| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 20:08

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 27 sie 2013, o 10:23 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 mar 2013, o 18:14
Posty: 7
Gosia pisze:
Verka pisze:
Zgadzam się z przedmówcą - takie portale dyskryminują niewierzących. To, ze ktoś nie jest katolikiem nie znaczy, że nie żyje zgodnie z wartościami chrześcijańskimi.

Ja też wolę różnorodność, inne perspektywy, dlatego nie wybrałabym portalu randkowego przeznaczonego tylko dla wierzących.



Ja raczej też nie :) Chociaż chciałabym, żeby taki portal miał możliwość selekcji np. po narodowości. Nie wyobrażam sobie mieć chłopaka nie-Polaka. Jestem patriotką pod tym kątem.


Zgadzam się z Tobą, istotne jest to żeby moja Kobieta była jednak Polką.
Więc na pewno dobór pod tym względem jest istotny.

Przeglądaliście ostatnio portale rankowe na uk?
Chyba pojawiły się jakieś nowe.
Testowałem zakochaną polskę jednak szybko zrezygnowałem ponieważ zalała mnie ilość reklam na portalu oraz ilość spamu która wysyłają.
Testowałem też polishsouls.co.uk i jak na razie wypada dużo lepiej, brak reklam, bez problemu mogę obsługiwać go na telefonie i w tym momencie nie ma opłat.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 26 wrz 2013, o 13:28 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 wrz 2013, o 13:11
Posty: 3
portale randkowe nigdy nie zastąpią normalnego spotkania tej jedynej na ulicy...
na portalach są przeważnie ludzie którym już brakło wiary i idą na łatwiznę więc dużego wyboru nie ma :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 wrz 2013, o 18:34 
jonkisz pisze:
portale randkowe nigdy nie zastąpią normalnego spotkania tej jedynej na ulicy...
na portalach są przeważnie ludzie którym już brakło wiary i idą na łatwiznę więc dużego wyboru nie ma :)


Portale randkowe mogą być bardzo dobrym wstępem do "spotkania na ulicy". Jak dla mnie każdy sposób na poznanie kogoś nowego jest dobry. Sama poznałam mojego chłopaka przez polish souls i nie uważam, żeby było to "pójście na łatwiznę".


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2014, o 17:07 
RafusG pisze:
Gosia pisze:
Verka pisze:
Zgadzam się z przedmówcą - takie portale dyskryminują niewierzących. To, ze ktoś nie jest katolikiem nie znaczy, że nie żyje zgodnie z wartościami chrześcijańskimi.

Ja też wolę różnorodność, inne perspektywy, dlatego nie wybrałabym portalu randkowego przeznaczonego tylko dla wierzących.



Ja raczej też nie :) Chociaż chciałabym, żeby taki portal miał możliwość selekcji np. po narodowości. Nie wyobrażam sobie mieć chłopaka nie-Polaka. Jestem patriotką pod tym kątem.


Zgadzam się z Tobą, istotne jest to żeby moja Kobieta była jednak Polką.
Więc na pewno dobór pod tym względem jest istotny.

Przeglądaliście ostatnio portale rankowe na uk?

Chyba pojawiły się jakieś nowe.
Testowałem zakochaną polskę jednak szybko zrezygnowałem ponieważ zalała mnie ilość reklam na portalu oraz ilość spamu która wysyłają.
Testowałem też polishsouls.co.uk i jak na razie wypada dużo lepiej, brak reklam, bez problemu mogę obsługiwać go na telefonie i w tym momencie nie ma opłat.



Też testuję te portal. W moim przypadku Polish Souls sprawdza się bo działa mi na smartfonie, czego niestety o innych nie mogę powiedzieć...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, o 10:26 
Moje doswiadczenia z portalami randkowymi trwaly dosyc dlugo, w koncu udalo sie i zalozylam swoja rodzinke. Najwiecej osob jest na portalu
polishhearts.co.uk
ale uwazajcie na oszolomow, oni sa na kazdym portalu i trzeba naprawde wybiorczo traktowac poszukiwania, ale sie da!!! Jestem na to przykladem. Teraz to juz chyba na telefonach wszystko dziala i sa odpowiedniio stworzone strony takze nie zawracajcie sobie tym glowy!

Pozdrawiam razem z moim jednomiesiecznym synkiem!!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 paź 2015, o 10:58 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 paź 2015, o 10:46
Posty: 2
Dla samotnych mężczyzn to ja mam coś innego. Portale randkowe zostawcie ma później gdy będziecie pewni siebie i wiedzieli jak się zaprezentować. Jednak na początku warto zainteresować się stronami typu http://zostanuwodzicielem.pl/ by zdobyć odpowiednią wiedzę, najlepiej zapisać się na szkolenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2018, o 11:52 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 9 gru 2016, o 15:25
Posty: 21
Słyszałem, że całkiem sporo osób się tam loguje wbrew pozorom:) Dla niektórych to akurat bardzo istotna kwestia. No a krytykowanie kogoś i potępianie to nie jest wyjście. Niektórzy mają problem z określeniem swojej wiary, taki etap ciężki najwidoczniej. Ja uważam, że liczy się efekt a czy to będzie zwykły portal randkowy,czy katolicki czy może ławka w parku nie ma już znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |