| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 11:48

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2014, o 23:18 
Ja skonczylam kurs kilka miesiecy temu i zaraz po kursie poszlam do pracy i prauje sobie juz kilka miesiecy ,pozniej wakacje i znow wracam na kilka miesiecy.Pieniadze za szkolenie i wydatki zwiazane z kursem juz dawno mi sie wrocily,a to co zarobilam pozwoli mi na duzo po powrocie.Planuje popracowac dlugo jesli tylko dam rade bo warto,praca nie jest straszna a pieniadze latwe szybkie i duze.Ja osobiscie polecam,a dla tych ktorzy maja watpliwosci powiem,kto nie ryzykuje ten nie ma :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 4 lut 2014, o 23:42 
Czytam wszystko i tak: pierwsze posty sa z przed kilku lat;x teraz nvq zadnego sie nie robi,skoro jest tak zle to czemu stare opiekunki wracaja? i to takie ktore odeszly kilka lat temu? Nowych tez jest sporo,z tego co wiem kursy sa co chwile bo ciagle przybywa klientow.Kasa tez podniosla sie diametralnie hmm 520 na tydzien to chyba jest atrakcyjne wynagrodzenie?Ja pracuje ,prace i pieniadze mam,ja nie sprawiam klopotow i nikt klopotow nie robi mi.Tylko to dla mnie sie liczy w nic innego wplatywac sie nie bede bo dziewczyny tez sa dobre i nie ma co wychodzic przed tlum.Co do postu powyzej na temat owej konkurencyjnej agencji ,to chyba ta konkurencja az tak tych znakow bolesnie nie daje, skoro oddaje swoich wlasnych klientow a opiekunki siedza w Polsce i pracy nie maja.Ciekawe co zrobia jak im klienci poumieraja a w koncu to nastapi:) Lepiej siedziec na tylku tam gdzie dobrze a nie kombinowac bo na kombinowaniu to jeszcze nikt dobrze nie wyszedl.Ja polecam,przyjechalam pelna obaw,dzieci w kraju zostawilam,tez sie balam ze nie dam rade, ze nie bedzie pracy ze jezyk za slaby.Rade daje,pieniadze zarabiam i jestem zadowolona.Komu zalezy na pracy polecam,z wlasnego doswiadczenia wiem ze warto.TAK trzeba poniesc koszty,tak- trzeba odnawiac trening co 2 lata ale w skali roku co sie zarabia z dniami placonymi podwujnie,to za gwarancje pracy na 2 lata wole zaplacic i spac spokojnie ze nie zjade z dnia na dzien do Polski bez pracy.Pozdrawiam i powodzenia dla tych co planuja przyjechac.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lut 2014, o 12:34 
Hej,
pytanie do nowych opiekunek, co ostatnio przeszły trening, kurs i egzamin i zaczęły pracę:
- jak to wygląda po przyjeździe ?
- jak wygląda mniej więcej kurs, egzamin, jak jest z noclegami itp.
- w CBR- zaświadczeniu o niekaralność -długo to trwa ? podając polski adres ? - bo podając angielski zapewne krócej,
- czy po kursie wracacie do Polski i czekacie na zlecenie czy na miejscu czekacie na zlecenie ?
Pozdrawiam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 lut 2014, o 14:17 
< ziew > Tak, tak Agencja zarabista jedyna taka w UK < ziew >


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2014, o 00:56 
Odpowiadajac na post wyzej- szkolenie to normalnie codziennie treningi z roznych dziedzin ale jest fajnie i duzo filmikow sie oglada:) Z testem tez mozna sobie poradzic koncowym,szkolenie jest w jezyku angielskim ale strach jest na poczatku,pozniej juz jest fajnie atmosfera sie rozluznia:) jesli chodzi o nocleg to ja spalam u Jenny prywatny dom i placilam jej 10f za nocke,i po szkoleniu czekalam na prace tydzien i nie oplacalo mi sie jechac do Polski,czekalam u Jenny i pozniej pojechalm do pracy.Ja mialam na angielski adres sprawdzana niekaralnosc i doszedl jeszcze w trakcie trwania szkolenia,pod jego koniec.Inne dziewczyny mialy jeszcze wczesniej inne pozniej,a te z Polskim adresem czekaly najdluzej na potwierdzenie.Do spania jest jeszcze hostel tylko tam sa nie stale ceny ,roznie to pywa ,ale tez jest w miare nie drogo( chyba ze kogos stac na wynajecie pokoju w hotelu to inna sprawa) wszystko jest do przezycia Jenny czasami marudzi ale to na poczatku a pozniej juz daje na luz jak pozna dziewczyny,ona od lat wynajmuje pokoje opiekunkom z tego biura i nie tylko na treningi,slyszalam ze jest jeszcze jedno miejsce tez w prywatnym domu ale nie wiem dokladnie.Powodzenia wszystkim osobom ktore maja zamiar przyjechac.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2014, o 01:02 
NIE JEDYNA :) ale o niej tu mowa i o niej tu zalozone forum.... wiec samo przez sie....;D nie rozumiem osoby ktora to pisala...skoro jej to nie dotyczy i ja to nudzi to po co czyta...????? Jezeli nasze odpowiedzi moga komus pomoc i ktos zadaje pytania,to chyba oczywiste jest ze watek sie kreci i to wlasnie o tej agencji,i o to chyba tu chodzi prawda??o innych mozna poczytac na innych forach ;D dla znudzonych radze zmienic forum na cos bardziej zajmujacego :) bez urazy, ale bez sensu to bylo lekko ;D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2014, o 22:39 
Ja pracuje od niedawna i poki co jestem bardzo zadowolona,przeszlam z innej agencji wolalam zaplacic ale miec pewna dobrze platna prace i warunki sa lepsze.To moja osobista opinia a przepracowalam w opiece 15 lat


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |