| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 15:43

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 7 mar 2010, o 23:53 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 7 mar 2010, o 23:34
Posty: 1
Jajek wspólnego malowania,
wodą ze śmiechem polewania,
życzeń spełniania, kwiatów kwitnienia,
i Wielkanocy świętowania, tego Wam życzy ...

Nie pamiętam kto, nie pamiętam czy dostałam ten wierszyk czy może inny, nie pamiętam komu go wysłałam i nie za bardzo kojarzę czy w ogóle wysłałam wielkanocne życzenia w tamtym roku. A od kogo je dostałam? Nie wiem bo zaraz po tym jak dostałam to wykasowałam?
Macie to samo?

W przeddzień świąt wpisuje krótki wierszyk, no bo przecież sms to short messager service, najczęściej taki, który już dostałam, i rozsyłam go do części osób zapisanych w telefonie. A jak kogoś nie ma telefonu komórkowego albo nie mam go w książce bo nie mam, to nie dostaje ode mnie życzeń. (No chyba, że sam mi prześle życzenia, to wtedy szybko odnajduje zapisane życzenia-wierszyk, wpisuje ktosia do książki i ? temat załatwiony).
Macie to samo?

Czy to znaczy, że jest mniej ważny? Może? A może trudno jest mówić o degradacji ważności w wypadku tak składanych życzeń: szybko, sztampowo, bez zaangażowania, postarania się, aby mieć z głowy?

Co roku obiecuję sobie, że miesiąc przed świętami kupię kartki, wypiszę je i wyśle. I czasami udaje mi się? kupić kartki i nawet je wypisać ale z pójściem na pocztę i kupieniem znaczków jest trudniej, jakoś mi nie po drodze no i te kolejki?.. Suma summarum postanowienie nadal ma status niezrealizowane, aktualne - na następny rok.
Znacie to?

Ostatnio robiłam porządki i natknęłam się na segregator z życzeniami, jakie dostaliśmy z okazji ślubu. Były tam kartki otrzymane od przybyłych gości i te otrzymane pocztą. Zaraz w pamięci uruchomił mi się film ze wspomnieniami: cudowny dzień, cudowne chwile?
Pamiętam tych kartek było tyle, że zajmowały cały pokój: były porozstawiane na półkach, meblach, kilka stało na stole. Tworzyły niesamowity klimat i pamiętam żal, jaki towarzyszył mi przy ich składaniu; nie wiem tylko czy żal wynikał z faktu, że jest już po wszystkim czy z faktu, że pokój już nie będzie taki odświętny.

Zastanawiam się dlaczego wysyłamy albo wręczamy kartki z okazji ślubu a nie robimy tego np. z okazji świąt? Czy ślub jest dla nas ważniejszy? Czy dlatego, że sami coś dostaliśmy ? zaproszenie lub zawiadomienie? Jesteśmy w stanie poświęcić sporo czasu szukając właściwej kartki, czasami nawet idziemy do wyspecjalizowanego w sprzedaży kartek sklepu po to, żeby znaleźć ładną, niezapomnianą, w miarę oryginalną kartkę.
Dlaczego więc życzeń ślubnych nie wysyłamy sms?em? Ale byłby wstyd?! Przecież nie wypada tak potraktować nowożeńców! To brak szacunku i klasy, oznaka złego wychowania! Tak nie przystoi! Ale przystoi wysłać byle jakie życzenia świąteczne, w byle jaki sposób sms?em! ?
Hmm, dziwne!
A może tak w tym roku zebrać się i wysłać te życzenia na kartkach, na jakiejś stronie internetowej, poświęcić kilka minut na wypisanie życzeń, możne na przygotowanie własnego projektu takiej kartki ? będzie oryginalnie i z zaangażowaniem, i nie trzeba gnać na pocztę bo firma zrobi to za nas: odstoi swoje na poczcie, przyklei znaczek i wrzuci do skrzynki.
Może warto? Spróbuj!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |