| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 06:39

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 3 sty 2006, o 16:30 
Witam wszystkich.
Przepraszam że piszę na temat, który niejednokrotnie był już poruszany, ale jest on dla mnie bardzo ważny. Piszę w imieniu mojego przyjaciela. Ma on prawo jazdy kat. B,C,D. Jest kierowcą autobusów od ładnych parunastu lat. Ma 42 lata. Jako kierowca jeździł min. do Francji. Norwegii, Włoch itd. Tylko jest jeden problem. nie zna KOMUNIKATYWNIE angielskiego. Potrafi się dogadać na migi (że tak się wyrażę), zna troche słów, ostatnio uczył się tych związanych z branżą. No więc moje pytanie brzmi: czy ma on jakieś szanse znaleść pracę na wyspach, czy ktoś z Państwa był może w podobnej sytuacji, a może w końcu ktoś wie o aktualnych ofertach pracy dla kierowcy autobusu. Dodam że wysłałam dziś jego CV do Firsta . Może ktoś kogo znają Państwo pracuje tam .Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Z góry dzięki.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 3 sty 2006, o 16:51 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 sty 2006, o 14:16
Posty: 4
Witam. Nie znam "Firsta", ale osobiscie pracowalam jako nauczycielka w jedenj firmie posrednictwa i tak naprawde bez znajomosci komunikatywnej bedzie mu bardzo ciezko. Kiedys byly rekrutacje od podstaw czyli kierowcy przychodzili na kurs angielskiego i uczono ich od podstaw. Obecnie jest taka konkurencja ze praktycznie bez komunikatywnej znajomosci angielskiego nie ma szans. Polecam podszkolenie jezyka angielskiego. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Odpowiedz..
Post: 3 sty 2006, o 21:09 
Witam,

Podaje Panu namiary firmy przewozowej w ktorej z tego co wiem osobiście pracują nasi kochani rodacy nie znając praktycznie języka. nie wiem czy są tam akualnie przyjęcia do pracy, ale spytac zawsze można :)). Nie wiem tylko czy panski znajomy jest juz w Londynie..

Centra London, Croydon
Tel: 020 8683 1170
fax: 020 8683 5920

życze powodzenia i niech kolega szlifuje angielski.
Z tego co wiem to fima TARDISS swego czasu rekrutowała kierowców autobusów równiez ze słabą znajomością jezyka (oferowali kurs przygotowujący). Będąc w Polsce polecam kupno "Zycie i praca za granicą", często mozna znalezc oferty dla kierowców.. tym bardziej z doświadczeniem...
Pozdrawiam i powodzenia życze..
:D :D :D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 4 sty 2006, o 09:27 
Dziękuję ślicznie za informacje, jeżeli ktoś wie coś jeszcze na ten temat, będę wdzięczna za napisanie.
P.S. Jestem dziewczyną ;)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 4 sty 2006, o 09:32 
Mam jeszcze 1 pytanie do Iwony30 , jak nazywa się firma do której modała Pani te numery telefonu?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Firma..
Post: 4 sty 2006, o 09:47 
Witam ponownie,

Firma nazywa się Centra London..

Pozdrawiam..


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 sty 2006, o 15:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 sty 2006, o 14:15
Posty: 2
Lokalizacja: armagh
Odradzam autobusy miejskie.Do mojej firmy przyszedł niedawno kolega ktory jezdził na nocnych liniach.Został dotkliwie pobity. Dwaj jego koledzy wylądowali w szpitalu.gdyby było E do C miałbym więcej informacji.Powodzonka.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |