| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 10:13

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 9 sty 2012, o 18:33 
Witam wszystkich.

Odkrylem ostanio nowa, najtansza w Anglii sieci telefonii komorkowej i chcialbym ja wszystkim nieco przyblizyc. Zanim sam zdecydowalem sie do niej przeniesc (na start daja darmowa karte SIM oraz £5 w prezencie - link ponizej), poszperalem nieco w internecie i oto co znalazlem:

Giff Gaff jest wirtualnym operatorem telefonii komorkowej nalezacym do sieci Telefonica O2, w zwiazku z czym korzysta z tej samej co O2 infrastruktury i jego zasieg jest identyczny z zasiegiem O2.

Najwieksza roznica pomiedzy Giff Gaff a pozostalymi operatorami jest fakt, is siec ta nie zatrudnia pracownikow w call center, tylko zrzerza swoich uzytkownikow na forum internetowym, a ci w zamian za oferowana pomoc i porady sa wynagranadzani finansowo. Uzytkownicy staraja sie pomoc jak najlepiej i jak najszybciej (ja otrzymalem odpowiedzi od kilku osob po uplywie 3 minut), w zwiazku z czym obsluga klienta jest jedna z najlepszych na rynku.

Giff Gaff nie prowadzi takze drogich kampanii reklamowych, nie zatrudnia akwizytorow, nie ma salonow sprzedazy, a nowych abonentow zdobywa poprzez polecenia dotychczasowych uzytkownikow. Kazda nowa polecona osoba dostaje od operatora na start £5, a drugie £5 otrzymuje polecajacy.

Dzieki temu Giff Gaff oszczedza mnostwo srodkow finansowych i te oszczednosci przenosi na swoich uzytkownikow w postaci najtanszych na rynku polaczen. Ceny sa o ponad polowe nizsze niz u konkurencji (zarowno w pakietach jak i po ich wykorzystaniu) a dodatkowo uzytkownicy zarabiaja polecajac innych oraz udzielajac porad na forum. Ponadto wszystkie polaczenia telefoniczne jak i SMSy do innych uzytkownikow sa bezplatne, polaczenia z numerami 0800 sa rowniez darmowe.

Uzutkownicy Giff Gaff moga korzystac z internetu bez limitu, podczas gdy kazdy inny operator stosuje "fair usage policy" albo ogranicza transfer do 500MB lub 1GB. U Giff Gaff nielimitowany naprawde oznacza nielimitowany.

Na potwierdzenie wszystkiego co tu napisalem, podaje linki do kilku serwisow internetowych, wedlug ktorych Giff Gaff jest obecnie najlepiej ocenianym przez uzytkownikow operatorem sieci komorkowej:
reviewcentre.com/products3.html
mobilenetworkcomparison.co.uk/reviews/

Ja sam bylem do tej pory zagorzalym zwolennikiem telefonow "na kontrakt" aczkolwiek kiedy dowiedzialem sie sieci Giff Gaff postanowilem sprobowac. Po zdjeciu simlocka wlozylem karte Giff Gaff i szybko zdecydowalem sie na zmiane. Poprosilem o PAC code dotychczasowego operatora i zatrzymujac dotychczasowy numer przeszedlem do Giff Gaff. I kazdemu polecam zrobic to samo, to sie naprawde oplaca!

Cennik:
1. Doladowanie za £5:
- 60 minut
- 300 SMSow
- Za kazda minute polaczenia otrzymanego z innej sieci 1 minuta gratis
- Darmowe polaczenia i SMSy do innych uzytkownikow Giff Gaff
2. Doladowanie za £10:
- 250 minut
- Nieograniczona ilosc SMSow
- Nieograniczony internet
- Darmowe polaczenia i SMSy do innych uzytkownikow Giff Gaff
3. Doladowanie za £15:
- 400 minut
- Nieograniczona ilosc SMSow
- Nieograniczony internet
- Darmowe polaczenia i SMSy do innych uzytkownikow Giff Gaff
4. Doladowanie za £20:
- 800 minut
- Nieograniczona ilosc SMSow
- Nieograniczony internet
- Darmowe polaczenia i SMSy do innych uzytkownikow Giff Gaff
5. Doladowanie za £25:
- 1500 minut
- Nieograniczona ilosc SMSow
- Nieograniczony internet
- Darmowe polaczenia i SMSy do innych uzytkownikow Giff Gaff
6. Po wykrzystaniu limtu z doladowana polaczenia i SMSy nadal sa niesamowicie tanie:
- 10p za minute
- 6p za SMS
- 16p za MMS
(dla porownania ceny za minute polaczenia u pozostalych operatorow: T-Mobile 20p, Orange, VOdafone, O2 25p)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 13 kwie 2012, o 11:26 
Witam
Chcialbym sprobowac uzywac GiffGaff i sprawdzic czy wszystko jest tak pieknie jak jest wszedzie opisane, ale mam aktualnie abonament w o2 i okolo Pazdziernika 2012 moge zrobic upgrade> Czy moge wczesniej zrezygnowac i przejsc do GiffGaff czy dopiero przy upgrade.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2013, o 13:00 
od 14 maja zmiany. GiffGaff wprowadza nowa taryfe, za 7.50 funta miesiecznie dostaje sie 200min do wszystkich sieci oraz nielimitowane smsy do wszystkich sieci.
Tutaj pozostale oferty

giffgaff.com/goodybags

Jesli ktos ma jakies pytania, sluze pomoca. Mam te siec od ponad dwoch miesiecy i jedyny mankament to taki, ze nie automatycznego delivery report po wyslaniu wiadomosci, tak samo jak z o2, bo giffgaff to siec oparta na o2, mozna ja doladowywac voucherami z o2. By uzyskac delivery report nalezy na poczatku smsa wpisac *0# . Tego nie bedzie widac w smsie ale uruchomi wymuszenie delivery report.

Stabilna oferta od 2011 roku z niewielkimi zmianami.

Zeby zamowic sim card z darmowymi 5 funtami trzeba miec kogos kto juz ma giffgaff, dlatego polecam wejsc na ich forum community.giffgaff.com i kliknac w banner ktoregos uzytkownika, to spowoduje, ze on dostaje 5 funtow i wy. Gdy sie samemu zamowi simcard, nic sie nie dostaje, wiem bo sam tak zrobilem.

Pozdr.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2014, o 20:12 
Hej. Możesz mi powiedzieć jak to jest z rozmowami poza UK? Właśnie wlozylam swój starter z giffgaffa, doladowalam za 15f i dostałam 5f gratis. Więc mam 500min na rozmowy w uk, a gdy dzwonię do Polski to mi zjada z tych 5f. Więc żeby dzwonić za granicę muszę sobie jeszcze dodatkowo dopasowywac konto za 5f ? Bo jak doladuje za więcej to od razu mam pakiet minut do uk.... Co tu zrobić ? A co do internetu to szkoda że jest tethering i nie da sie zrobić hotspotu na kompa :-(


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2014, o 20:51 
Nie musisz, z tego co sie orientuje to gdy skonczy ci sie te 5 funtow to zacznie pobierac z glownych 15f.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2015, o 08:48 
Przymierzam się do GiffGaff. Interesuje mnie jedna kwestia - Jeżeli nie będę zadowolony i będę chciał zmienić na innego operatora - w jaki sposób uzyskam pac code, jeżeli nie ma standardowego call centre oraz emaia do operatora


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |