| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 21:53

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 7 mar 2013, o 17:28 
Pracuje dla CBU rok i nigdy nie mialam problemu z platnosciami a juz na pewno z biurem w ktorym rowniez pracuja polki.Znam rowniez dziewczyny pracujace jako live-in i nigdy nie narzekaly na brak pracy,wiec nie rozumiem o co chodzi z ta akcja


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 7 mar 2013, o 17:41 
nie zgadzam sie z twoja wypowiedzia!!!!pracuje dla care by us juz ponad trzy lata i jestem bardzo zadowolona!!!jesli jestes dobrym pracownikiem (jak w kazdej firmie) wtedy szefostwo cie docenia kiedy potrzebujesz pomocy oni sa dla ciebie zalozmy ze zepotrzebujesz wolnego czasu czy masz problemy osobiste zzawsze sluza ci pomoca!!!!bo wiedza ze kazdemy moze sie powinnac noga czy przytrafic cos w zyciu!!! nawet kiedy potrzebujesz pieniedzy napaliwo czy na zaplacenie rachunkow nigdy nie odmowiaja szczegolnie Alison jest fajna kobitka wie jak ciezko pracujemy i jest bardzo zyczliwym czlowiekiem. Poza tym nie zapominajmy ze opieka nad straszymi ludzmi znaczy pomoc i pomaganie w osiagnieciu codziennych wyzwan. Dlatego nie rozumiem ze tak bardzo narzekasz na care by us!!!!Bo jesli jestes uczciwa kazde szefostwo cie doceni i wszystko zalezy do ciebie kim tak naprawde jestes!!!!Wszystko zalezy od ciebie!!!!Praca w care by us jest fajna bo zawsze dobieraja ci klientow do twojego charakteru i mysle ze tak jak Colin i Alison dbaja o swoje aniolki:)Dbaja o rozwoj pracownika oferuja mnostwo kursow za darmo !!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2013, o 23:12 
Własnie jestem po rozmowie i wybieram się do UK żeby pracować dla tej firmy jako opiekun mobilny z samochodem służbowym.
Czy możecie napisać jak to w praktyce wygląda? Chodzi mi o to czy pracuje się od 7 rano do samej nocy - 23? Czy ma się dostateczna ilośc wypoczynku? Co najmniej jeden dzień wolny w tygodniu?
Jak z zakwaterowaniem? Firma podobno zapewnia zakwaterowanie, czy to są pokoje jednoosobowe? Czy duże są odległości między klientami do których się dojeżdża?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2013, o 22:27 
UWAGA Uważajcie na care by us!! Nie dajcie się zwieść i oszukać polskim pośrednikom (Którzy raczej nie do końca zdają sobie sprawę co się dzieje w Angielskiej firmie do której rekrutują....) a dzieje się bardzo źle. To co masz zagwarantowane w kontrakcie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości i firma się z tego nie wywiązuję. Dotyczy to i godzin pracy (może być tak że chcesz robić 40 na tydzień a dostaniesz 20 lub 70! gdy nie mają odpwiednio dużo ludzi na danym terenie), day offu który zgłaszasz ze chcesz mieć wolny, zakwaterowania (możesz nie dostać swojego pokoju który masz niby zagwarantowany w kontrakcie), jeśli jesteś carerem mobilnym mogą Cię wrzucić na live in bez zapytania Cię o to czy chcesz taką pracę podjąć, generalnie w firmie panuje chaos, burdel, kompletny brak organizacji, zdrowego rozsądku i brak wywiązywania się z kontraktów i tego co jest w nim niby zagwarantowane.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2013, o 23:21 
Firma jest bezwzględna. Jeśli zrezygnujesz z pracy to każą Ci natychmiast opuścić dom, bez względu na to czy masz się gdzie podziać czy nie. Jedna z dziewczyn musiała uciekać przez okno bo skrywała się w domu przez 2 dni po tym jak kazali jej wypier...a ona miała samolot za 2 dni Kiedy w firmie pracował wspomniany murzyn było ok, wszytkiego dopilnował i ludzi nie narzekali. Niestety nie ma go już a pozostali menagerowie mają stosunek olewczy i nie można liczyć na ich pomoc. Nie założą Ci konta w banku ani National Insurance Number. o wszystko muszisz zadbać sam, nie mówiąc już o pieniądzach na paliwo, których nie zobaczysz...odległość jaką musisz dojechać do pierwszego klienta może wynieść 5 mil, ale może wynieść także 25!!! firma nie zwróci Ci za to pieniędzy. Jeśli zgłoszisz że z pewnych powodów nie chcesz jeżdzić do jednego klienta bedzie to twój pierwszy krok do wyrzucenia dosłownie na zbity pysk. Ludzie, nie traćcie zdrowia, pieniędzy i czasu na care by us. Ludzie którzy długo tutaj pracują mówią ze kiedyś było inaczej, teraz to już można tylko stąd uciekać i szukać normalnej pracy, w której ktoś uwzględni Twoje racje i przedewszystkim wywiąże się z kontraktu.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 mar 2013, o 15:29 
A Helping Hands? Oferują pracę jako live-in, czytałam na ich temat dużo dobrych opinni, ze uczciwa frma, miałam też rozmowę z kobietka rekrutującą, bezpośrednio z UK, Lucy Wilson. Zastanawie mnie, że zazwyczaj pracodawca z UK chce, żeby mieć paszport, natomiast CarebyUs nie pyta nawet o to, to dziwne. Paszport jest potrzebny do angielskiego zaświadczenia o niekaralności. Nie wiem sama co robić, praca mobilna wydawała mi się fajnym rozwiązaniem, ale teraz już sama nie wiem co robić. Wyjechałam z Irlandii właśnie dlatego, że pracodawca mnie oszukał, nie płacił składek itp. W Polsce pracy nie mam, jaka firmę brytyjska możecie polecić?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 mar 2013, o 15:33 
a o co chodzi z tym "opt out from 48 hour ruling?" jakoś nie moge tego pojąc o co chodzi.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |