| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, o 12:27

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 5 sty 2010, o 00:32 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 sty 2010, o 00:16
Posty: 1
Witam serdecznie,

mam bardzo powazny problem z ZUS w polsce, przebywam w Wlk. Brytani od roku.Posiadam dzilanosc w Polsce, jako tako place skladki wZUS Polsce. Problem w tym ze narobilem sobiedluguponad 10 tys.

Dowiedzialem sie ze to ze przebywam w WLk. Brytani moge zatrudnic sie jako self employed z rokiem do tylu (od 01.2009) płacac kare za przeterminowane zgloszenie powyzej 3 miesiecy100 funtow (to nadal mniej niz 10 000 zł ;/) oraz zaległe skladki. Do 31 stycznia mam zglosic fakt podatku osiagnietego w Brytani (okolo 500 funtow).
W czym problem skoro moge zarejestrowac dzilnosc self employed nawet z rocznadata do tylu ?
W tym ze nie wiem czy teraz Urzad ubezpieczniowy wyda mi zaswiadczenie o tym ze jestem ubezpiecozny z data kiedy dokonalem faktycznej rejetracji 01.2010 czy z data 01.2009 jezli uda sie mi w-101 uzyskac z data 01.2009 ZUS Umozy mi zaleglosci bo przecierz jestem ubepieczony w Wilekiej Brytani.

Prosze powiedzcie mi jak wygloda w 101 czy tam pisza kiedy im zpalcilem czy od kiedy mam zarejtrowana dzialnosc ? Przypomina ze chce złozyc o self employed 01.2010 ale date rejestracji podac rok do tylu od 01.2009. Numer nin nie mam, chce tymczasowy czynumer nin moge wymyslec ??

Prosze pomozcie mi bo to bagno naprawde mnie wciaga.

Jak zaltwic do w-101 od 01.2009, a moze w-101 podaje tylkood kiedy jest zarejestrowana dzialnosc w Wielkiej Brytani a nie data faktycznego zgloszenia? bo zgloszeni ma miejsce 01.2010 a date rejetracji podaje od dnia 01.2009 ??


POMOZCIE BLAGAM

ZPALCE TAKARE 100 Funtów, oraz zaległe skaldki bo te 10 000 mnie nie tsac do zusu ;/ prosze pomozcie.

Ps.Potwierdzenie ze przebywam w wielkiej Brytani mam, znajomy mi wystawi oswiadczenie ze mieszkalem z nimi i pomagalem im w jego interesie self employedon tez to ma, a wytlumaczenie dlaczego tak dlugo zwlekalalem powiem ze nie wiedzialem i teraz sie obudizlem z tym wsyztkim, ze reperowalem komputery i chcialem to zlegalizowac, dochod nie duzy moge podac 500 funtow nawet.

A co z nin jak uzyskac jak najszybciej tymczasowy nin do rejetracjiself employed??? Pomoze ktos, dziekuje bradzo

Wiem ze napewno ktos ma wielkie serce i zroumie czlowieka ktory pragnie zyc jak "człowiek" bo poki co jestem wyzyskiwany:(

PROSZE POMOZCIE :(


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |