszty podrozy sa zbyt wysokie na pietnascie tysiecy wizyt, no ale jesli bedzie trzeba ;/ poza tym na stronie NHS najblizsi dentysci maja okreslony zakres ulg, ale nie ma zadnych wytlumaczen ktore robi co i jak. eh.


bardzo prosze o pomoc, bo spac nie moge przez tego drania, a ile mozna jesc ketonali? eh eh eh!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 21 lut 2007, o 15:23 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 30 sie 2006, o 16:38
Posty: 23
Lokalizacja: Birmingham
poszukac szpitala dentystycznego, robia na nhs i powiedz ze chcesz wyrwac i juz. nie powinni robic problemow.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2007, o 00:32 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 sty 2007, o 00:39
Posty: 3
Czy ktos wie jak to jest z dentystą ( wyrywanie, aparat, wstawianie ubytków...) jak mam tę kartę. Wiem tylko, ze za leki nie płacę, coś słyszałam o dentyście i okuliscie ale....? nie wiem nic.
Jak ktos coś wie proszę o radę.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 mar 2007, o 10:02 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Dentysta jest platny nawet jak posiadasz NIN odliczaja chyba 30% w zaleznosci od tego co jest do zrobienia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 mar 2007, o 12:40 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 30 sie 2006, o 16:38
Posty: 23
Lokalizacja: Birmingham
nie wiem jak jest u was, ale np u nas sa gabinety gdzie ubezpieczony placi ok 45 f i robia to co znajda do zrobienia , nawet jesli miala by byc jedna czy dwadziescia wizyt. oczywiscie za lepsze materialy sie doplaca, ale to i tak nie jest drogo. mamy dwa polskei gabinety- o ktorych wiem - w coventry i kolo dudley - okolice birmingham . za protetyke wychodzi drozej ok130 f, ale tu to juz nie wiem jak to wyglada. a kobiety w ciazy i matki dzieci do roku czasu maja za darmo leczenie. mamy tez szpital dentystyczny tzw emergency.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 22 mar 2007, o 19:30 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 lis 2005, o 15:38
Posty: 368
Lokalizacja: UK
Posiadam karte NHS i nie place nic za dentyste.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 22 mar 2007, o 20:15 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Bo ty masz karte NHS tax credit exemption certificate a nie karte NHS TO SA 2 ROZNE KARTY.Pamietaj ze ta karte moze otrzymac ten kto dostanie tax credit i to przy bardzo niskich dochodach na rodzine.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |