| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 9 maja 2024, o 14:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 1 cze 2007, o 19:19 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2006, o 12:26
Posty: 137
Najlepiej jakbyś się spytał w Polskim banku w którym chcesz wziąść kredyt czego wymagają . Według mnie będzie Ci potrzebne - umowa o pracę orginał + tłumaczenie na polski , wyciąg z banku angielskiego przynajmniej z okresu 3 miesięcy czym dłuższy tym lepiej + dobrze jakby przetłumaczone . To chyba podstawowe dokumenty ale lepiej jakbys się upewnił.
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 1 cze 2007, o 21:34 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 kwie 2007, o 22:56
Posty: 11
Dzieki wszystkim za zainteresowanie.Co do dokumentow jakie beda mi potrzebne juz sie zorientowalem, ale ciagle mam problem jak to przetlumaczyc dla ksiegowej o co dokladnie pytam.
A wiec jak ktos zechcial to prosze o przetlumaczenie tego zdania> dokumenty założycielskie przedsiębiorcy umowa, wypis z rejestru<


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 cze 2007, o 21:43 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Jezeli jestes zatrudniony jako pracownik nie dostaniesz czegos takiego - poniewaz nie masz przedsiebiorstwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 08:36 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 kwie 2007, o 22:56
Posty: 11
Eliss pisze:
Jezeli jestes zatrudniony jako pracownik nie dostaniesz czegos takiego - poniewaz nie masz przedsiebiorstwa.


Ale mi potrzebny jest wypis z rejestru na temat firmy mojego pracodawcy zeby udowodnic jego wiarygodnosc.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 09:55 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Bardzo watpie pomysl logicznie po co w banku jakiekolwiek dane o przedsiebiorstwie pracodawcy ( do twojego kredytu). Oni moga wymagac Twoich danych ale nie innych osob. Musisz udowodnic swoja wiary godnosc a nie pracodawcy.
Ty masz im dostarczyc umowe o prace i zarobki jakie masz to wszystko. Pracodawca bedzie udawadnial swoja wiarygodnosc jak sam bedzie chcial wziasc kredyt :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 22:59 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 kwie 2007, o 22:56
Posty: 11
To jest cytat z listu ktory zostal mi wyslany przez firme ktora pomaga w zalatwieniu wszystkich formalnosci:

Klient uzyskujący dochód za granicą w zależności od źródła dochodu przedkłada:

a) dokumenty założycielskie przedsiębiorcy (umowa, wypis z rejestru),

b) dokumenty finansowe np. zeznanie podatkowe za ostatni rok,

c) informację o posiadanym rachunku w kraju lub za granicą oraz wyciąg z rachunku bankowego (z 6 miesięcy),

d) zatrudniony na podstawie zagranicznych umów o pracę przedkłada zezwolenie na pracę, umowę zawartą z pracodawcą, zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów w okresie co najmniej 3 -6 ostatnich miesięcy,

e) raport konsumencki z zagranicznego biura informacji kredytowej,

Tak wiec sam sobie tego nie wymyslilem i jeszcze raz prosze o pomoc w przetlumaczeniu tego na angielski

dziekuje i pozdrawiam[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 14 lip 2007, o 23:51 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2007, o 16:13
Posty: 44
Lokalizacja: Kraków-Londyn
redss mozesz napisać jak wygląda dalszy ciąg tej sprawy, pewnie już teraz jesteś zorientowany. prawdopodobnie wiekszość dokumentów w HMRC ale ile to trwa?
ja tez dostalem ostatnio od doradcy finansowego w Polsce wykaz papierów jakie musze mieć gdy osiągam dochody za granicą:
- 2 dokumenty tożsamości,

- zaśw. o działalności (przetłumaczone)

- tzw. financial statement od księgowego dotyczący osiąganych dochodów (przetłumaczony)

- wyciąg z rach. bank za ostatnie 6 mies. aby sprawdzić jakie miał pan wpływy

- informacja z Angielskiego Biura Informacji Kredytowej (http://www.checkmyfile.com lub http://www.experian.co.uk )

poza tym pisałeś o tym że trzeba pokazać dochody netto z tego i poprzedniego roku. czy to oznacza ze trzeba pokazac dwa ostatnie zeznania pdatkowe w Anglii? w jednym z "moich" punktów jest wzmianka o financial statement od ksiegowego (a jeśli sie go nie ma?? ;)). co to za "papiur" i skąd go wziąć? czy to po prostu te zeznania, które złożyłem do IR? dodam że tez jestem self employed

cheers hehehhe


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |