| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 23:26

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2013, o 14:28 
Skoro w miesiacu robie 3 przelewy i kazdy nie przekracza 40 funtow to oferta jest dobra, nigdy nie robie przelewu na konto osobiste. To jest do rachunkow w polsce. Funcik taką oferta wlasnie przyciaga i dziala ok. Do duzych sum chyba Sami swoi bym wybral ale nie badalem tematu


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 17 maja 2013, o 11:29 
Gość pisze:
gosc pisze:
branzowiec pisze:
Ciekawe zestawienie firm znajdziecie na tej stronie funcik.co.uk


A ze strony funcik.co.uk niby przy okazji linki do stron przelewydopolski.pl/firmy/ i przelew.wordpress.com/ , wszystkie te 3 strony promują praktycznie tylko dwie firmy przelewowe należące do tego samego podmiotu One Money Mail LTD, są to Minutka.co.uk i Sami Swoi.

Teraz pytanie; do kogo należą te strony-porównywarki usług przelewowych? Czy można rzetelnie na podstawie tych stron ocenić jakość usług firm prezentowanych na tych stronach?

Proszę zwrócić uwagę jak są opisywane na tych stronach Minutka.co.uk i Sami Swoi a jak pozostałe firmy.



Dokladnie hehe :D cwaniaki robia sobie porownywarki i swoje linki umieszczaja, ciekawe ilu ludzi sie na to nabiera??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wszedzie same spamy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



serio tak sie dzieje ? :roll:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2013, o 12:33 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2013, o 12:29
Posty: 2
Czy macie jakieś doświadczenia z platformą Trejdoo.com? Mają oddział w Londynie i współpracują z Commerzbankiem. Podobno oferta jest bardzo korzystna. Chciała zapytać czy ktoś z Was korzystał już z Trejdoo?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 maja 2013, o 23:57 
@up: Pani Beato, czy nie lepiej robić to zdalnie, przez Internet, bez wysyłania zbędnych dokumentów? Wystarczy karta VISA - transfer24.co.uk


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2013, o 10:57 
Skorzystała ostatnio pierwszy raz z Trejdoo i muszę przyznać, że żałuję że dopiero teraz. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło i tanio. Na pewno bedę korzystała dalej z usług tej platformy. ai może pojade do Bułgarii, bo wygram konkurs? :) Hehe pomarzyć można:)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 cze 2013, o 20:29 
Wczesniej pisal ktos zniesmaczony o sami swoi i porownywaniu firm z minutką England czy Funcik więc dla was ode mnie pare slów. A niech to licho, nawet jesli należą do samego szatana, co to ma za znaczenie. Usługa dobra, przelewy dochodzą ok i kurs funta lepszy niż u innych. Powiedz zatem koleguniu w czym problem. Slyszałem o tym ale mnie to tito.Ludzie sami wiedza co jest dobre, Wilcze zeby polaczków na wszystko co się rusza i byle źle życzyc innym. :x


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 cze 2013, o 12:14 
szatanhwdp pisze:
Wczesniej pisal ktos zniesmaczony o sami swoi i porownywaniu firm z minutką England czy Funcik więc dla was ode mnie pare slów. A niech to licho, nawet jesli należą do samego szatana, co to ma za znaczenie. Usługa dobra, przelewy dochodzą ok i kurs funta lepszy niż u innych. Powiedz zatem koleguniu w czym problem. Slyszałem o tym ale mnie to tito.Ludzie sami wiedza co jest dobre, Wilcze zeby polaczków na wszystko co się rusza i byle źle życzyc innym. :x

hehehe jaka ostra wymiana opini:) Większosć wie że Sami Swoi to korporacja od przelewów i co mi sie podoba to ,że polskie firmy dobrze się rozwijają, a angielskie upadaja i stoją w miejscu. Zobaczcie jak rozwijaja sie firmy od zwrotu podatku typu EURO TAX czy RT TAX. Ekspanska na wszystkie kraje EU. Zatem zroumiale że otwieraja kolejne firmy transferowe.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |