| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 22:37

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 sty 2006, o 10:01 
Musisz ustawić w swoim windowskie wszystkie normy Angielskie , czyli czas, jednostki miary, kalwiature itp. wszystko co się da w Panelu sterowania.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 27 sty 2006, o 14:43 
hmmm ja tez mialam ten problem i na nic zdaly sie telefony do telewest.tez pozmienialam wszystkie parametry na angielskie jednak to nie dawalo takiego "odbioru" internetu jak powinno. Prednosc byla tylko 2 MB z 12mb. Nie pozostaje nic innego jak kupic angielskiego wina.... tzn windowsa ;-)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 27 sty 2006, o 14:59 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
Agalon pisze:
hmmm ja tez mialam ten problem i na nic zdaly sie telefony do telewest.tez pozmienialam wszystkie parametry na angielskie jednak to nie dawalo takiego "odbioru" internetu jak powinno. Prednosc byla tylko 2 MB z 12mb. Nie pozostaje nic innego jak kupic angielskiego wina.... tzn windowsa ;-)


I co, jak zainstalowałaś angielski system to net ci przyśpieszył ?? Gratuluję fantazji! :)

Ps. zmiana ustawień regionalnych nic nie daje, cd nie odpala jeśli wykryje wersję językową windows inną niż angielska (a nie da się jej zmienić - jeśli ktoś potrafi, to po zmianie wszystkie napisy w windows powinny być po angielsku, np. My Computer a nie Mój komputer kto to umie niech się podzieli chętnie poznam sposób)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 27 sty 2006, o 18:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 gru 2005, o 13:24
Posty: 404
Lokalizacja: szuflandia
Ja widze to tak;plytke z Telewestu mozna spokojnie cisnac za okno poniewaz nie jest ona do niczego potrzebna.Windows czy jest w jezyku polskim czy angielskim tez nie ma tu nic do rzeczy.Rozwiazanie jest pewnie bardzo proste ,dlatego wiec powoduje to tyle problemow(zawsze tak jest)Po pierwsze,serwisant z kablowki zostawia nam zawsze dwa kabelki(do USB i sieciowke)Czasami ludzie podlaczaja dwa przewody,czego oczywiscie sie nie robi.W tym wypadku internet nam nie wystartuje.Pamietajmy wiec,ze podlaczamy jeden kabelek.W moim przypadku dostep do internetu mialem dopiero na drugi dzien(tez na poczatku myslalem ,ze cos jest nie tak)Zostaje jeszcze ustawienie Kreatora nowego polaczenia.ktory to znajduje sie w Panelu sterowania w polaczeniach internetowych.Powinna byc tam rowniez ikonka waszego modemu.To poki co tyle mi swita w glowie.Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie wiec prosze specow od kompow o nie "jezdzenie po mnie"na forum.Diabel tkwi w szczegolach


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 lut 2006, o 23:48 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 2 lut 2006, o 22:59
Posty: 22
Lokalizacja: UK
dobra jestem tu dwa tygodnie i podlaczalem dwa razy broad banda z ntla,jak na razie niedalo sie uruchomic tego z polskiego windowsa,software napisany przez anglikow chce angielski system i koniec. zmiany klawiatury czy czasu systemowego na angielski sobie odpuscie,nic to nieda, pomysl z kabelkami tez jest do smietnika, problem jest tego typu ze ich software nie tylko ustawia polaczenie co jest bardzo latwe do ustawienia ale instaluje w system swoje pierdoly + rejestruje cie w ich bazie,a rejestruje cie z ich programu.....jak narazie sprawa przegrana... telefon do nich tez nic nie da!!! jak bede mial werwe jeszcze i powalcze to powiem czy mi sie udalo.pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 3 lut 2006, o 00:09 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 gru 2005, o 13:24
Posty: 404
Lokalizacja: szuflandia
No tak,ale ja nie uzylem ich software i smiga.....


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 3 lut 2006, o 08:07 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 2 lut 2006, o 22:59
Posty: 22
Lokalizacja: UK
widocznie zalezy od dostawcy, w NTL bez rejestracji przez ich software niechce dzialac. Polaczenie dziala ale probuje sie laczyc z ich serwerem pobrac adres z dhcp i na tym koniec.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |