| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 10:13

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: INTERNET
Post: 24 lis 2007, o 18:30 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 23 mar 2006, o 10:53
Posty: 28
Lokalizacja: Quedgeley
Witam czy znacie dobrego providera netu bezprzewodowego nie posiadam landline. Z gory dzieki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 8 gru 2007, o 20:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 paź 2007, o 16:02
Posty: 8
jw.
dolaczam sie do pytania

http://broadband.o2.co.uk/packages.jsp
jest np cos takiego...
niby wszystko pieknie, ale co to jest connection charge? ze free do stycznia costamcostam... tu chodzi o podlaczenie, czy moze pozniej po tym terminie bedzie mi za kazda minute liczylo?

jak sie maja tego typu internetowe lacza, bo wygladaja zachecajaco...
ceny duzo tansze niz w PL jesli chodzi o stale lacza... a tutaj nie dosc ze bezprzewodowo to...
za rozowo troche dla mnie to wyglada..

moglibyscie wyjasnic ? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 8 gru 2007, o 20:39 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 paź 2007, o 16:02
Posty: 8
e nie ma edita..

wlasnie jeszcze wyczytalem:

"Subject to availability, BT line and min term contract. Speed varies depending on factors including distance from the exchange. Calls are free from UK landlines and O2 mobiles. Fair usage policy applies. O2 Email to Mobile and O2 Contacts only available to O2 mobile customers. Money back guarantee available on contracts signed before 31/01/08. Click here for other terms."

czyli co? jednak landline od BT potrzebny?
to co to za mobile broadband?

co w takim razie wybrac jak sie nie ma landline i sie raczej nie bedzie mialo...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 mar 2008, o 14:41 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 lis 2006, o 13:55
Posty: 9
Prośba o pomoc. Mam Orange Home Max, jestem związany umową przez następne 14 miesięcy. I teraz jest tak, że przeprowadzam się, chcę przenieść Home Max do nowego domu.
Gdyby w nowym domu było BT, to byłoby ok. Ale tam jest Talk Talk. Co powinienem zrobić? Poprzedni właściciel domu powinien zdeaktywować Talk Talk, żebym mógł przenieść Orange tam? Próbowałem zasięgnąć informacji przez telefon, ale w BT nie chcą ze mną rozmawiać, bo... nie jestem obecnie ich klientem, a w Orange ciężko się z ciapatymi dogadać... Ogólnie spławiają mnie, że jak jest BT w nowym domu to ok, a jak nie to mój problem... Bardzo proszę o pomoc!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 mar 2008, o 15:31 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
zadzwon do BT i wez zarejstruj sie u nich jako nowy klient na nowym mieszkaniu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 mar 2008, o 16:44 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 lis 2006, o 13:55
Posty: 9
Można się tak zarejestrować, nie mając jednocześnie żadnego abonamentu w BT? Ani nie kupując abonamentu? Na dzień dobry pytają się o numer konta BT, a jak podałem swój numer, to sprawdzili że umowę rozwiązałem dawno temu (przeszedłem na Home Max) i nie chcieli gadać.

Z Talk Talk już zrezygnowałem, zadzwoniłem do TT i powiedziałem że jestem nowym właścicielem domu, nie życzę sobie żeby w moim domu były jakieś Talk Talki;) Powiedziano mi że za kilka dni już nie będzie... Dziwne że nie zrobił tego poprzedni właściciel... W końcu rachunki szły by na jego konto.

Talk Talk już nie ma, ale zdaje się że powinienem mieć aktywną linię BT w nowym domu? Co mam zrobić? Dlaczego życie jest tak skomplikowane? :x


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 mar 2008, o 18:55 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Jezeli musisz miec linie BT to dzwonisz i zawierasz z nimi umowe na linie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |