| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 00:41

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 8 sie 2005, o 13:48 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 8 sie 2005, o 13:08
Posty: 1
Lecę do Londynu samolotem i zabieram ze sobą laptopa...jak się ma sprawa z przeprowadzaniem takich rzeczy przez granicę...czy np. ich to interesuje co masz na kompie...może jakieś opłaty...albo jak bym gitarę zabrać do samolotu jak to będzie 'traktowane'...i czy można pojedyncze dyski twarde same przewozić...albo ile płyt cd można przewiezć maksymalnie...i tak dalej...jak to jest...prosił bym o wszelkie informacje na ten temat...dziękuje i pozdrawiam...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 11 sie 2005, o 11:17 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 14 lip 2005, o 15:53
Posty: 287
Lokalizacja: Chobham, Surrey
Mike7 pisze:
Lecę do Londynu samolotem i zabieram ze sobą laptopa...jak się ma sprawa z przeprowadzaniem takich rzeczy przez granicę...czy np. ich to interesuje co masz na kompie...może jakieś opłaty...albo jak bym gitarę zabrać do samolotu jak to będzie 'traktowane'...i czy można pojedyncze dyski twarde same przewozić...albo ile płyt cd można przewiezć maksymalnie...i tak dalej...jak to jest...prosił bym o wszelkie informacje na ten temat...dziękuje i pozdrawiam...


lapotpa kilka razy wiozlam ja i moj maz i nikt nic mi w nim nie sprawdzal.

wsadz go w bagaz podreczny. jak go wrzucisz do rejestrowanego mozesz go juz nigdy nie zobaczyc bo czytalam ze zdarzaja sie kradzieze.

gitary nigdy nie wiozlam.

dysk twardy wiozl moj maz + cala reszta bebechow z kompa (plyta glowna itp). zapakowal do rejestrowanego. no problemo.

plyty cd? cos tam wwiozl ale nikt mu sie niczego nie czepial.

najczesciej pytaja o wodke i fajki - czy masz i ile.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 paź 2006, o 19:04 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 paź 2006, o 19:01
Posty: 1
Załózmy ze przyjade na wyspy z własnym laptopem jak wyglada sprawa jesli mam prawie wszystko piractwo na kompie ??


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 paź 2006, o 15:55 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:06
Posty: 50
Lokalizacja: Blackpool
Wg mnie od tego jest juz inna instytucja. Pomysl jezlei kazdemu by sprawdzali co maja w komputerach co by sie dzialo na lotniskach ! Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 paź 2006, o 14:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
a co z dekoderem polsatu? kupilam i chcialam wziasc dla nas do uk...jest malusi ale nie wiem brac w podreczny czy na bagaz??? zeby autobusem tobym sie nie pytala a na samolot to boje sie zacznie robic piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jak beda mnie sprawdzac :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, o 22:02 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 17 lis 2006, o 21:17
Posty: 39
Jechałem autobusem, niemcy nas czepali i anglicy też.
Nie wiem.. może mieli jakiś sygnał.
Zarówno jedni i drudzy widzieli że mam torbę na kompa i z kompem.
Nikt nic nie powiedział.
Przed wyjazdem nie zdążyłem przegrać różnych instalek na jakieś CD "noname" i razem z kompem w kieszonce miałem winde, offica i różne inne, wraz z serialami.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 8 sty 2007, o 15:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 8 wrz 2006, o 18:41
Posty: 5
no wiec wlasnie, a jezeli chce wwiezc kompa(sama wieze, pudlo czy jak kto zwie) do polski. co byscie poradzili z doswiadczenia, jak to zapakowac, czy rozlozyc, czy dac do podrecznego bez obudowy? nie mam ochoty, zeby nim poniewierali na wszystkie strony, ale znowu nie chce mi sie kazdemu tlumaczyc co tam mam, gdy bedzie do torby zagladal.


moze poslac poczta? ale jaka szansa, ze to primo - dojdzie, a secundo - bedzie sie nadal nadawalo do uzytku? ;}


prosze o pomoc!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |