| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 15:13

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: w sprawie card
Post: 6 lut 2006, o 14:46 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 12:24
Posty: 29
Eliss zarejesstrowałem się,było ciężko ale dokonałem tego.Na początku miotałem się z myslami czy warto?TYsiące myśli zawładneło moim mózgiem.setki tysiące pytań bez odpowiedzi,przeanalizowałem genezę 2 wojny światowej _a także innych-,doliczyłem 2 razy do nieskończoności,pytałem telepatycznie Norrisa ale sie nie odezwał <chyba cwiczy>,przez ten czas podupadłem na zdrowiu,aż tu nagle JEB olsniło mnie .
Dzwonię do wróżki Eustachy,tarocistki polskiej z dyplomami,po 4zł. plus 22%
watu.Pieprzę ,że trza płacić- żona zapłaci, amoje życie wisi na włosku i muszę miec odpowiedż.Jak by była w domu to by mnie powstrzymała,ale na szczeście jest w robocie,i nie ch głupia ma pretensje do siebie ,że pracuje.
No to dzwonię <proszę czekać,proszę czekać,mówi jakiś przepicie czarodziejski głosz z słuchawki>a ja już zaczarowany ,czekałem tak 35 minut
,ale w miedzyczasie pizłem se 200 gram eliksiru spokoju to se spokojnie czekałem ,i gdy załamany juz do reszty myślałem ,że nawet Eustacha mnie olała, wzaiąlem se nastepne 100
gram,podnosze je do ust ,w lewej rączce ogóreczek kiszony z biedronki po 1.27 za słoik<polecam dla bezrobotnch>na nosie zatyczka basenowa,bo eliksir tez z biedronki,i nagle gdy ten wyśmienity eliksir wypełniał szczęściwoscią me całe gardło ,a nawet ciało,gdy orgazmistycznie patrzył na swiat,wtem w słuchawce rozłegł się głos ,chyba był anielski albo z czeluści jakis.nie moge sobieprzypomnieć ale żekł on do mnie <podaj płeć wedrowcze> i wtedy moim ciałe wstrząsnęla konwulsja
zadławiłem się diabelsko,zacząłem przed oczyma widzieć całe swoje życie
bełkotałem coś bez sensu<a w słuchawce podaj płeć>więc nie mysląc nawet o ratowaniu sobie życia ,o ogóreczku który mi wpadł do popielniczki
o nektarze z niebios,o żonie która mnie chyba zabije za rachunek--rzekłem ,,chop",<nie ma takiej płci,nie ma takiej płci ,jeżeli jesteś mężczyzną to dzwon pod 0-700,9 zł.plus 22%wat ,skoro przeszedłeś juz pierwszy próg wtajemniczenia to zadzwoń do wróżki Doroty Wielkiej tarocistki i jasnowidza jednakowoż w jednej osobie, ale cuda potrafiącej zdziałać przez telefon,co sie tyczy zaś wróżki Eustachy to straciła chwilowo moc,i dopóki nie posiądzie czastki energii kismicznej nie bedzie przyjmowac ,aż do odwołania,chyba że chodzi o choroby skórne
to wróżka Eustacha leczy je nadal po uprzedniej wpłacie na konto 123......... > . Mimo eliksiru spokoju,takich nerwów dostałem zacząłęm się drzeć jak opętany a w słuchawce<zegnaj zbłąkany wędrowcze,niezapomnij zadzwonić,szczescie od cie bie zależy> i piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koniec.
Z nerwów straciłem drugiego ogóreczka ,bo zgniotłem go chaniebnie w reku,eliksiru nie dało się wylizać z klawitury ,wiec co , pozostało tylko udanie się do biedronki po tym razem, eliksir zapomnienia.Z bólem zacząłem wprowadzac procedury wyłączania kompa tzn.odłączanie kabla zasilającego od żarówki w żyrandolu
Podszedłem chwiejnym krokiem jak chirurg do pacjenta,bo rzecz skomplikowana niestety,unoszę ręce ku górze i jak mnie nie pierdolnie
przez me ciało popłyneła energia ,chyba kosmiczna była albo z elektrowni
była tak silna ,że rzuciła mną o scianez siłą tajfuna,a lecąc tak przypomniała mi się ruska bajka ,,O 7 zaklętych Łabedziach" i wuobrazałem sobie że jestem jednym z nich,ale nie wiem jak bo od żyrandola do ściany jest 1 metr.Cóż znaczy potęga ludzkiego umysłu.
No cóz pizło mną o ścianę ,ale wstałem jak nawiedzony,myślę ,że pomógł tez eliksir i nieświadom co czynię zacząlem się rejestrować<oczywiście sprawdziłem sobie metrykę bo zapomniałem kiedy się urodziłem >
Dokonałem tego ,poczułem się szczęśliwy jak nigdy dotąd,jestem w raju
widzę anioły oraz inne ciekawe rzeczy,zupełnie nie myślę o ratach i rachunkach ,jestem wolny.Wzosze się wysoko jak łabądż i se sram na wszystko.POtem jeszcze se polecą nad urząd skarbowy i nad nim to się chyba zesram,albo tez naleje,albo sam niewiem.przecież mogę se srać kiedy mi się chce-no nie.
Już muszę konczyć bo mi się energia kosmiczna kończy.Jeszcze zadzwonię do wróżki Eustachy i powiem jej skąd wziąść energie .
Ale w tajemnicy powiem wszystkim ,że najlepiej to brać energię kosmiczną z kaloryfera,poprostu przez dotyk.
A wróżkę Eustachę niech piżnie porządnie to może promem kosmicznym zostanie.
Kończe już bo ide się naładować porządnie ,bo potem idziemy zbierać puszki aluminiowe,-to taki nowy sport narodowy.

Jak by kto chciał numery do wróżek to tylko na privie.

Eliss jak podasz mi te firmy?Zlituj się Różyczko


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 6 lut 2006, o 15:25 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Piekna historyjka :lol: Nigdy nie myslalam o telefonie do wrozki .hmm........moze przydaloby sie :wink: namiary masz w prywatnych wiadomosciach!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |