| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, o 10:41

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 paź 2009, o 04:35 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 paź 2009, o 00:19
Posty: 2
W UK nie ma wspólnej odpowiedzialności za zadłużenie. Zadłuzona jest tylko ta osoba, której nazwisko widnieje na umowie kredytowej.
Nie jest ważne, czy jesteś w związku małżeńskim czy nie. Bankructwo ogłasza strona zadłużona.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 11 sty 2010, o 13:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 9 sty 2010, o 16:42
Posty: 1
Witam,
Zastanawiam sie nad oglszeniem bankructwa, na chwile obecna moje zadluzenie wynosi ?46000, ktore powstalo w wyniku prowadzenie dzialalnosci. Wiadomo, rynek sie zalamal i byla walka o przetrwanie, ale nie widze dalej sensu dalszej walki i poglebiania sie w zadluzeniu, ktore z roku na rok rosnie.

Mam 2 pytania:
1) Jestem juz w uk od 6 lat i mam juz potwierdzonego stalego rezydenta i chce sie ubiegac o brytyjskie obywatelstwo.
Czy oglaszajac sie bankrutem, moja aplikacja o british citizen moze byc odrzucona ?
2) Czy ktos moze orientuje sie jak wyglada, gdy oglosze bankructwo w UK wiem ze przez 6 lat widnieje jako bankrut w UK i nie dostane zadnego kredytu. Co jest w przypadku, gdy zjade do polski i bede chcial w przyszlosci wziasc kredyt w polsce na kupno mieszkania w polsce, czy jest to sprawdzane, ze bylem bankrutem w UK ?
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam,
Smyf


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sty 2010, o 14:30 
czesc:)
to jest link strony faceta co sie tym zajmuje my do niego dzwonilismy i dostalismy konkretne odpowiedzi co i jak..... sam sprawdz nr.tel.jest podany na jego stronie

dlugi.co.uk

ale daj znac jak ci sie powiodlo bo napewno twoje doswiadczenie pomoze innym:)
pozdrawiam wszystkich powodzenia zycze:)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2010, o 17:08 
Witam wlasnie przeszedlem procedure bankrutctwa i chce powiedziec ze to naprawde nic strasznego i jezeli ktos ma dlug i problem ze splata powinien to rozwazyc a szczegolnie jesli nie ma zamiaru zostac w uk na dlugo badz na stale jak ktos ma jakies pytania chetnie pomoge i podpowiem co nieco moj skype to arletamarcin


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2010, o 21:03 
witam
moja przygoda z bankructwem rozpoczyna sie wlasnie teraz
zona uciekla do kochanka
zawinela ze soba wszystko co mogla
zabrala tez dziecko i wszystkie benefity (duzo tego nie bylo ale zawsze cos)
dodatkowo teraz utrudnia wszystko od kontaktu z dzieckiem po zalatwienie wspolnych spraw finansowych

coz zostaly mi dlugi do splacenia
zarabiam ok ?1300
sam mortgage to ?880
do tego tel ,internet, gaz, prad, woda, cancil tax, service charge,car insurance, petrol, etc
ogolnie wszystkie wydatki to ok ?1600 plus
nie musze mowic ze dlugo tak nie pociagne
mortgage to ?143 000 przy dobrych wiatrach jak uda sie sprzedac szybko mieszkanie to cena ze sprzedazy pokryje koszty kredytu
nie mam innych kredytow ale przy ogolnym stanie konta ?0
co miesiac bedzie ok -?500 i na ten cel mam 2 nowiutkie karty kredytowe
moj bank mi oferuje jeszcze do ?20 000 od reki ale to tez nie pomoze

nalezy do mnie w polsce polowa mieszkania o wartosci ok ?9000 calosc
i akcje ktorych nie moge sprzedac do 2012 ok ?7000 to odziedziczylem po smierci ojca
zastanawiam sie nad bankructwem ale nie chce stracic tego co dostalem w spadku po ojcu
ktos moze pomoc?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2010, o 12:16 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Trudna sytuacja. Najgorsze, co mozesz zrobic, to zaczac zyc z kart kredytowych i pozyczki. W zyciu nie bedziesz tego w stanie splacic, jesli albo nie zaczniesz wiecej zarabiac, albo nie sprzedasz mieszkania z zystkiem. A jesli wydasz kase z pozyczki, karty zmaksujesz i potem oglosisz bankructwo, to jest to robienie sobie duzego dudu.

Bankrutujac nie mozesz sobie wybrac, co sobie chcesz zostawic. Wszystko, co masz wchodzi pod zarzad syndyka masy majatkowej.

Jesli jeszcze nie masz dlugow - powaznie rozwaz sprzedaz mieszkania i licz na szczescie, ze uda cie sie je szybko sprzedac.

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2010, o 09:47 
smyfek pisze:
Witam,
Zastanawiam sie nad oglszeniem bankructwa, na chwile obecna moje zadluzenie wynosi ?46000, ktore powstalo w wyniku prowadzenie dzialalnosci. Wiadomo, rynek sie zalamal i byla walka o przetrwanie, ale nie widze dalej sensu dalszej walki i poglebiania sie w zadluzeniu, ktore z roku na rok rosnie.

Mam 2 pytania:
1) Jestem juz w uk od 6 lat i mam juz potwierdzonego stalego rezydenta i chce sie ubiegac o brytyjskie obywatelstwo.
Czy oglaszajac sie bankrutem, moja aplikacja o british citizen moze byc odrzucona ?
2) Czy ktos moze orientuje sie jak wyglada, gdy oglosze bankructwo w UK wiem ze przez 6 lat widnieje jako bankrut w UK i nie dostane zadnego kredytu. Co jest w przypadku, gdy zjade do polski i bede chcial w przyszlosci wziasc kredyt w polsce na kupno mieszkania w polsce, czy jest to sprawdzane, ze bylem bankrutem w UK ?
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam,
Smyf


my jestesmy w podobnej sytuacji, tzn zaciagnelismy kredyt w banku na otwarcie dzialanosci 12000 pounds na podst. planu biznesowego, wynajety jest lokal 900 pounds/mies. Dzialamy juz prawie 3 miesiace i jest lipa. lokal ma dobra lokalizacje, probujemy wszystkiego,ulotki, reklama,no moze nie ta najdrozsza jak radio i tv, ale naprawde sie staramy to wszystko jakos dzwignac, ale nie idzie. od poczatku nie zarobilismy nawet na polowe ceny miesiecznego wynajmu. Jest to nowy produkt i naprawde ciezko tutaj wprowadzic to na rynek-mam na mysli Szkocje.
Teraz nie mamy juz forsy a co mies. trzeba placic rate do banku prawie 300 funtow i 900 rent za lokal, dodatkowo inne oplaty. Maz az podjal sie innej dodatkowej pracy, aby miec na wynajem na nast miesiac-ale to bez sensu bo przez 2 tyg. lokal musial byc zamkniety. Nie wiem czy jest sens dalej to ciagnac i popadac w dalsze dlugi, na koncie biznesowym mamy juz 2000 tys. debetu, ja nie pracuje jestem z dziecmi w domu, mamy tylko benefity, ktore i tak w czesci szly na oplaty zwiazane z biznesem. Nie wspomne juz o niezaplaconych rach. domowych.
Jesli biznes poszedlby dobrze, skonczylyby sie te problemy,ale ogarnela nas juz rezygnacja i obawa co bedzie dalej, w co sie wkopalismy - a mialo byc tak super. Stracilismy kupe czasu i zaangazowania, przeszlismy pisanie planu biznesowego, proby dostania kredytu w banku - a tu na koniec taka porazka.Juz nie mam pomyslu. teraz lokalzamkniety na kilka dni- maz ciezko pracuje teraz aby zarobic na rent za lokal, nie wiem czy ma sens placenie teraz za ten rent jak zostaniemy bez srodkow do zycia, bo w lokalu i tak pusto prawie nikt nie zaglada. Dodam ,ze praca ktora wykonuje teraz jest dorywcza-tylko na chwile. Umowa na lokal jest na 5 lat - co jesli zakonczymy dzialalnosc? czy jestsens dalej probowac - od otwarcia nie inely 3 mies. ale ulotek rozdane ponad 5 tys. i droga mailowa i nic.
Co zrobic, moze ktos doradzi nam?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |