| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 09:37

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 maja 2006, o 16:57 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
vitek pisze:
martin_sutton pisze:
Te procenty to powyciagales z brudnego palca.

Takie uogolnianie to bzdura. (mortgage 7% hehehe)


Nie, umyłem ciepłą wodą i mydłem zanim zacząłem ssać :wink:
'Uogólnianie' jak najbardziej ma sens, ponieważ cena kredytów podobnie jak wszystkich innych towarów jest mocno 'uśredniona' i nie różni się pomiędzy bankami, albo różni minimalnie. Podobnie jeśli dealer jednej marki oferuje samochód np. za Ł10k, to raczej mało prawdopodobne że u konkurencji kupię porównywalny wóz za Ł6k. Jak poszukam to znajdę za Ł9,5k, podobnie jest z każdym towarem także kredytem.
(Są różne 'promocje' typu 0% balance transfers gdy bierzesz kartę kredytową, ale one są na określony czas, po którym wszystko wraca do normy)


Znow opowiadasz bzdury, proponuje zorientowac sie troche zanim zaczniesz rozpuszczac takie bajki. APR kart kredytowych rozpina sie pomiedzy ¬7-30% jezeli dla ciebie to sa minimalne roznice to powiedz jakie sa srednie, o duze nawewt nie pytam.

W tej chwili splacam miesieczny mortgage okolo 700 funtow, taki sam mortgage wziety z sasiedniego banku gdzie oprocentowanie jest tylko troszke wyzsze (mniej niz 1% rozniecy)kosztowalby mnie 800 funtow. Czy to jest wedlug ciebie drobna roznica? nic nie znaczaca? nie warto sobie zawracactym glowy? 100 roznicy misiecznie niby nic, a za 1200 funtow mozna pojechac na calkiem przyjemny urlop na tydzien w jakies ladne miejsce.

Widac ze nie masz bladego pojecia o dostepnych produktach finansowych, porownanie z samochodem byloby trafione gdyby nie to ze za te 10k od jednego dealera dostaniesz basic model, a od drugiego dostaniesz np wieksze alufelgi, klime albo zmienniarke CD.

No to jezdzij sobie basic modelem a ja poszukam lepszej oferty.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, o 20:15 
Stały bywalec
Stały bywalec

Rejestracja: 20 kwie 2006, o 13:25
Posty: 77
a czy slyszeliscie cos o pozyczkach w Direct Line??


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sty 2008, o 00:36 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 maja 2007, o 17:32
Posty: 68
Lokalizacja: Londyn
Ostatnio koleżanka starała się o kredyt w jednym z banków angielskich i odmówiono jej, ponieważ nie posiada historii kredytowej...
No i zaczęłam sie zastanawiać bo nigdy nie wiadomo co się człowiekowi w życiu przydaży i czy nie będzie musiał o kredyt prosić.
I zaraz sobie pomyślałam ze może warto wyrobić sobie historię kredytową :D
I tak np....jak wygląda branie towarów w sklepach na raty ? Np....telewizora ? Po co płacić 1000 funtów jak można na raty i przy okazji zrobić ukochaną przez anglików historię kredytową ?
Jakie dokumenty wymagane sa przez sklepy ? Czy potrzebne jest pismo od pracodawcy i wogóle z zym to się je ? Czy takie kredyty pod tyułem:pralka, lodówka, tv z zmywarka sa tu wogóle opłacalne ?
W przyszłości może będe chciała kupić tu parę metrów jakiejś podłogi z dachem...i może faktycznie warto pokazać jak ładnie kredyt spłacam 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 sty 2008, o 00:43 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1551

http://www.gbritain.net/forum/viewtopic ... light=raty


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: kredyt
Post: 1 lip 2008, o 20:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 cze 2008, o 13:30
Posty: 5
Wiem że odp na pyt trochę późno ale może przyda się innym:
Żeby szybko polepszyc sobie nieco historię kredytową dobrze jest mieć kilka kart kredytowych i je regularnie spłacać w całości. Najlepiej jedną np płacić za paliwo, inna za zakupy a jeszcze inna powiedzmy inne rozrywki czy coś.. Nie wydawać pieniędzy z konta na bieżąco tylko używac kredytówek, a jak przyjdzie druczek z kredytówki to nie wpłacać minimum tylko od razu całość. I zaciągać ją od nowa.. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: kredyt
Post: 1 lip 2008, o 21:08 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
nie do konca.....wystarczy tylko ja po prostu uzywac ( nie trzeba w calosci) i splacac wiecej niz minimum :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: kredyt
Post: 1 wrz 2008, o 11:48 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 wrz 2008, o 11:28
Posty: 1
CZESC.
mam pytanko:
chcielibysmy z mężem wziac kredyt od 5.000 do 10.000 funtow.mój mąż ma 2 konta w Lloyds TSB(jedno normalne, drugie biznes).pracuje jako self-employer ma ok. 2000 na miesiąc!!!niestety nie mamy karty kredytowej.czy mamy jakies szanse na taki kredyt ??i jakie dokumenty potrzebujemy??
moze ktos sie orientuje??


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |