| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 21:52

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2010, o 21:50 
Witam wszystkich.Chcę opisać swoje negatywne doświadczenia związane z moim pracodawcą i proszę o ewentualną pomoc w tej sytuacji.
A więc wszystko się zaczęło 11 marca tego roku.
Kolega miał wypadek w miejscu pracy ,wózkowy cofając uderzył w metalową klatkę na kółkach ta zaś uderzyła go w kolano.
Ja i jeszcze jeden pracownik jesteśmy świadkami tego wypadku.
Tzn:dwóch świadków -Polacy
Poszkodowany-Polak
Wózkowy (sprawca wypadku)-Nigeryjczyk(brytyjski paszport)
Uderzenie to spowodowało pęknięcie torebki stawowej w kolanie(ale to wyszło później)
Ja jako charge hand i first aid pomogłem mu dojść do biura gdzie tam obejrzałem to kolano (było lekko spuchnięte)na zewnątrz nie było żadnych oznak uszkodzenia,przy próbie poruszania poszkodowany odczuwał silny ból.Więc prowadzący zmianę zadzwonił po karetkę (zasada z kursu first aid jak nie jesteś pewien co jest poszkodowanemu,dzwon po karetkę),w między czasie spisał raport wypadkowy.
Po przyjeździe karetki doktor powiedział że musi jechać do szpitala i potrzeba mu drugiej osoby do tłumaczenia w razie konieczności operowania.
Pojechałem za karetką swoim autem ,po 0,5 h oględzinach w szpitalu ,lekarka stwierdziła że powinno być OK ,jeśli ból nie zniknie przez następne 6 h musi się udać ponownie do szpitala lub GP(lekarz pierwszego kontaktu) W drodze powrotnej zajechałem do zakładu ,poinformować mojego managera o całej sytuacji a potem odwiozłem go do domu.
I niby było wszystko ok.
Ale i tu pojawiły się problemy :
Poszkodowany będzie się starał o odszkodowanie,ponieważ tego samego popołudnia pojechał do szpitala ponownie, gdzie stwierdzono pęknięcie torebki stawowej.
Po miesiącu od wypadku zostałem zawieszony za złe wykonywanie swoich obowiązków,brak pracy zgodnymi z przepisami BHP i działanie na niekorzyść firmy.
Drugi świadek też został zawieszony za działanie na niekorzyść firmy.
Sprawca wypadku pracuje nadal jak by nigdy się nic nie stało (zawiesili mi tylko licencję na wózki).
Obecnie oczekujmy na spotkanie dyscyplinarne,odbędzie się one w przyszłym tyg .ale już wiemy jak się ono skończy.(Nowy manager nie lubi Polaków)
Związki zawodowe olewają całą sprawę bo niby mają mało ludzi ipt.
Niby będą na spotkaniu ale jeszcze nie dostaliśmy potwierdzenia od nich.
Mamy w zanadrzu parę asów ale to wiąże się definitywnie ze zmiana pracy,użyjemy tego w ostateczności.
Jeśli macie jakieś propozycje prosimy o poradę.
Po zakończeniu całej sprawy ,napiszemy co było dalej i podam nazwę firmy i związków.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |