| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 22:32

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2013, o 16:39 
gosc pisze:
branzowiec pisze:
Ciekawe zestawienie firm znajdziecie na tej stronie funcik.co.uk


A ze strony funcik.co.uk niby przy okazji linki do stron przelewydopolski.pl/firmy/ i przelew.wordpress.com/ , wszystkie te 3 strony promują praktycznie tylko dwie firmy przelewowe należące do tego samego podmiotu One Money Mail LTD, są to Minutka.co.uk i Sami Swoi.

Teraz pytanie; do kogo należą te strony-porównywarki usług przelewowych? Czy można rzetelnie na podstawie tych stron ocenić jakość usług firm prezentowanych na tych stronach?

Proszę zwrócić uwagę jak są opisywane na tych stronach Minutka.co.uk i Sami Swoi a jak pozostałe firmy.



Dokladnie hehe :D cwaniaki robia sobie porownywarki i swoje linki umieszczaja, ciekawe ilu ludzi sie na to nabiera??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wszedzie same spamy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 22 mar 2013, o 23:14 
Witam
Ja bylem bardzo zadowolony z przelewy24.co.uk ale ostatnie 2 transfery nie dosc ze trwaly bardzo dlugo to jeszcze musialem upominac sie dzwoniac kilka razy do ich biura. Bardzo zastanawiam sie nad zmiana firmy bo reklamuja sie ze przelew w godzine na pl koncie a w rzeczywistosci to minimum 24 godz a w moim przypadku jeszcze dluzej to trwa.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2013, o 16:57 
guest pisze:
Witam
Ja bylem bardzo zadowolony z przelewy24.co.uk ale ostatnie 2 transfery nie dosc ze trwaly bardzo dlugo to jeszcze musialem upominac sie dzwoniac kilka razy do ich biura. Bardzo zastanawiam sie nad zmiana firmy bo reklamuja sie ze przelew w godzine na pl koncie a w rzeczywistosci to minimum 24 godz a w moim przypadku jeszcze dluzej to trwa.


Wyslij sobie z ferpay.com standard £1.80 zawsze nastepnego dnia (zonka sle mamusi hihi) dwa razy wysylala expresem za £2.90 pieniadze byly za 5 minut w Polsce!! :shock: :shock: zawsze potwierdzenie sms,narazie nie ma nic lepszego na rynku. :lol: jest to mloda firma, ale tak jak to maja zrobione to przewiduje ze beda liderem na rynku przelewow nie dosc ze tanio to jeszcze ultra szybko. Naprawde nalezy im sie dobre slowo i szacun.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2013, o 21:37 
Widac ze przelewy24 maja za duzo klientow i ich olewaja zeby sie nie obudzili czasem z reka w nocniku bo opinia rozchodzi sie szybko.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2013, o 22:25 
tez wysylam co piatek do zony tym expresem i jak to ktos napisal powyrzej to jest zaj....ste i to jest fakt, na swoim koncie dodalem odbiorce i teraz wszystko co robie razem z platnoscia zajmuje okolo 3 minut :P kasa szla 18 minut bo dostalem sms, a najlepsze jest to ze po chwili zadzwonil do mnie ich konsultant i przeprosil mnie za 8 MINUT SPUZNIENIA!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: i nastepny przelew mialem za free!!! nigdy sie z tym nie spotkalem oby byli na rynku jak najdluzej :D
czytalem te wypociny marioli i jakiegos tam kolesia co pisali wczesniej ze im kase ukradli niby 1000 funa hahaha wiesz co mariona pie.....ij sie w sciane swoja pusta glowa bo pewnie jestes wlasnie z tej tandetnej konkurencji jaka jest przelewy24.....a jezeli to jest prawda to wklej na forum potwierdzenie transakcji na te 1000 funa ze swojego konta na ferpaju to moze ci uwierze, kur...a jak mozna byc takim tepym


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2013, o 20:29 
no patrzcie, komu by sie chciało tak opisywać swoje zadowolenie i z takim nerwem w strone konkurencji?..... spamerzy z ferpay.com widzę atakują wszystkie fora

łatwo was rozpoznać pracownicy ferpay.com ... wiem co piszę bo w tym robiłem :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2013, o 23:34 
Gość pisze:
no patrzcie, komu by sie chciało tak opisywać swoje zadowolenie i z takim nerwem w strone konkurencji?..... spamerzy z ferpay.com widzę atakują wszystkie fora

łatwo was rozpoznać pracownicy ferpay.com ... wiem co piszę bo w tym robiłem :)

robiles ale w kanalach pewnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wszystkie fora hehehehehe ja atakuje tylko to gdzie wiem ze mam racje a spamerzy to wy i to nie tylko na tym forum ........wlasnie to udowodniles :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i jezeli uwarzasz mnie za spamera to napisz do mnie na julia100307@hotmail.com buraku.....ja bede bronil firme ktora robi to co powinna najlepiej.....ach taki ze mnie charytatywny wojownik bo mam juz dosc wlasnie tych spamow i PO......erdolcow
kumasz gosciu???? chociaz nic z tego nie mam ale jestem jak SPARTAN i w dupie mam twoje domysly pracowniku kogos tam.... sam to udowodniles ile tu was jest i pewnie bedzie, ale mozesz mnie (nie pracownika ferpay) cmoknac w moje 4 litery hahaha patarachu


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |