| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 12:55

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2008, o 08:39 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Dzieki :) poki co nie mam zamiaru bankrutowac :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 sie 2008, o 14:44 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 sie 2008, o 14:25
Posty: 2
macie racje moze bankructwo to nie jest najlepsza forma ale niestety jest jedyna z form jesli ma sie wielki dlug i kiepskie szanse na jego splate.. tak bylo ze mna
Wzialem kredyt i podzielilem sie z nim z niejakimi polaczkami ktorzy byli calkiem w porzo. Niestety nie na dlugo jest 5 lkat potem a oni wcioaz mi wisza 1600f. Do tego mam dwojke dzieci, mialem kiepsko platna prace wiec zapychalem wszystko kartami kredytowymi co na dluzsza mete tez nie poplacilo, o czym wszyscy wiemy. Niedawno oglosilem bankruta i tak jak ktos tu napisal nie zgadzam sie ze syndyk upadlosciowy wchodzi z butami w zycie. Zajmuje sie tylko tym co ma podane na tacy czyli ubezpieczeniem na zycie, samochodem, mortgagem, wlasnoscia prywatna jak posesje i domy... Nie ma klauzuli na zabieranie mebli i czego tam jeszcze ( to nie jest komornik). Najlepiej jest zglosic bankruta jak nie ma sie zadnych assets tylko unsecure debt. nic sie wtedy nie dzieje zlego. Poza tym to nie zadne przestepstwo byc bankrutem. Moglbym tak pisac i pisac.
Nie wiem jaka jest sytuacja tego kolesia co mial kredyt w barclaysie ale jesli nie ma zadnych dobr ani posiadlosci zglosilbym bankruta bo to jest chyba najlepsze rozwiazanie... z reszta jego szef tez podal sie do bankructwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sie 2008, o 17:32 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Hunchback pisze:
Niedawno oglosilem bankruta i tak jak ktos tu napisal nie zgadzam sie ze syndyk upadlosciowy wchodzi z butami w zycie. Zajmuje sie tylko tym co ma podane na tacy czyli ubezpieczeniem na zycie, samochodem, mortgagem, wlasnoscia prywatna jak posesje i domy... .


Mmmm... A to nie jest wlazenie? Moze faktycznie nie jest to najlepsze okreslenie, ale moim zdaniem lepiej to nazwac w ten sposob, zeby ludzie mieli swiadomosc, ze bankructwo konsumenckie to nie tylko zwolnienie z dlugow, ktore sie narobilo...

Hunchback pisze:
Nie ma klauzuli na zabieranie mebli i czego tam jeszcze ( to nie jest komornik). Najlepiej jest zglosic bankruta jak nie ma sie zadnych assets tylko unsecure debt. nic sie wtedy nie dzieje zlego.


Wszystko zalezy od indywidualnej sytuacji. Jesli syndyk stwierdzi, ze sie nabralo kredytu bez realnej mozliwosci splaty (np "nieco" zawyzajac zarobki przy ubieganiu sie o pozyczke), mozna sie obudzic z reka w nocniku i 7 lub 10-letnia kula u nogi (standardowy okres bankructwa trwa 1 rok).

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 wrz 2008, o 09:08 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 sie 2008, o 14:25
Posty: 2
Wszystko zalezy od indywidualnej sytuacji. Jesli syndyk stwierdzi, ze sie nabralo kredytu bez realnej mozliwosci splaty (np "nieco" zawyzajac zarobki przy ubieganiu sie o pozyczke), mozna sie obudzic z reka w nocniku i 7 lub 10-letnia kula u nogi (standardowy okres bankructwa trwa 1 rok).



W tym kraju nie ma mozliwosci dostania kredytu bez realnej mozliwosci splaty. I ty i ja o tym wiemy. Lonyn to jest miasto gdzie wszystko sie zmienia. I to nie co siedem lat. wiec w takie bajki nie wierze. UK jest panstwem liberalno polcyjnym wszystko jest monitorowane i ma swoje korzenie. Zgadzam sie jednak ze zalezy to wszystko od indywidualnej sytuacji. Zdaje sobie sprawe i mam nadzieje ze wy wszyscy tez ze nikt by sie nie porywal na bankructwo gdyby mial duzo srodkow trwalych jak samochod, dom, antyki, sklep itd itp. Poza tym wydaje mi sie ze pani chyba raczej bankrytem nie byla wiec nie do konca pani wie czym bankructwo jest.
W zeczy samej jest to zwolnienie z zadluzenia. Ponosi sie za to konsekwencje. Bankructwo jest na 1 rok ale kredytu nie dostaje sie przez ok 6 lat. Maz i ojciec tak zdesperowany jak ja nie szuka nowego kredytu ale normalnej drogi zycia gdzie moje dzieci nie beda musialy cierpiec bo ojciec ma dlugi ktore bedzie musial splacac az do ich slubu... radzilbym troche wiecej racjonalnego myslenia a nie straszenia ludzi na stronach internetowych. Przepraszam za ton ale nie zgadzam sie z tym co pani mowi a wiem co mowie bo sam przez to przechodze.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 sty 2009, o 15:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 sty 2009, o 14:49
Posty: 1
Witam,
szukam polskiego prawnika w celu ogloszenia bankructwa firmy jak i osoby prywatnej. Jesli ktos posiada dane sprawdzonego prawnika to prosze o kaotakt. Dziekuje


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 sty 2009, o 09:16 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
"Insolvency Practitioner" - to prawnicy/kancelarie zajmujacy sie upadlosciami. Mozesz tez rozejrzec sie wsrod firm prowadzacych rachunkowosc, jako ze i niektore z nich sie tym zajmuja.

Nie jestem prawnikiem, ale moja praca zwiazana jest z upadlosciami. Jesli szukasz ogolnych informacji, napisz do mnie na priva.

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2009, o 00:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 9 cze 2009, o 23:59
Posty: 5
:( WITAM !!! mam pytanie czy ktos moze wie, na czym polega ogloszenie bankructwa w angli jakie musze spelniac warunki? moze ktos juz oglaszal bankructwo w uk? wogole wszystko na ten temat ? prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |