| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 10:02

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lip 2006, o 10:36 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 lip 2006, o 10:33
Posty: 2
Na prosbe jednej ze stron tresc zoslala usunieta przez Moderatora forum.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2006, o 19:22 przez biuro74, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 19 sie 2006, o 19:18 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 lip 2006, o 10:33
Posty: 2
Powyzszy tekst zostal uzupelniony o dramatyczne wydarzenia w nocy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2007, o 15:32 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 lip 2007, o 07:29
Posty: 9
Podejrzewam, że podobnych przygód mialo więcej osób w UK.
W Reading jest polka, która wynajmuje polakom mieszkania, nie znam szczegółów, ale wiem ze słyszenia, że sposób postępowania jest podobny.
Szkoda,że Polacy tak sobie nawzajem pomagają...Być może chodzi o te samą osobę.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: UWAGA!
Post: 6 wrz 2007, o 08:48 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Proszę dokładnie sprawdzać ludzi przyjmując ich na mieszkanie.
W Londynie jest grupa ludzi, którzy szukają mieszkania (działają w zespole, na pewno z kobietą), a następnie po kilku dniach okradają swoich współlokatorów !!! Giną przede wszystkim komputery, pieniądze i karty bankomatowe.

Proszę być bardzo ostrożnym !!! Podejrzani mogą unikać bezpośredniej rozmowy o mieszkanie posługując się osobą trzecią.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 sty 2008, o 21:57 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2007, o 22:14
Posty: 52
Lokalizacja: Londyn
Witam.
Chciałbym wszystkich uczulić na oszustów działających w sieci na stronie GUMTREE. Dałem ogłoszenie, że potrzebuję mieszkania do wynajęcia w Londynie. W ciągu jednego dnia dostałem kilka propozycji fantastycznych mieszkań. Gdy chciałem umówić sie na spotkanie, zażądano ode mnie wpłacenia przez Western Union kwoty depozytu celem potwierdzenia mojej gotowości na spotkanie, itd, itd. Oryginalny list cytuję niżej. Uważajcie!!!

I will be avaliable for the viewing at any time but i will let you know the procecure cos many people have wasted my time so much in the past and i need to see the proof of one month rent with the refundable security deposit in advance before we can hold the viewing.am not asking you to send any money in advance and this is what you will have to do.

You will have to proceed with the payment of one month rent along with the refundable security deposit via western union or moneygramm to a friend or relative name and once you get through you will have to scane and send the receipt and once i get to see that the money is there then i will arrange for the viewing so after the viewing and you are okay with the flat then you will ask the person to have the transfer cashed so that you can make payment via cash and i will make all the necessary documentation so that you can move in at any time.Hope you understand?Kindly get back to me in other to know if we are proceeding.Thanks
Regards,


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2008, o 11:28 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 maja 2008, o 11:11
Posty: 1
no witam wszytskich ..wyglada na to ze ja tez sie dalam prawie w ta wciagnac, niestety nie wplacilam zadnej kasy...na szczescie....dokladnie taka sama wiadomosc dostalam aby wplacic depozyt i oplate za miesiac. Dziewczyna podawala sie za Anja Geibler 28 lat, mieszkanie sliczne w centrum Londynu za 250 funtow miesiecznie..czy nie cudownie??? Wyslala nawet skan swojego niemieckiego paszportu....zrobilam jeden blad bo wyslalam jej takze moja kopie polskiego dowodu i amerykanskiego prawa jazdy....takze jak zobaczycie ze ktos siue podaje za mnie nie wplacajcie zadnej kasy!!!!!

mam nadzieje ze nie bedzie to wykorzystane wsrod POlakow ale ja zobaczycie mOje pelne imie i nazwisko A. M. nie wplacajcie zadnych pieniedzy.........podaje to aby ostrzec wszystkich!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2008, o 21:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 cze 2008, o 21:32
Posty: 3
Czytając ten arytkuł naprawdę już będę ostrożna. Bardzo dobrze że o takich rzeczach piszecie. Przyda sie to wszystkim jako ostrzeżenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |