| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 09:24

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2016, o 16:20 
londynczycy- na waszych portalach ,na onet forum , na polishexpress czy na plotkarskim portalu ,,plejada,, bardzo chce wiesc prym Tomasz W. podpisujacy sie jako nzambi - nie dziwie sie ,ze stara sie byc anonimowy poniewaz to co pisze a pisze duzo jest skrajnie wredne,bezczelne i chamskie stad tez zapewne Tomasz W. ma mnostwo wrogow - na kazym forum krutykuje matki dzieci twierdzac ,ze wyludzaja benefity i sa leniwe, a to pisal o sobie ,ze jest juz milionerem z nieruchomosciami ,a to o slynnych szafkach kuchennych za 48 tysiecy bo go stac innym zas razem pouczajac rodakow gdzie ,jak i czy wogiole maja zyc, rekordem zas bylo to kiedy sam o sobie nieskromnie powiedzial ,ze jest ,,mlodym przystojnym blondynem,, - wy rozliczacie sie u niego w biurze rachunkowym SAFI na Wimbledonie . Przypomne i przytocze jego slowa o nas ,,biedota patologiczna wyludzajaca benefity z councilowskich nor,, i to jest poglad tego troglodyty . Luzie choc minusuja go i daja mu odpowiedzi nie robi to na nim wrazenia ,ba tak jak w moim wypadku blaga na kolanach moderatora forum onetu o usuwanie ,a co wiecej potrafi nawet zalatwic blokowanie konta na onet -ot bohaterstwo -teraz fragment z jego,, bohaterskich czynow,,-fragment z polishexpress o TOMASZU W.-
-Opowiem wam bajkę o Tomaszku, przykładny mąż i ojciec, za chlebem z biedy, wyemigrował ze swojej “ZAMBII” czy “NIGERII”, a może “ETIOPII” (no bo jak go poczytać to musiał być któryś z tych krajów, no chyba, że Tomaszek to schizofrenik i przeniósł opowieść III świata na Polskę) a więc ten Tomaszek wyemigrował do UK, dla niego to Ziemia Święta, raj utracony, w ten raj wkręcił swoją rodzinę, żonę i dzieci, hmmm, o ile Tomaszek zrobił to świadomie o tyle jego dzici(zwłasza córka) wyboru nie miały, musiały dostosować się do woli zaborczego ojca który nie bacząc na nie naraził je na wielkie niebezpieczeństwo, szykany, poniżenie, wstyd…… i tak można wymieniać. Po czasie nawet ćwierćmózgowi miejscowi, bezzębni angole, mieli już Tomaszka dosyć, czego to oni mu do ogródka nie wrzucili (podkreślam, że nie było to złoto, kosztowności i inne), pluli na niego, a zwłaszcza jego dzieci, córce najbardziej się dostało, wiadomo, najsłabsza zawsze oberwie najmocniej, no co to dziecko winne, że Tatuś miał “charakter” i przywlekł niewinne Polskie dziecko do obcego kraju. Ale w tej opowieści nie to jest najgorsze, najgorszym było to, że Tomaszek był tchórzem przez wielkie “T”! nie potrafił, bał się obronić własnego dziecka, stchórzył w momencie kiedy każdy prawdziwy ojciec(nie tchórzliwy Tomaszek) za. je. bał by każdego sku. rwy.. na co krzywdzi jego dziecka z narażeniem życia to Tomaszek uzbrojony w kamerkę siedział zaryglowany i zbierał materiał dowodowy, jego córka posłużyła mu za przynętę. Potem płakał w TV jak to mu źleeeeeee, beeeeee! I kto by przypuszczał, że kolo opisany w tej chistorii to ten tomasz, znany z komentowania na polishexpress, nazywający mnie psycholem itd, to ten sam nieudacznik co biernie patrzył jak niszczą mu najbliższych, ten sam co jedzie po żydach, muslimach, a nawet brytyjczykach i Polakach. Tomasz, bohaterze, i kto tu jest rzygowina?
Tomasz W. ma sie za fachowca w kazdej dziedzinie i jest jak ,,czlowiek orkiestra,, to on ma was rozliczac jako ekonomista a tu upsss niefart -bo ktos mial ,,czelnosc,, podwazyc autorytet TOMASZA W. -fragment z forum-

~pora na emerurę do ~Nzambi: Niechże się pan zlituje i porzuci ekonomię! Wyuczył się pan parę narzędzi, poznał pan parę frazesów o gospodarce - ale o ekonomii i makroekonomii, nie ma pan bladego pojęcia!!!. Nic pan nie wie, jak gospodarka działa i skąd się biorą kryzysy!
Powiem panu jeszcze więcej, pan nie ma pojęcia jak działa rynek mieszkaniowy, choć jest pan na nim ponoć od 150 lat. Pan nie odróżnia nauki od obserwacji. Dodatkowo sam pan sobie zaprzecza - mówi pan: "o rynku mieszkaniowym, trzeba to wyraźnie powiedzieć, wiemy po ponad 150 latach doświadczenia praktycznego wszystko" a później stwierdza pan: "polityka mieszkaniowa rządzi się tylko sobie znanymi regułami" - czyli "wiem że nic nie wiem", :) - moje gratulacje za elokwencję ....
Ma pan rację, eskimoskom doradcom zatrudnionym przejściowo w sektorze mieszkaniowym, dziękujemy. zwiń
13 kwi 15 18:06 | ocena: 100% | odpowiedzi: 3

I TO tOMASZA w. zwanego nzambi nie nauczylo rozumu ,bo juz wkrotce koronowal sie na najwiekszego znawce kuchni oraz piesi 11 latek -obawiam sie ,ze Tomasz W.,ktory ma corke z jego fascynacjami 11 latkami to pedofilia -
-~Nzambi do ~do Normalnych Inaczej: Akceleracja rozwoju to się fachowo nazywa. Te piersi u 11stolatek. Jeszcze w ogólniaku pisałem tępym ludkom prace na studia. Bada się to na podstawie cech somatycznych danych roczników (obwody, długości kończyn, wzrost...), także czasu pierwszej miesiączki, menopauzy... Zdziwiłbyś się ile danych jest dostępnych, ile badań zostało przeprowadzonych na tysiącach dzieci (dziwnym trafem głównie na Śląsku).
Wpływ na taki stan rzeczy ma cały szereg czynników, od zmian klimatycznych przez medycynę, wiedzę, zoptymalizowane pożywienie, dostępne obecnie, dla danych grup wiekowych (co łączy się ściśle ze zmianami politycznymi w PL), nowe wzorce- styl życia (ćwiczenia fizyczne)...
Temat rzeka. Machnąłem całości ponad 200stron, nie licząc bibliografii. Promotor powycinał głównie to, co chciał samemu wykorzystać w swojej dalszej karierze naukowej (dziesiątki stron analiz, nad którymi ślęczałem po 20h dziennie- cały tydzień) a puścił wodolejstwo, w sumie z pracy połowę. Nawet sam plan przyciął niesamowicie.
Poszło na 5, dzięki temu. Ja dostałem za 2 tygodnie roboty równowartość niemieckiego szrota. Całe szczęście pisałem takich prac dość sporo (często na raz). Nie wiem, jedynie, czy się "student" wybronił, bo w końcu musiał
całość wystukać "na blachę"...
Nie wyobrażasz sobie nawet, jakie to uczucie, jechać w białej koszuli, by napisać maturę- wiedząc, że ma się za sobą z 50 magisterek! zwiń
-dziwny tchorzliwy typek ,ktorego nikt nie lubi z forum wynika ze sklonnoscia do pedofili i strasznego tchorzostwa -telefon do zyciowej niedorajdy ,ktora rozlicza wasze zarobki - 07717316xxx
tomaszu w. - to tylko mala drobinka pokazu twojej pychy i buty -kiedy ci proponowalem konfrontacje usunales wszystkie wpisy na onet -ot takie poczucie ,,godnosci,honoru i odwagi,, u ciebie-wyrazy wspolczucia rodzinie


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 cze 2016, o 19:41 
Prosze o nie sugerowanie jakis bzdur. Nie mam nic wspolnego z kims opisanym tutaj. Sam fakt, ze nie mam ogrodka, moja corka nie przyjechala z Polski, nie mam zadnych mieszkan na Wimbledonie – ewidentnie wskazuje, ze ktokolwiek to pisze (sam co ciekawe kryjac sie pod pseudonimem) pomylil osoby. Nie jestem tym samym Tomaszem o ktorym ktos tu sie wypowiada. Ostatnimi dniami ktos probuje mi zarzucic, ze mam cos wspolnego z jakims nzambi, na firmowego maila dostalem dziwnego maila na ktorego nawet nie moglem odpisac bo adres z ktorego byl wyslany zostal usuniety. Nie znam zadnego nzambi i nie wiem ani kto to jest, ani o co chodzi komus kto tego nzwambi nie lubi. Ja zawsze podpisuje sie swoim imieniem i nazwiskiem kiedy wypowiadam sie na forum publicznym, ale rzadko sie to zdarza, nie mam po prostu na to czasu. Prosze nie sugerowac sie jakimis glupotami. Nie komentuje niczego na polishexpress, nie mam czasu na bawienie sie w jakies komentarze. Firma SAFI nie ma nic wspolnego z zadnym nzambi, nie zatrudnia kogokolwiek kto moglby kryc sie pod jakims pseudonimem. Nie zatrudnia tez nikogo kto zajmowalby sie pisaniem komentarzy. Ktos tutaj sie chyba bardzo pomylil. Jesli jest to natomiast celowe dzialanie konkurencji na szkode firmy SAFI to mozna tylko wspolczuc konkurencji, ze musi posuwac sie do takich krokow by probowac odciagnac klientow od naszej firmy.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2016, o 20:30 
mozesz podziekowac za to tomaszowi mielcarkowi -on jest ,,bohaterem,, postow goscia


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |