| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 wrz 2011, o 11:18 
witam:) mam pytanie odnosnie odszkodowania..mieszkam w anglii pooltora roku..ponad rok pracuje u jednego opracodawy...5 tygodni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:) niestety po tygodniu dostalam silnych bolesci w pracy...przyznalam sie wtedy pracodawcy ze przypusczam iz moge byc w ciazy(test domowy wyszedl mi pozytywnie lecz na wyniki z przychodni nadal czekalam). musialam czekac 3 godziny na transport do domu spod fabryki gdzie pracuje, bo niestety nikt sie nie zainteresowal ze mooj stan jest fatalny. gdy zajechalismy juz z cala ekipa do miasta gdzie mieszkam, w drodze do domu stracilam przytomnosc. narzeczony zadzwonil po karetke i tak trafilam do szpitala. podejzewali albo ciaze pozamaciczna albo woreczek zoolciowy.niestety okazalo sie ze mam ciaze pozamaciczna. zarodek nie przemiescil sie i zostal w jajniku, ktoory eksplodowal:(operacyjnie (laparoskopia) usunieto mi ciaze i lewy jajnik...w szpitalu spedzilam 2 dni..na zwolnieniu chorobowym jestem ponad 3 tygonie..za 3 dni wraca do pracy. pracodawca wyplaca mi tygodniowo za chorobowe...lecz to sa tak male sumy ze zdecydowalam sie wroocic do pracy. czy poroocz tego nalezy mi sie jakiekolwiek odszkodowanie?:>..bardzo prosze o porade...pozdrawiam JO


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 29 wrz 2011, o 12:25 
Stały bywalec
Stały bywalec

Rejestracja: 23 lis 2008, o 13:37
Posty: 70
W Anglii są tysiące firm zajmujących się walką o odszkodowanie. W wielu z nich pracują polacy więc jeśli masz problem z językiem, nie jest to przeszkodą. Skontaktuj się z jedną z takich firm, i oni Ci najlepiej doradzą czy w tej sytuacji można coś zdziałać czy też nie. Z reguły sama informacja tego typu jest darmowa, i jeśli prawnicy są pewni wygranej, to nie pobierają od Ciebie żadnych opłat - koszty ponosi pracodawca.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2012, o 15:15 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2011, o 11:15
Posty: 42
pewnie, powinnaś dochodzić odszkodowania w uk, poszukaj moze jakiś polski prawnik w uk podejmie się sprawy, tak jak wyżej: jeśli wygrasz, to prawnik się ucieszy, a Ty jesteś na wygranej pozycji


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2012, o 21:18 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 10 sty 2011, o 12:25
Posty: 60
Temat trochę przedawniony, ale ciekawe czy koniec końców dostał jakieś odszkodowania w uk :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2013, o 13:48 
No właśnie jak sprawa się skończyła? Mam podobną sytuacje i rozpoczynam współprace z kancelerią fcs-accident. Jeśli możesz to pochwal się …


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lis 2013, o 15:16 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 lis 2013, o 15:10
Posty: 1
Nie można dawać się wykorzystywać. Ja miałam trochę inną sprawę, ale również rozchodziło się o odszkodowanie. W pracy w Anglii uległam wypadkowi. Pracuje w hotelu, jako sprzątaczka. I przy codziennych obowiązkach skręciłam nogę. Pracodawca od razu chciał się mnie pozbyć i powiedział mi, że nic mi się nie należy. Było to z jego strony bardzo nieuczciwe. Wtedy to koleżanka podała mi namiary na firmę Optimal Claim, która pomogła mi. Specjalista, który mi prowadził sprawę powiedział mi, że mój pracodawca po prostu chciał się mnie pozbyć żeby nie mieć z tego tytułu żadnych niepotrzebnych spraw., Więc moja skromna rada skontaktuj się z firmami, które mają doświadczenie w tym kierunku.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, o 11:40 
witam polecam firme Euro Claim jestem zadowolony z ich uslug

w w w euroclaim co uk


pozdrawiam Damian


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |