| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, o 11:57

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 2 kwie 2007, o 21:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 wrz 2006, o 22:43
Posty: 4
Witaj,

Ja wyjezdzalem do pracy jako opiekun ponad rok temu, ale z innej agencji. Moj kolega wyjezdzal ze Staff Recruitment i nie narzeka.

Doświadczenia w pracy jako opiekun opisuje na stronie

http://www.opiekun.yoyo.pl

Pozdrawiam

Michał


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 3 kwie 2007, o 12:30 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 2 kwie 2007, o 21:23
Posty: 7
hej

ja tez pracowalam w opiece przez ponad rok czasu i byla to calkiem fajna praca. jesli chodzi o jakiekolwiek kwalifikacje to nie mialam zadnych i dostalam prace z tym wyjatkiem ze szukalam pracy bezposrednio z ogloszenia. dokladnie nie wiem jak to jest z osobami przyjezdzajacymi do takiej pracy przez polska agencje. wiem ze na terenie anglii dziala organizacja o nazwie Care UK. to jest agencja zajmujaca sie opieka nad ludzmi starszymi. moja kolezanka dostala sie do nich rowniez bez kwalifikacji ale znala angielski. przez pierwsze kilka dni miala szkolenie a pozniej rozpoczela prace samodzielnie. jezdzi do danej osoby do domu i pomaga w podstawowych czynnosciach. jest zadowolona z pracy. jednakze podstawa tutaj jest samochod bo czasem dziennie odwiedza po kilka osob...

jeszcze jedno zanim dostala prace musiala czekac jakies 4tyg na tzw CRB check. CRB sprawdza takiego kandydata na pracownika czy nie mial zadnych problemow z prawem itp. Taki certyfikat z tego biura kosztuje ok £40.00


Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2008, o 21:17 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 kwie 2008, o 21:09
Posty: 15
Witam:) Od dłuższego czasu poszukuje w Internecie jakiś ogłoszeń dotyczących pracy przy opiece nad starszymi osobami(w Londynie). Jednak nigdy nie znalazłem ogłoszenia, które dotyczyłoby pracy w samym Londynie. Zależy mi na znalezieniu właśnie takiej pracy w Londynie. Czy zna ktoś może strony, agencje, do których mogę się zgłosić by znaleźć takowa prace i to właśnie w Londynie?? Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2008, o 22:41 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
HICA Care Homes London Na wszystkich stronach znajdziesz dzial z Recruitment wejdz tam przeczytaj warunki i wyslij CV.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 kwie 2009, o 19:11 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 30 mar 2009, o 19:11
Posty: 20
Dziekuje Eliss,dokladnie o to mi chodzilo:):):):)
Wiesz caly czas jestem pod wrazeniem ilosci domow opieki w Londynie....
Naprawde tyle ich jest?
Mieszkam w duzym miescie (prawie milion mieszkancow)i jest tu moze 10 DPSow...
A moze ja jakas niemotowata jestem Eliss,wez moze zerknij na ten link ,ktory mi podalas ....i rzeknij mi ,czy ja dobrze widzialam ,ze tam tych domow sa setki?????Wez mnie sprowadz na ziemie:):):):)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 kwie 2009, o 21:30 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Dobrze widzisz, tylko w mojej okolicy jest z szesc a i tak nie wiem czy to wszystkie. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 kwie 2009, o 07:03 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 30 mar 2009, o 19:11
Posty: 20
Zatem niech sie szykuja na nasz przyjazd:):):):),teraz wkurzam sie troszke ,ze nie znalam tych informacji wczesniej,no ale....wtedy zapewne nie mialabym tego szczescia ,ktore nie omieszkam przedstawic:)
Ot i ona...

http://www.youtube.com/watch?v=T-QRPUabIPY


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |