| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 12 maja 2024, o 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 gru 2005, o 16:50 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
no ja tam bylem w tamtym czasie na drukarni, i na sitodruku wiec jeszcze pamietam jak bylo


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 20 gru 2005, o 16:55 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
tata40 pisze:
no ja tam bylem w tamtym czasie na drukarni, i na sitodruku wiec jeszcze pamietam jak bylo


A ja też się zamieszałem, bom odbierał "antyradarowce" dla Libii... ale jak przyjadę to pogadamy, to już mniej niż 25 dni :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 gru 2005, o 17:05 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
mam nadzieje bo juz nektar bogow pracuje i robi bul bul bul


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 gru 2005, o 19:16 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
LongShu pisze:
Bez obrazy V-tec ale czytajac Twoj post odnosze wrazenie, ze jestes w wieku moze 20 lat. Widze ze nie za bardzo znasz historii skoro tak okreslasz czlowieka, ktory jednak zrobil cos dla Polski


Bez obrazy Long, ale nie mam 20 lat niestety trochę więcej i dlatego pamiętam czasy kiedy generał J. rządził nami swoją twardą ręką, a ty raczej nie - wiesz tyle ile wyczytałeś w książkach czy gdziekolwiek. Gdyby było inaczej to wiedziałbyś że lata 80 były najgorszym okresem a jedyne co zrobił gen. J. dla Polski to pilnował abyśmy byli całkowicie i bez reszty poddani wielkiemu bratu ze wschodu. Nie jestem fanem Wałęsy ale proszę nie sugeruj że jest on kimś gorszym od Jaruzela to zbyt głupie aby to komentować.
Btw. gdy teraz słucham Lecha to widzę że zmądrzał na starość i myślę że właśnie teraz mógłby zostać prezydentem. Chłop za szybko wszedł na szczyt i dlatego szybko z niego spadł.


Ostatnio zmieniony 20 gru 2005, o 19:23 przez v-tec, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 gru 2005, o 12:26 
v-tec pisze:
LongShu pisze:
Bez obrazy V-tec ale czytajac Twoj post odnosze wrazenie, ze jestes w wieku moze 20 lat. Widze ze nie za bardzo znasz historii skoro tak okreslasz czlowieka, ktory jednak zrobil cos dla Polski


Bez obrazy Long, ale nie mam 20 lat niestety trochę więcej i dlatego pamiętam czasy kiedy generał J. rządził nami swoją twardą ręką, a ty raczej nie - wiesz tyle ile wyczytałeś w książkach czy gdziekolwiek. Gdyby było inaczej to wiedziałbyś że lata 80 były najgorszym okresem a jedyne co zrobił gen. J. dla Polski to pilnował abyśmy byli całkowicie i bez reszty poddani wielkiemu bratu ze wschodu. Nie jestem fanem Wałęsy ale proszę nie sugeruj że jest on kimś gorszym od Jaruzela to zbyt głupie aby to komentować.
Btw. gdy teraz słucham Lecha to widzę że zmądrzał na starość i myślę że właśnie teraz mógłby zostać prezydentem. Chłop za szybko wszedł na szczyt i dlatego szybko z niego spadł.


Mylisz sie niestety V-tec jestem znacznie starszy. Nie znam stanu wojennego z ksiazek, a widzialem to co sie dzialo na wlasne oczy. Do dzis pamietam dzien 13 grudnia jak czolgi wyjechaly na ulice i pokazywali generala w TV. Takze mialem dekagramy miesa, slodyczy itp. miesiecznie na kartki i stalem w dlugich kolejkach po glupie maslo czy krowki. Nie napisalem, ze Walesa jest gorszy czy lepszy od p. Jaruzelskiego, napisalem ze ma niejasny zyciorys. Jesli tak to odczytales to powinienes troszeczke uwazniej czytac posty.
Co to Walesy przyznam (co widzialem w jakims poscie powyzej), ze sie bardzo zmienil i to chyba na lepsze. Mysle ze troszke bardziej uwaza na wypowiedzi i swoj wizerunek.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |