| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:04

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2007, o 12:57 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 lut 2005, o 12:45
Posty: 14
Lokalizacja: gorzow wlkp>rotterdam>londyn?
Sam mialem watpliwa przyjemnosc po wypadku na motorze w 2004 roku,oczekiwac na przyjecie w emergency unit w szpitalu na Hammersmith 6<slownie szesc>godzin...diagnoza lekarza angielskiego-Bol plecow spowodowany wypadkiem,recepta na placebo<jak dla mnie >i pobyt w domu dwa tygodnie po ktorych mam udac si do gp...zero xray,zero kompetencji...pan wlozyl mi palec w D.<na szczescie w rekawiczce>pomacal po plecach,zapytal dlaczego placze, przeciez jestem jak mu wspominalem na'Tramalu'<poszly mi lzy z oczu jak macal plecy...diagnoza w Polsce po okolo dwoch miesiacach brzmiala ciekawiej..po ogledzinach zrobiono mi rentgen,uzupelniono o rezonans magnetyczny<po tygodniu>i skierowano na operacje-4 dyski wysuniete, przepuklina dwoch kregow, odprysk w przestrzeni rdzeniowej...ah, lekarstwa przepisane przez konowala z Anglii kosztowaly 23 funty<sklad 500mg paracetamolu,cofeina plus vitaminaC>no comments,moglem to kupic za 4 funty w asda np...
Inna sytuacja znajoma z czatu onet-miala skore,ktora wygladala na poparzona...diagnoza lekarza z Anglii'uczulenie'-15 tygodni bolesne zastrzyki,mascie ,wynalazki...powrot do Polski i wyobrazcie sobie przerazenie lekarza,swierzb w tak zaawansowanym stadium iz lekarz nie wyobrazal sobie ile bolu ona mogla zniesc-rece i nogi...
Kolejna,calkiem niedawno...Dziecko mojej flat mate kaszle z wymiotami, goraczkuje po 40 stopni..lekarz mowi,ze to przejdzie...goraczka dziecieca,podawac paracetamol i po tygodniu zniknie...diagnoza Polskiego lekarza grypa i powiklania po ...oskrzela...
To by bylo na tyle...do Anglika a tym bardziej Hindusa nigdy poki bede w pelni sil umyslowych nie pojde.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 13 gru 2007, o 21:24 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 27 paź 2006, o 13:59
Posty: 211
Lokalizacja: Essex
Zuza_80 pisze:
czy ktos cos slyszlal o [...] "polskaprzychodnia" . Generalnie chodzi mi o ginekologa (greenford) [...]

Widać co lekarz to inny, jak wszędzie. Jeśli chodzi o Polską Przychodnię i ginekologa, to byliśmy z żoną u pani Dr. T......., ale nie na Greenford tylko na Whitechappel Road. Szczęście, że trafiliśmy na nią właśnie, bo jesteśmy bardzo zadowoleni przyjęciem i profesjonalnym oraz przyjaznym podejściem do nas. Nie mamy nic negatywnego do powiedzenia. Podobno ta ginekolog przyjmuje na Whitechappel tylko do końca roku. Później podobno tylko w klinice na Acton (to już chyba nie jest w ramach Polskiej Przychodni). Mamy wizytówkę jakby ktoś chciał adres i telefon, ale to już tylko na priv.

pozdrawiam
Lee


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 gru 2007, o 15:49 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 lut 2005, o 12:45
Posty: 14
Lokalizacja: gorzow wlkp>rotterdam>londyn?
bylem,odwiedzilem,dwa dni wczesniej zarejestrowalem sie na 17 wczoraj...dzien przed zadzwonila pani i przeprosila iz lekarz wraca z urlopu i bedzie godzinke spozniony, przelozono na 18.15...wizyta byla o czasie,fachowa,zadnych niespodzianek...ja tam nie mam zadnych przeciwskazan a jestem wybredny jesli chodzi o internistow>>>chora zona i dzieci swego czasu wymuszaly bym spogladal spod oka na lekarzy...pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 14 gru 2007, o 19:23 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 18 paź 2007, o 18:17
Posty: 21
Lokalizacja: Nottingham
Jakieś 2 tygodnie temu miałem wypadek i chcąc nie chcąc trafiłem do Szpitala i muszę przyznać że Polska Służba zdrowia hmmm jest lepsza pod kilkoma punktami widzenia.
1. Kiedy mnie przywieźli karetką dłłłłługo czekałem na lekarza, w Polsce było szybciej. w zasadzie od razu!!
2. Szybkie wyniki badań to zapewne duży atut, choć czas oczekiwania na kolejną osobę która przyjdzie i znowu zapyta co mi się stało
3. hmmm nie będzie nr. 3 bo w sumie jedyny plus to czas oczekiwania na wyniki badań krwi itp. reszta jest straszna

2:1 dla Polskiej Służby Zdrowia!! :D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 gru 2007, o 21:39 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 1 gru 2006, o 01:44
Posty: 26
Ja tam na angielska sluzbe zdrowia nie moge narzekac. Po wypadku do szpitala mnie przetransportowali helikopterem. Z ladowiska prosto do 'majors' w AE, wiec na lekarza nie musialam czekac wcale. W przeciagu dwuch godzin bylam na stole operacyjnym. Na opieka pozniej tez nie moge narzekac. Przymkne nawet oko na MRSA, bo im nie udowodnie, ze na praktykach w szpitalu tego wczesniej nie zalapalam.

Jak nie chcecie czekac to polecam z wlasnego doswiadczenia otwarte zlamania najlepiej z wstrząsem hypowolemicznym. Wszyscy beda dookola was skakac a reszta pacjentow niech sobie tkwi w poczekalni. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 17 gru 2007, o 06:47 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 lut 2005, o 12:45
Posty: 14
Lokalizacja: gorzow wlkp>rotterdam>londyn?
no tak...uszkodzony kregoslup to pestka ;)
bede musial sprobowac Twojego sposobu:D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 17 gru 2007, o 10:47 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 1 gru 2006, o 01:44
Posty: 26
Pestka nie, ale za bardzo nie widac czy uszkodzony czy nie. Musza sie najpierw pofatygowac zeby rendgen zrobic. Jak kosci wystaja na wierzch to jaki by idiota nie byl na dyzuze do domu cie nie odesle z recepta na paracetamol. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |