| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 12:30

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 paź 2005, o 11:39 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
v-tec pisze:
OldMan pisze:
ale mam dzieci od których pewnie niewiele jesteś starszy

Mylisz się, ale nie jest to temat na forum :)
Btw. co do liczby dzieci także nie sądzę żebyś mnie przebijał :roll:


No tak, zagalopowałem się z tym wiekiem, ale skoro masz więcej dzieci niż ja, to i tak wychodzę na swoje :-) Znaczy się, musisz dużo więcej pracować=zarabiać aby je utrzymać, a to już człeka cieszy :P :D...
Wracając do świata wielkiej polityki zmywakowej. Media w Polsce wprost zachłystują się przy każdej możliwej sytuacji nad faktem robienia przez Polaków kariery w UK, wręcz wywierana jest presja psychologiczna zmuszająca ludzi do emigracji. Również miejscowy (wyspowy) Goniec Polski zamieścił wywiady z ludźmi "robiącymi" karierę tu w Anglii. Jakoś nikomu nie przychodzi do głowy, że przyjeżdża się tutaj nie dla kaprysu, ale że jest to akt desperacji bo w tzw. Ojczyźnie nie ma żadnej pracy umożliwiającej przetrwanie biologiczne. Poziom tej gazety wyraźnie mną wstrząsnął; może jednak faktycznie, jak to Lechu W. kiedyś stwierdził, trzeba tych starych co jeszcze pamietają zebrać w jedno miejsce i odseparować od "zdrowej" części społeczeństwa, żeby swoimi wspomnieniami nie zatruwali atmosfery sukcesu :evil: :twisted: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 23 paź 2005, o 18:12 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
OldMan pisze:
Znaczy się, musisz dużo więcej pracować=zarabiać aby je utrzymać, a to już człeka cieszy

Bynajmniej. Pracuję 8 godzin jak Bóg przykazał, niedziele i większość sobót spędzam na lenistwie (np. piszę na forum :) ), i wystarczy dla mnie i dla dzieci. Nie jestem pazerny na pieniądze, choć oczywiście nie przeszkadza mi jak je mam.
No to człek chyba się już mniej cieszy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 paź 2005, o 18:52 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
OldMan-pamietasz o jake polke walczylem?? hhihihih otake polske walczylem


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 paź 2005, o 19:28 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
Do Panów: tata40 i v-tec...

Sytuacja zmusza mnie do wydania oświadczenia; inaczej nie byłbym sobą . A więc oświadczam: po krótkiej dyskusji z Panami jestem zobowiązany stwierdzić z całą odpowiedzialnością i całą mocą : jesteście równe chłopy. I pomimo, że możemy się w tej Anglii nigdy nie spotkać twarzą w twarz czuję sercem, że nie będę tam sam. Jestem tym faktem bardzo mile zaskoczony :oops: .
Pozdrawiam zatem serdecznie Was i Waszych Najbliższych jeszcze z Polski. Nie mógłbym oczywiście zapomnieć, że spotkaliśmy się w necie dzięki naszej Elissss :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ps. nie jest to jakowyś list pożegnalny, bedę wszystkich gnębił swoimi wątpliwościami, jako żem przecie 100% greenhorn :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 paź 2005, o 19:32 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
no wiesz zoltodziob z ciebie zaden bo bagaz doswiadczen masz dasz sobie rade bo wiesz czego chcesz i do czego chcesz dazyc a wiec nie martw sie a jak co to pisz pewnie cie znajde


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |