| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 20:30

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 9 lip 2006, o 20:30 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 9 lip 2006, o 20:27
Posty: 2
jestem w UK od jakiegos czasu , nagle okolicznosci zmusza mnie jednak do powrotu do Polski . czy ktos sie moze orientuje jakie sankcje groza mi np za nieoplacanie rachunku za tel ??

-----

poniewaz nie wiem jak dlugo bede zmuszony pozostac w PL chcialbym tez wiedziec czy ewentualne sankcje moga dosiegnac mnie tam ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 9 lip 2006, o 22:03 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
W takiej sytulacji wiadomo-najpierw odlacza tel. w jedna strone potem w obie ...ponaglenie do zaplaty...potem komornik. W Polsce moze i nie beda Cie szukac ale z tego co piszesz byc moze wrocisz do UK. Proponuje zadzwonic do dostawcy i poinformowac go o tym,iz nie bedziesz mogl dotrzymac umowy i z jakiego powodu .W takim przypadku bedziesz musial zaplacic rachynek do dnia zgloszenia + kare jaka jest w umowie za zerwanie jej.W ten sposob bedziesz mogl spokojnie wyjechac i kiedys wrocic nie zostawiajac po sobie dlugu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 lip 2006, o 22:58 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 9 lip 2006, o 20:27
Posty: 2
tyle to sie moglem domyslic ale raczej chodzilo mi o to czy konsekwencje moga dosiegnac mnie w polsce ?

czy poprostu nie latwiej bylo by zaplacic abonament do konca za okres ktory umowa obowiazuje bez rozwiazywania jej ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 10 lip 2006, o 08:59 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Wiesz nie orietuje sie czy za niezaplacone rachunki beda scigac Cie w Polsce -nigdy nie testowalam takiej opcji :wink: a bzdur przeciez nie bede Ci pisala- Znam z koliej przypadek gdzie osoba jezdzila w UK na polskiej rejstracji i nie zaplacila Congestion Charge. Dostal w Polsce mandat na ponad 600 zl.
Opcja na zaplacenie abonamentu jest chyba tansza niz kara.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2006, o 18:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 sie 2006, o 18:18
Posty: 1
mam pytanie,powiedzmy ze z przyczyn niezaleznych ode mnie musiałem wyjechac szybko z uk i zostawilem debet 300 funtow na koncie kredytowym w natwest.podobno teraz przychodza jakies listy do mojego starego domu w anglii z banku,ja w anglii nie mieszkam juz rok i nie mam zamiaru wracac.czy moge miec z tego powodu jakies problemy w Polsce?dziekuje za odpowiedz


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 wrz 2006, o 13:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 sie 2006, o 22:46
Posty: 5
Lokalizacja: Poole<Dorset>
A może by tak pokryć należność..


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2010, o 20:32 
Witam
Dodam cos od siebie ;) Kilka lat temu w Glasgow - przy okazji powrotu do polski - zawarlem 4 umowy abonamentowe ;) telefony sprzedalem w polsce - od tego czasu minelo okolo 5 lat - listy do starego mieszkania w Glasgow przychodziliy i nie jestem pewny czy nie przychodza nadal. Przy okazji wyjazdu zablokowalem debity i zamknalem konto :) :lol: Paradoksalnie po roku staralem sie o zwrot podatku - sprawa przeciagala sie jeszcze o jakis rok bo nie mialem wszystkich payslipow ale w koncu dostalem zwrot :D:D:D - czyli juz po zakonczonych umowach tak czy tak :P Najlepsze jest to, ze teraz jestem w Anglii (tym raze Anglia nie szkocja - ale to prawie to samo) - pracuje legalnie na starym insurence number - zalozylem nowe konto - dostaje od kilku tyg regularne wyplaty i ni slychu ni widu komornika albo jakichkolwiek problemow ! hahaha - dlatego mysle o powturzeniu numeru - tym razem z Playstation 3 i telewizorze dodawanym do abonamentow - kolega tak zrobil przy okazji wyjazdu z Glasgow - nie wiem jak to sie dla niego skonczylo - ale chyba dobrze ;)
Pozdrawiam
p.s. - wbrew pozorom nie jestem z siebie dumny - powiem nawet, ze bardzo mi z tego powodu wstyd - ale coz sytuacja mnie do tego zmusila wtedy - dzis jednak to tylko chciwosc i za to mi wlasnie wstyd :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |