| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 07:29

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lut 2010, o 22:52 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 22 wrz 2009, o 00:48
Posty: 25
Napisze tylko dla tego ze taka samą sytuacje mieli moi znajomi
I nie obchodzi mnie co na ten post odpowiecie PISZE BO TAK BYŁO.

Znajomi mieszkali tak samo 2 rodziny(mąż zona i córka i mąż zona i córka ) 1 dom 2 pokoje każdy swój pokój.
A wiec do szkoły ich córki chodziły normalnie(ale chodzą do 2 rożnych szkół Nikt się nie interesował ze mieszkają razem OCZYWIŚCIE wszędzie podawali ze mieszkają sami.
Jedna z tych rodzin złożyła nawet papiery o dom z councilu( tez nie mieli żadnych kontroli )

Jedyny problem to właśnie był ten ze jak mieszkają 2 rodziny w jednym domu jak złożyć papiery o dotacje mieszkaniową bo to może zrobić tylko jedna rodzina i jak 2 rodziny mogę się ubiegać o mieszkanie z councilu z tego samego adresu .


A do postu po co komu mieszkanie z councilu JA widzę tylko jedną korzyść mniejszy czynsz . Ale ten czynsz nie jest aż tak niski i nie zawsze są to mieszkania w dobrych dzielnicach .I faktycznie nie jest łatwo się dostać na szczyt listy

A do tego ze Anglicy nas nie lubią bo się ubiegamy o benefity to GŁUPOTA
Angole sami doją z benefitow ile się da.
A tak naprawdę to Angole nie tylko nie lubią polaków i taka jest prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 lut 2010, o 23:14 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
O dotacje staraja sie normalnie - skladaja aplikacje podajac kto jeszcze mieszka pod danym adresem , musza rowniez podac ich dochody takie sa wymogi. Jako, ze mieszkaja w domu przeludnionym i jedni i drudzy moga starac sie o takie mieszkanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2010, o 09:46 
magdzia pisze:
guest pisze:
Typowe myslenie Polaka. Ledwo co przyjedzie i juz mysli o zasilkach mieszkaniach od rzadu. Wcale sie nie dziwie ze Brytyjczycy nas tu nie lubia. Zabierz sie do roboty to na pewno sie utrzymasz a nie liczysz na Panstwo.



Tak? Tylko to akurat nie mnie dotyczy, a Ty jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie odzywaj!!!


Wlasnie ze mam do powiedzenia i to duzo jesli tego nie wiesz to forum jest do wyrazania swoich mylsi na rozne tematy. Moje jest takie zabierzcie sie do roboty obiboki a nie na zasilki liczycie.!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2010, o 13:33 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2010, o 22:18
Posty: 19
Gość pisze:
magdzia pisze:
guest pisze:
Typowe myslenie Polaka. Ledwo co przyjedzie i juz mysli o zasilkach mieszkaniach od rzadu. Wcale sie nie dziwie ze Brytyjczycy nas tu nie lubia. Zabierz sie do roboty to na pewno sie utrzymasz a nie liczysz na Panstwo.



Tak? Tylko to akurat nie mnie dotyczy, a Ty jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie odzywaj!!!


Wlasnie ze mam do powiedzenia i to duzo jesli tego nie wiesz to forum jest do wyrazania swoich mylsi na rozne tematy. Moje jest takie zabierzcie sie do roboty obiboki a nie na zasilki liczycie.!!!!!


Ale widać nie rozumiesz tego co się pisze, bo to nie ma ze mną nic wspólnego powtarzam po raz kolejny, zbyt inteligentny nie jesteś skoro nie rozumiesz prostego zdania, czepiasz się choć wcale nie masz czego, zazdrościsz chyba innym.
I wiesz co... odwal się ode mnie...
A forum dotyczy konkretnych tematów skoro Ty piszesz nie na temat to co tu robisz...????? hehe cwaniak


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2010, o 14:06 
magdzia pisze:
Ale widać nie rozumiesz tego co się pisze, bo to nie ma ze mną nic wspólnego powtarzam po raz kolejny, zbyt inteligentny nie jesteś skoro nie rozumiesz prostego zdania, czepiasz się choć wcale nie masz czego, zazdrościsz chyba innym.
I wiesz co... odwal się ode mnie...
A forum dotyczy konkretnych tematów skoro Ty piszesz nie na temat to co tu robisz...????? hehe cwaniak

A czego tu zazdroscic ??Po prostu przyznaj sie i napisz ze problem dotyczy ciebie a nie zaslaniasz sie kims.
"ODWAL SIE" hm chyba wyprowadzilem cie z rownowagi.Teraz Ty za to blysnelas inteligencja. Tutaj panuje wolnosc slowa wiec moge wyrazac co sadze na ten temat i tyle dzieki ludziom takim jak ty Brytyjczycy maja nas za cwaniakow ktorzy przyjechali z calymi rodzinami tutaj z jedna osoba pracujaca i oczekujaca cudow od rzadu UK. Musze cie troche zasucic ale ten okres kiedy rzad dawaj benefity i mieszkanie kazdemu kto tylko zlozyl odpowiednie dokumenty skonczyl sie wraz z rozpoczeciem sie recesji w UK wiec powodzenia.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2010, o 11:19 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 sty 2010, o 22:18
Posty: 19
Gość pisze:
magdzia pisze:
Ale widać nie rozumiesz tego co się pisze, bo to nie ma ze mną nic wspólnego powtarzam po raz kolejny, zbyt inteligentny nie jesteś skoro nie rozumiesz prostego zdania, czepiasz się choć wcale nie masz czego, zazdrościsz chyba innym.
I wiesz co... odwal się ode mnie...
A forum dotyczy konkretnych tematów skoro Ty piszesz nie na temat to co tu robisz...????? hehe cwaniak

A czego tu zazdroscic ??Po prostu przyznaj sie i napisz ze problem dotyczy ciebie a nie zaslaniasz sie kims.
"ODWAL SIE" hm chyba wyprowadzilem cie z rownowagi.Teraz Ty za to blysnelas inteligencja. Tutaj panuje wolnosc slowa wiec moge wyrazac co sadze na ten temat i tyle dzieki ludziom takim jak ty Brytyjczycy maja nas za cwaniakow ktorzy przyjechali z calymi rodzinami tutaj z jedna osoba pracujaca i oczekujaca cudow od rzadu UK. Musze cie troche zasucic ale ten okres kiedy rzad dawaj benefity i mieszkanie kazdemu kto tylko zlozyl odpowiednie dokumenty skonczyl sie wraz z rozpoczeciem sie recesji w UK wiec powodzenia.



Brytyjczycy sami doją od rządu ile się da, więc mi tu nie ściemniaj że to tylko Polacy tak robią, grubi Anglicy mający po 5 dzieci siedzą w domu i nie pracują bo im się bardziej opłaca siedzieć i żreć chipsy niż pracować, nie znasz mnie i mnie do nich nie porównuj... :roll:

Poza tym passsssssss ktoś tu musi być mądrzejszy, a to widać nie Ty nim jesteś, dalsza dyskusja z Tobą jest zbędna, wolność słowa widać Cię przerasta
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2010, o 22:51 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Roznica jednak jest zasadnicza... ANGLICY SA U SIEBIE.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |