| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 07:10

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 11:47 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
Jakie pranie mozgu? Mozesz wyjasnic co ci sie nie podoba w reakcji na ten absurdalny post?

Poza tym ze Jacek nie doczytal ze to wklejony czyjs email uwazam ze reakcje bylo bardzo poblazliwe. Gdyby to zalezalo ode mnie wsadzilbym Syvie (czy Sylvie...) na pierwszy samolot do polski i wyslal jej rachunek za lot+zmarnowany czas brytyjskich sluzb imigracyjnych, po czym wciagnalbym jej imie na czarna liste zeby juz nigdy nie mogla postawic nogi na wyspach.

Byc moze to odstraszyloby przynajmniej czesc pijawek ciagnacych tu z calego swiata.

Choc by byc fair z zadowoleniem przeczytalem gdzies ostatnio na BBC ze relatywnie niski procent polakow korzysta z jakichkolwiek swiadczen socjalnych. I tak trzymac.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 11:58 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 gru 2005, o 14:39
Posty: 61
Lokalizacja: england
Alez Ty jestes ograniczony. Powiem raz jeszcze ,naprawde mi Ciebie zal.
Gdzie lezy Twoj problem?
Nie kwalifikujesz sie do zadnych swiadczen,ze az tak zal Ci dupe sciska?
Czy sadzisz ze rzad brytyjski daje je za darmo??
Ciebie nie pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 15:33 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
No coz nie trzeba duzo by zaczely padac epitety.

Wiem pablo ty taki swiatly a ja taki ograniczony, wiesz co.... nie zamienie sie jednak ;).

Widzisz Damian a ty tak mnie tu ciagniesz ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 17:50 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 sie 2006, o 09:06
Posty: 11
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
ale jazda POLKAK POLAKOWI ZGOTOWAŁ .... HIHIHIHHI :lol: :lol: :lol: TO CHYBA JEDYNY NARÓD KTÓRY SIĘ NIE TRZYMA RAZEM :evil: :evil:

człowieku dziewczyna pyta to odpowiedz a nie wymądrzaj się :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 18:00 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, o 13:23
Posty: 5
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
mi osobiscie to zwisa czy ktos korzysta z jakichkolwiek swiadczen czy tez nie poniewaz to indywidualna sprawa kazdego z nas i moim zdaniem nie mozna kogos za to ani chwalic ani ganic...forum natomiast traktuje jako miejsce gdzie mozna zdementowac plotki bo wiadomo jest ze krazy wiele historii na temat roznych pieniazkow ktore nam sie naleza
pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze powodzenia :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 18:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, o 13:23
Posty: 5
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
ups to znowu ja...wlasnie zobaczylam ze kolejny liscik przyszedl od Syvi wiec go wklejam :wink:
Witam i dziekuje Ci za pomoc. Nadal nie moge sie zalogowac jako uzytkownik na forum, chcialabym za Twoim posrednictwem odpowiedziec pewnemu bucowi niejakiemu martinowi z sutton.

primo: nie przebywam w GB i nie zamierzam emigrowac za chlebem, w przeciwienstwie do wiekszosci Polakow ;

secundo:nie umiesz czytac ze zrozumieniem cyt: "czytalam gdzies w necie,ze Polakom pracujacym w GB, a posiadajacym rodzine w Polsce, przysluguje tygodniowy zasilek za rozlake.
Czy to chodzi o Child Benefit, czy jest to jakis odrebny zasilek?" proba uzyskania informacji nie jest jednoznaczna z udaniem sie do odpowiedniego wydzialu z prosba o zasilek.

tretio: nie wiem co tam robisz i kim jestes, ale z tresci twych postow wynika,ze jestes osoba od ktorej lepiej trzymac sie z daleka., bo woda sodowa uderzyla Ci do glowy.

Pozdrawiam pamelo i przepraszam za przykrosci na jakie zostalas narazona przeze mnie.

Syvia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, o 19:35 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
Hey Syvi to ja twoj ulubiony buc, ktoremu uderzylo do glowy :).

primo: popieram, emigrujacy za chlebem to najgorszy rodzaj. Niestety jak ktos mial 2 lewe rece w polsce i nie potrafil zarobic na chleb, to na wyspach pomimo ze wszystko jest odwrotnie dalej ma 2 leve rece (jak powszechnie wiadomo prawa jest do witania a lewa do wyciagania po forse).

secundo: bije sie w piersi ze zle cie zrozumialem, winie siebie i tylko siebie bo widocznie jasnosc wypowiedzi przeslonilo mi nastawienie znakomitej wiekszosci uczestnikow tego forum ktorzy chetnie wyciagaja obie rece w nadziei na zasilki, benefity i kredyty (nie te bankowe).

tertio: popieram choc spotkanie nam raczej nie grozi, ty sie do UK nie wybierasz a mnie do bulbonii tez nie ciagnie.

Podsumowujac, ciesze sie ze zgadzamy sie w tylu punktach.

Wykluczam mozliwosc ze informacja ta jest ci potrzebna ze wzgledu na prace lub szkole bo jest sporo miejsc lepszych niz forum dyskusyjne by zasiegnac takiej informacji. W zwiazku z tym wnioskiem prosilbym cie Syvio o przysluge.

Przekaz prosze moje serdeczne slowa z poprzedniej wypowiedzi osobie ktora sie tu wybiera lub juz tu jest i chce dowiedziec sie o mozliwosci otrzymania "zasilku rozlakowego". Podtrzymuje wszystko co powiedzialem i chce podkreslic ze staralem sie przedstawic moj punkt widzenia w bardzo umiarkowany i delikatny sposob.

Jeszcze tylko slowo do pameli, to nie jest niczyja indywidualna sprawa czy ktos korzysta z zasilkow czy nie. To jest sprawa kazdej jednej osoby ktorz robi zrzutke (placi podatki) na te wlasnie zasilki. Mozna tu kazdego chwalic i ganic za cokolwiek mamy na szczescie wolnosc slowa, korzystam jedynie z tych samych przywilejow z ktorych korzystaja ci ktorzy obrzucaja mnie wyzwiskami i epitetami.

Nie wiem za co ona cie przeprasza, doznalas jakichs przykrosci?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |