| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 11:06

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2006, o 20:14 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 gru 2006, o 20:06
Posty: 1
Jak ukończyć kurs kosmetyczny w Wielkiej B.? Gdzie szukać info o takich kursach? :?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 10 sty 2007, o 22:54 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1466

http://www.hotcourses.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2009, o 11:36 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 lis 2009, o 23:36
Posty: 1
DROGIE DZIEWCZYNY!

JA JUZ JESTEM PO KURSIE PRZEDŁUZANIA PAZNOKCI I JAKO KROLIK DOSWIADCZALNY SZCZERZE WAM POLECAM ANIE Z FIRMY ATNails :D KTORA PROWADZI SZKOLENIA Z WSZYSTKICH METOD:
zel , akryl , kolorowy zel ,kolorowy akryl,nail art , airbrush , manicure , pedicure , malowanie farbkami akrylowymi oraz mase innych kursikow i warsztatow i przepiekne zdobienia 3D
OTO JEJ STRONA: NailsByAnna.pl.tl
NA KURSIK CZEKALAM PONAD MIESIAC,PONIEWAZ ANIA NIE MIALA MIEJSC ALE NAPRAWDE BYLO WARTO
DZIEKI NIEJ POZNALAM SWOJE PRZEZNACZENIE ZA CO JEJ SLICZNIE DZIEKUJE :)
KONTAKTOWALAM SIE JUZ Z WIELOMA OSOBAMI KTORE PROWADZA KURSY W LONDYNIE I ZADNA Z TYCH OSOB NIE WZBUDZILA U MNIE ZAUFANIA,ALBO DODZWONILAM SIE DO JAKIEJS KOBIETY KTORA KOMPLETNIE NIE POTRAFILA MI NIC POWIEDZIC O FIRMIE ORAZ O CERTYFIKATACH TO ZNOW DODZWONILAM SIE DO KOLESIA KTOREGO WIEDZA BYLA ZEROWA A TRAJKOTAL JAKBY WSZYSTKO WIEDZIAL TO ZNOW DODZWONILAM SIE DO LASKI KTORA WYDAJE CERTYFIKATY PRACUJAC NIE NA SWOICH PRODUKTACH CO JAK SIE OKAZUJE JEST NIELEGALNE.NA INNYM FORUM WYCZYTLAM ROWNIEZ O LASCE KTORA SPRZEDAWALA DZIEWCZYNOM PRODUKTY Z ARGOSA PO PODWOJNEJ CENIE.ZENADA!!!!!
KOLEJNY RAZ MOGE STWIERDZIC,ZE CIERPLIWOSC POPLACA :)
OTZRYMALAM FIRMOWY CERTYFIKAT ORAZ KOSMETYKI Z TEJ SAMEJ FIRMYCO JEST OCZYWISCIE JAK NAJARDZIEJ OK :D
PONIEWAZ JAK MOZNA WYDAWAC CERTYFIKAT SWOJEJ FIRMY NIE PRACUJAC NA SWOICH KOSMETYKACH I NIE MAJAC POZWOLENIA OD PRODUCENTA TYCH KOSMETYKOW.
JA SAMA O TYM NIE WIEDZIALAM KIDYS ALE DUZO POCZYTALAM NA INTERNECIE I JUZ WIEM,ZE ABY NP.BYC INSTRUKTOREM TRZEBA MIEC POZWOLENIE OD FIRMY KTORA NAS SZKOLI I KTORA MA WLASNA LINIE PRODUKTOW DO PAZNOKCI.
JESZCZERAZ SZCZERZ WAM POLECAM ANIE DLA POCZATKUJACYCH ORAZ DLA OSOB KTORE CHCILABY BYC INSTRUKTORKAMI LUB DYSTRYBUTORKAMI PRODUKTOW DO PRZEDLUZANIA PAZNOKCI.JA SAMA TEZ SIE ZDECYDUJE WKROTCE !
NailsByAnna.pl.tl
I ZYCZE SAMYCH SUKCESOW

AGUSKA


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 lut 2010, o 19:09 
Hejka

Aguska znalalzma Cie tu przez przypadek. To co napisalas to swieta racja!!! PAdlam ofiara oszustwa przez dwie osoby ktore zajmuja sie szkoleniem przedluzania paznokci. Tak bardzo zaluje ze wydalam tyle pieniedzy:( Mialam zapisac sie do Ani ale nie bylo to mozliwe wtedy
Rada dla wszystkich NIE DAJCIE SIE TAK NABRAC JAK JA:(
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

PS- nie chce wymieniac tu osob ktore okazaly sie takimi strasznymi oszustaki. JEdyna osoba ktora okazala sie naprawde ok jest ANia ktorej niestety robo konkurencja tak starszna opinie

podpisano
wenuska


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 lut 2010, o 17:04 
CZESC DZIEWCZYNY!
MOZE WARTO NAPISAC O TYCH PSEUDO STYLISTACH PAZNOKCI W LONDYNIE!!!
JA ROBILAM PAZNOKCIE U WIOLETTY KTOREJ WIEDZA SORY ZA WYRAZENIE ALE JEST''GÓWNO WARTA''STRACILAM CZAS I PIENIADZE A MOJ MAZ BYL TAK WSCIEKLY,ZE MUSIAL BRAC WOLNE W PRAY I SIEDZIEC Z DZIECKIEM A JA NIC KOMPLETNIE SIE NIE NAUCZYLAM.
CHCILAM ZROBIC JESZCE JEDEN KURS ,ALE PRZERAZILY MNIE OPINIE INNYCH DZIEWCZYN KTORE OPOIADALY JAK TAM PSEUDO STYLISTKA 12LETNIM DOSWIDCZENIEM :lol: HAHAHHA(SMIECH)MIALA ZAKRWAWIONE PILNIKI,A SWOJ SPRZET TRZYMALA W KUBKACH PO KAWIE ...
ZENADA!!!
TERAZ CZEKAM NA KURS U ANI CZYLI ATNails(nie mylic z innymi,bo widzilam juz jak Ani konkurencja podpisuje sie ''ania'tak by bylo je latwiej znalezc w necie-ZENUA!!!)
W KWIETNIU ZACZYNAM I JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC.ANIA JEST BARDZO PRACOWITA I JEJ TEMPO ORAZ SUKCESY SAME MOWIA ZA SIEBIE ,BO OTWIERA DWA SALONY TAKZE NA SZCZESCIE KONKURENCJA SIE ZAŁAMIE I MASZ RACJE KOLEZANKO NA GORZE NIE WIEM JUZ JAKIE GLUPOTY BEDA MUSIALY TE PSEUDO STYLISTKI WYMYSLEC BY DO ANI ZNIECHECIC.
JA SZCZERZE I OTWARCIE POLECAM TYLKO NailsByAnna.pl.tl
najlepsze w Londku!!!co ja gadam...NAJLEPSZA STYLISTKA JAKA ZNAM

Lisa


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lut 2010, o 08:59 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Byc moze niewiele znasz stylistek :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2010, o 00:10 
Hej Liska
Oj warto by bylo napisac tu o niektorych. Powiem Ci ze Pani Wiola jest mega przekretka!!! Zakupuje produkty ktore sa w argosie na ebay i sprzeaje je oddzielnie po duzo wyzszej cenie niz w sklepie :D a polecila mi Pania W moja instruktorak. Tak ja zachwalala i mowila o wspolpracy z nia :-/ zenada!!!! Wydalam kupe kasy a wszystko poszlo do smietnika !!!!
PAni W zaslaniala sie swoja znajoma od spraw konsumekta :D
Przejechalam sie mega na kilku osobach tu w Lnd.
Co do mojego ukonczonego kursu ale nie u Pani Wioli tylko innej osoby to niestety nie moge powiedziec ze potrafie dobrze zrobic pazurki :(
Wydalam kupe kasy :(!!!! a ten super jej certyfikat moge sobie wsadzic w d...pe bo nikt tu nie patrzy na kawalek takiego swista. Gdybym wiedziala ze tak bedzie poszlabym do collegu.
Liska ja sie zatsnawiam jak zrobic niektorym Pania antyreklame mega:D
bo szkoda mi Ani po ktorej tak jada a z tego co wiem i sama mialam przyjemnosc z nia zamienic kilka slow nie jest tak jak mi mowili
MAsz jakies plan na te nasze super gwiazdy pseudo-instruktorki ??:D
pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |