| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 5 lip 2016, o 00:08 
~Nzambi do ~mono: Pitolisz, bo obywatele UK mieszkający za granicami- wrzucają do budżetu innych krajów kasę z wynajmu własnego domu i jeszcze własne emerytury. Polak dyga ma magazynie, albo przy taśmie za grosze a drugie tyle bierze od państwa w zasiłkach, do tego trzeba jego dzieciom szkołę zapewnić i wszystkim opiekę zdrowotną, gdzie Anglik z Hiszpanii prędzej poleci do PL leczyć zęby, niż opłaci dentystę na miejscu. Widzisz różnicę? Symbioza- pasożyt? zwiń
wczoraj 19:23 | ocena: 100% | odpowiedzi: 1

2.~Nzambi do ~do Normalnych Inaczej: Akceleracja rozwoju to się fachowo nazywa. Te piersi u 11stolatek. Jeszcze w ogólniaku pisałem tępym ludkom prace na studia. Bada się to na podstawie cech somatycznych danych roczników (obwody, długości kończyn, wzrost...), także czasu pierwszej miesiączki, menopauzy... Zdziwiłbyś się ile danych jest dostępnych, ile badań zostało przeprowadzonych na tysiącach dzieci (dziwnym trafem głównie na Śląsku).
Wpływ na taki stan rzeczy ma cały szereg czynników, od zmian klimatycznych przez medycynę, wiedzę, zoptymalizowane pożywienie, dostępne obecnie, dla danych grup wiekowych (co łączy się ściśle ze zmianami politycznymi w PL), nowe wzorce- styl życia (ćwiczenia fizyczne)...
Temat rzeka. Machnąłem całości ponad 200stron, nie licząc bibliografii. Promotor powycinał głównie to, co chciał samemu wykorzystać w swojej dalszej karierze naukowej (dziesiątki stron analiz, nad którymi ślęczałem po 20h dziennie- cały tydzień) a puścił wodolejstwo, w sumie z pracy połowę. Nawet sam plan przyciął niesamowicie.
Poszło na 5, dzięki temu. Ja dostałem za 2 tygodnie roboty równowartość niemieckiego szrota. Całe szczęście pisałem takich prac dość sporo (często na raz). Nie wiem, jedynie, czy się "student" wybronił, bo w końcu musiał
całość wystukać "na blachę"...
Nie wyobrażasz sobie nawet, jakie to uczucie, jechać w białej koszuli, by napisać maturę- wiedząc, że ma się za sobą z 50 magisterek! zwiń

3.krotka historia ,,poety,, tomasza mielcarka vel nzambi z wimbledonu
-rr
12.20.2015 at 11:06 pm
Opowiem wam bajkę o Tomaszku, przykładny mąż i ojciec, za chlebem z biedy, wyemigrował ze swojej “ZAMBII” czy “NIGERII”, a może “ETIOPII” (no bo jak go poczytać to musiał być któryś z tych krajów, no chyba, że Tomaszek to schizofrenik i przeniósł opowieść III świata na Polskę) a więc ten Tomaszek wyemigrował do UK, dla niego to Ziemia Święta, raj utracony, w ten raj wkręcił swoją rodzinę, żonę i dzieci, hmmm, o ile Tomaszek zrobił to świadomie o tyle jego dzici(zwłasza córka) wyboru nie miały, musiały dostosować się do woli zaborczego ojca który nie bacząc na nie naraził je na wielkie niebezpieczeństwo, szykany, poniżenie, wstyd…… i tak można wymieniać. Po czasie nawet ćwierćmózgowi miejscowi, bezzębni angole, mieli już Tomaszka dosyć, czego to oni mu do ogródka nie wrzucili (podkreślam, że nie było to złoto, kosztowności i inne), pluli na niego, a zwłaszcza jego dzieci, córce najbardziej się dostało, wiadomo, najsłabsza zawsze oberwie najmocniej, no co to dziecko winne, że Tatuś miał “charakter” i przywlekł niewinne Polskie dziecko do obcego kraju. Ale w tej opowieści nie to jest najgorsze, najgorszym było to, że Tomaszek był tchórzem przez wielkie “T”! nie potrafił, bał się obronić własnego dziecka, stchórzył w momencie kiedy każdy prawdziwy ojciec(nie tchórzliwy Tomaszek) za. je. bał by każdego sku. rwy.. na co krzywdzi jego dziecka z narażeniem życia to Tomaszek uzbrojony w kamerkę siedział zaryglowany i zbierał materiał dowodowy, jego córka posłużyła mu za przynętę. Potem płakał w TV jak to mu źleeeeeee, beeeeee! I kto by przypuszczał, że kolo opisany w tej chistorii to ten tomasz, znany z komentowania na polishexpress, nazywający mnie psycholem itd, to ten sam nieudacznik co biernie patrzył jak niszczą mu najbliższych, ten sam co jedzie po żydach, muslimach, a nawet brytyjczykach i Polakach. Tomasz, bohaterze, i kto tu jest rzygowina?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |