| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 15 maja 2024, o 10:50

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lut 2012, o 19:12 
Art. 255 kodeksu karnego - publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa § 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. ACTA


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 18 lut 2012, o 12:54 
Poszkodowany7 pisze:
Andrzej pisze:
albo
1.masz szczęście
albo
2.za krótko u nich robisz i się jeszcze nie sparzyłeś
albo
3.jesteś z Euroforce'u i podajesz się za tapicera


oszusty pier...... nigdy nie dotrzymuja slowa wisza mi 50 funtow za wyplate od 5 tygodni a jak dzwonie to mnie zbywaja!!!!! nie daruje tego bo to dla mnie duzo pieniedzy a oni beda mi tlumaczyc ze to taki system rozliczania klamce pier......!!!!!!! szukam nowej pracy bo nie mam zamiaru byc dluzej okradany!!!!!!!



Takich jak ty jest wielu , firma EUROFORCE to porazka ! W firmie gdzie ja pracuje pracuja tez ludzie przez euroforce i nie ma nikogo kto by nie byl przez ta firme poszkodowany , ale siedza i trzymaja buzie cicho bo ciezko z praca ! takie sa fakty !

Pewnie dali Tobie zaliczke lub zaplacili za mieszkanie byles im winny 100 a odciagneli 150 - to norma i dzieje sie to na porzadku dziennym , praca dla tej firmy to tylko klopot i wielka dziura w zyciorysie !


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 mar 2012, o 20:08 
Witam serdecznie mam propozycje wyjazdu jako szwaczka przez Euroforce itd ,boję sie bardzo bo opinie o tej firmie są okropne ale przedewszystkim od tapicerów czy innych gośći .Bardzo proszę o opinie szwaczek jakieś nowe wpisy bardzo mi pomogą w podjęciu decyzji.Mam taką cichą nadzieję że agencja Euroforce naprawiła swoją opinię.I że szwaczki które tam jadą zostają tam w pracy na stałe i otrzymują potem umowe angielską .Pozdrawiam szwczki z Anglii.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 kwie 2012, o 14:35 
Kropelka pisze:
Witam serdecznie mam propozycje wyjazdu jako szwaczka przez Euroforce itd ,boję sie bardzo bo opinie o tej firmie są okropne ale przedewszystkim od tapicerów czy innych gośći .Bardzo proszę o opinie szwaczek jakieś nowe wpisy bardzo mi pomogą w podjęciu decyzji.Mam taką cichą nadzieję że agencja Euroforce naprawiła swoją opinię.I że szwaczki które tam jadą zostają tam w pracy na stałe i otrzymują potem umowe angielską .Pozdrawiam szwczki z Anglii.



Czlowieku jedz, nie zastanawiaj sie. W Polsce widziałam tylko wyzysk ludzki. Pracodawca za marne 1200 zl probuje wycisnać z pracownikow ostatnie poty. Interesuje go tylko, ile moge dla niego zarobić i czy jestem w stanie całowicie poświecic sie firmie. Nie potrafiłam sie cieszyć z tego ze pracuje. Wysylalam CV do wszystkich firm za granica w ktorych sie szyje. W koncu odezwali sie, przyjechałam do Liverpool. Na poczatku pracowalam w Blackburn ale po 3 miesiacach zabraklo zamówien w tym zakladzie. Euroforce przetransportowało mnie do Sheffield. Na poczatku wkurzyło mnie to ze mnie tak przerzucili, ale okazało sie ze teraz zarabiam duzo wiecej 320 funtow tygodniowo, jak przejde na kontrakt bede miala jeszcze wiecej. Robota jest, ludzie bardzo mili, na mieszkaniu tez mam fajnych Polaków. Powoli zapominam o Polsce. Ale wciaz denerwuja mnie internetowi obroncy polskosci, ktorzy bombardują nas jakims historycznym gownem – z ktorego to niby powinniśmy byc dumni. Kogo to obchodzi, zyjemy tu i teraz. Przynajmniej mam spokoj.
Teraz iuz nie pamietam o 1200 zl na reke, o wydzieraniu sie na mnie, o śmiesznym akordzie, nie podpisywaniu urlopów, przypadkach prób samobójczych, nagane za wyjscie do kibla, zakazie rozmow na hali, pracy za seks, umowach na 6 tygodni, debilowatych brygadzistkach.
Na poczatku nie jest latwo w Anglii, ale idzie do tego przywyknac. Tu tez nie jest lekko, ale teraz potrafie sie cieszyc z tego ze pracuje. Do Polski juz nie wracam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2012, o 20:19 
PRACOWAŁEM DLA EURO FORCE JUŻ DWUKROTNIE I NIE MIAŁEM PROBLEMÓW! BYNAJMNIEJ Z PANEM ZBIGNIEWEM K. WSZYSTKO DOPIĘTE DO KOŃCA. PO PRZEJŚCIU NA KONTRAKT WYPŁACONO MI WSZYSTKIE ZALEGŁE PIENIĄŻKI. SŁYSZAŁEM O WYBRYKACH NIEJAKIEGO ŁUKASZA R. ORAZ PANI JAGODY,LECZ OD ROKU JUŻ TAM NIE PRACUJĄ. ZA PIERWSZYM RAZEM NIE MIAŁEM PIENIĘDZY NA START, WIĘC ZAŁATWIONO MI ZALICZKĘ 200 FUNTÓW. ZAWSZE CO PIĄTEK TYGODNIÓWKA PRZELANA, ZNALEŹLI MI POKÓJ . MYŚLĘ, ŻE TRZEBA W OPINIACH PISAĆ ZA KADENCJI KTÓRYCH KOORDYNATORÓW SIĘ PRACOWAŁO!!!
POZDRAWIAM


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2012, o 08:38 
Powiem tak.. na poczatku troszke sie zawiodlem gdyz nie zostalem poinformowany o tym iz bede pracowal na nocna zmiane, nasluchalem sie tez roznych opowiesci o wybrykach bylych pracownikow tej agencji, podjalem jednak prace jako stolarz i sie nie zawiodlem.

Przede wszystkim: bardzo dobry kontakt z Panem Zbigniewem, pomoc w zalatwieniu zakwaterowania, a po zakonczeniu pracy nadal otrzymuje od nich ciekawe oferty pracy, nie mialem tez zadnych problemow z wyplatami czy hollidejami.
Mysle, ze jest to dobra opcja dla ludzi chcacych pierwszy raz wyjechac za granice, praca jest stabilna, pomagaja w zakwaterowaniu i formalonosciach bankowych, trzeba tylko podejsc do sprawy cierpliwie a da sie z nimi na prawde wszystko zalatwic. Polecam.
Mowie to z punktu widzenia stolarza. Jak bylo z innymi nie wiem, wiec sie nie wypowiem.
Pozdr666


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Ludzie...
Post: 7 maja 2012, o 18:51 
Ludzie nie uwierzycie, co mnie spotkalo z tym Euroforsem, tego sie nie da opisac slowami. NIgdy bym nie przypuszczal, ze taka historia moze przydazyc sie mi, i tak wiodlem dosc ciekawe zycie w pizzeria Tropicana, wiecie, laseczki, itd, wprawdzie przyuczony bylem na tapicera, ale ciezko tu o jakakolwiek robote, mi trafila sie okazja jak wlasciel lumpeksu postanowil zamknac interes ze szmatami i otworzyl pizzerie a zarazem jedyna knajpe w naszym malym miasteczku na kujawach.
Dlugo zastanawialem,sie jak opisac te historie, w koncu postanowialem zrobic to sponatanicznie bo inaczej sie po prostu nie da a i czlowikowi lzej na duszy jak swoje frustracje i zale wyleje na forum, a jak sie da jeszcze kogos personalnie opluc na forum , to robi lepiej niz grill z chlopakami w sobote wieczor. Ja nie jestem cham i moja historia nie bedzie obelzywa dla kogokolwiek, ale napisac to trzeba bo ludzie maja prawo wiedziec. Ja tez muszeprzyznac, ze troche taki wsiowy bajkopisarz jestem. Ok, pprzedstawie bsie, ksywa moja to Morel, i nie wie skad to sie wzielo.
Wszytsko wydarzylo sie, jakies pare miesiecy temu, przyszedl do nas listonosz z oferta zalozenia internetu i powiedzial,ze tzreba zalozyc, bo normy unijne mowia, ze co najmniej 5 domow we wsi ma miec, maja byc doplaty z unii za modernizacje i rozwoj na wsi a przede wszytskim dlatego, ze zblizaja sie wybory na wojta a obecny musi cos miec, zeby z czymkolwiek do ludzi wyjsc. Zalozylem wiec Internet u mnie w chalupie , pochlonal mnie od razu i to w calosci, najbardziej lubilem czytac fora bo tam sie klebi tyle emocji, prawdy,bezinteresownej pomocy a przede wszyskim checi pomagania innym i po radach, ostrzezenaich , sugestiach czlowiek po pierwsze nietylko nie czuje sie juz taki samotny ale moze z niemala otucha pomyslec, ze zawsze znajdzie sie ktos kto pomoze uproscic wszystko tak, jak tylko to jest mozliwe... czasami natrafialem tez na ofert pracy, a ze nic mnie tutaj nie tzrymalo, no moze oprocz paru kiepskich zreszta kumpli, postanowilem zaryzykowac i sprobowac swojego szczescia tam a nie tutaj.
Pojechalem tydzien pozniej, kupilem bilet , kupilem dwa szesciopaki, bo podroz dluga i niewygodna siedziec musialem na tych paczkach z kielbasa, pierogami, sernikami , co je ludzie z naszej okolicy co dwa tygodnie do corek, synow i zieciow w anglii wysylaja, synowym nikt nie wysyla, bo taka to sie tylko puszcza z tymi dziadkami, co im tylki wyciera a jak taki kipnie i zostawi jej dom w centrum Londynu, to ona juz na pewno nie wroci ani tez nie przygarnie do siebie rodziny swojej i meza, taka bedzie slac te 200 funtow na miesiac,zeby wyrzuty sumienia odpedzic ale gzic sie bedzie dalej...I tak mi mijala podroz na tych paczkach a wszytsko pakowane w pudelka plastikowe i uwieralo, niedobrze tez siedziec na zupkach chinskich, tzreszcy to pod dupa, ale jak sie czlowiek dobrze wymosci to calkiem przyjemnie... ale najgorzej to bylo siedziec na flaszkach z wodka, to jest cholerstwo niewygodne i nijak sie czlowiek nie moze odprezyc a poza tym, oj, i to bylo najgorsze, czulem sie jak jakis pederasta , zboczeniec i oka nie moglem zmruzyc nawet bo co by se ludzie pomysleli, a jechalo ze mna jeszce z 5 osob, bylby wstyd juz na samym poczatku.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |