| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 15:52

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 10:49 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
ty,, nowy,, normal,, az sie usmialem, twoj sposob wyrazania mysli jest podobny do niegdysiejsego bywalca tego forum OldMAna a na dodatek w zupelnosci sie z toba zgadzam :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 12:24 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
szyper to chyba trafiles na nieodpowiednie
ja jak wychodzilam za maz-nie bylam w ciazy :lol: -z milosci..to maz byl bez pracy..i mielismy kredyt
i bez pracy pierwsze 3 lata byl
potem sie odwrocilo
on w nimeczech rpacuje a ja z dzieckiem jestem w domu
zadne zadnemu nic nie wyrzyguje
a jest jak na poczatku :lol:

wiec nie kazda baba na pieniazki elci
chyba faktycznie trafiles na niewlasciwe..moj wujek 4 raz sie wlasnie ozenil-sama nie wiem po co bo ja po drugim rozpadzie juz bym sie nigdy nie zenila....ale to jego sprawa
no i znowu nie trafil
a jak spojrze na jego kobiety
kazda miala te cechy te same
ale milosc slepa jest
zakochany ostatni sie dowiaduje
albo zle wybierasz
po prostu masz jakis ejden schemat i zakochujesz sie zawsze w podobnej babce
sprobuj zawiesic oczy na przeciwienstwie :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 8 lut 2006, o 01:00 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 12:24
Posty: 29
tata 40 gdziez mnie tam do nowości,nowe to ja dostaje co roku papucie i pidzame,od miłującej mnie wciaż zony,to nic ze co roku kupuje mi tańsze te produkty,ale liczy sie sam fakt.Bo cóż nas zdobi ,jak nie szata wieszchnia.,zwaszcza w łóżku.W naszym wieku trza prokreowac juz wszatach,
bo ciało nie te jedrne,i jeno niesmak stanowic by mogło,a i światło lepiej jak właczone noc całą,żebys se gnatów nie połamał i siniaków nie zrobił na ciele całym po ciemku,bo co wtedy ludziska powiedzą,ze cie baba obiła.
A tyżeś tylko biedaku uciekał,bo ci sie wiertło na tepym materiale przytepiło.
Ale kto w to uwierzy?
Dlatego ,apeluję i proszę (to nie jest odezwa PKWN)
Nasze Damy ,kupujcie nam chociaż,nowe kapcie i pidżamy,
i nie wymagajcie ,żeby warsztat zawsze był wysprzątany.

Pomyslcie: taki kogut ,(pieprzone skrzydełka ,dwie nóżki,jakis zasrany grzebyk na czole,jajeczka wielkosci atomów wodoru) na fermie 100000 kur, ile se chłop użyje.
I pomyslec ,że nawet kogut ma lepiej.,bo gdakanie to jego narodowy jezyk.A ja własnie słyszę swoje gdakanie,i nie wiem nigdy czy w kurniku jestem,czy w domu (bo kura tylko 1,a wymiany zadnej)--chodz kochanie
do swojego aniołka ,bedziemy prasowac pidżamke--głos coraz silniejszy,juz pasy na monitorze obraz przesłaniają.Trza iść ,wyjscia innego nie ma,tylko ten co katowi głowę podstawiał mnie zrozumie.
I tu nasuwa się pytanie ,jak wytłumaczyć głupiej babie ,że pidzamki frotowej się nie prasuje?
Ale co tam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 lut 2006, o 09:29 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sty 2006, o 12:10
Posty: 369
Lokalizacja: Stone Dartford
Wiesz szyper.. chyba masz racje jednak, trafiłes na nieodpowiednie kobiety, czy kobietę.. to samo. Dla mnie osobiscie pieniadze nic do tego nie mają.. Widocznie była do d.. (sory za wyrazenie) jesli tylko dla kasy z Tobą była..
Ja jestem pięc lat po slubie, pobralismy sie juz po roku znajomosci tez z miłosci i .. tez nie mielismy przez dłuższy czas pieniędzy, a nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby przez to opuszczać faceta.. I uwierz nie zamieniłabym go nigdy na nowszy model :wink:
Także głowa do góry.. i pamiętaj ona nie była po prostu dla ciebie ..
Znajdziesz jeszcze kiedys.. cos w błękicie.. zobaczysz. Czego ci zycze..
pozdrowka :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 lut 2006, o 14:03 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
Szyper zapamietaj sobie dobrze ----- chcac sie piwa napic nie musisz zaraz calego browaru kupowac bo i drogi i moze ulec upadlosci.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 lut 2006, o 17:49 
Stały bywalec
Stały bywalec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sty 2006, o 00:06
Posty: 73
Lokalizacja: mazowsze PL
Dzieki za slowa otuchy :-)

tylko gdzie szukac takich kobiet jak Mycha i coffee ??

pozdr dla wszystkich


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: cytat dnia
Post: 24 lut 2006, o 23:44 
"Wspieramy Cie Szyper,wspieramy Cie"-kabaret nie pamietam ktory.
A tak na marginesie to latwo mowic tym ktorzy juz znalezli droga polowe.Nie widze tu pocieszenia od samotnej osoby bo prawda jest taka ze jak jest sie po przejsciach i dlugo sie nikogo nie ma to traci sie nadzieje i te wszystkie mile slowa pocieszenia na nic sie zdaja jak kladziesz sie wieczorem do luzka i myslisz ze jutro nadejdzie kolejny dzien a ty nie masz komu opowiedziec o poprzednim.Pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |