| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 9 maja 2024, o 18:52

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2009, o 15:47 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 cze 2009, o 13:53
Posty: 11
no z tym raczej nie będzie problemu. W chwili zaciągnięcia kredytu obydwoje pracowaliśmy, a teraz ja nie mogę pracować. dodatkowo doszło dziecko.
muszę chyba jednak skontaktować sie z jakimś prawnikiem. Jutro mam dodatkowe spotkanie w CAB
a czy ty znasz kogoś kto ogłosił bankructwo ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 cze 2009, o 15:53 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Gdybys czytala dokladniej dowiedzialabys sie ze nasz jazzwink wlasnie tym sie zajmuje :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2009, o 16:50 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
No ja znam dziesiatki takich osob. ;-)

Generalnie rzecz biarac CAB jest dobry na wszystko, ale nie zawsze mozna polegac na tym, co radza tak do konca - chociaz to oczywiscie zalezy od osoby, z ktora sie rozmawia.

Prosze pamietac, ze decyzja, czy oglosic bankructwo jest bardzo powazna - zostawia slad w historii kredytowej przez 6 lat. A potem tez nie jest usuwana automatycznie, tylko trzeba o to prosic kazda agencje z osobna.

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2009, o 08:21 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 cze 2009, o 13:53
Posty: 11
jazzwink - my jeszcze w taką straszną spiralę długów nie wpadliśmy. Ale zacznie się już za miesiąc. Bo w tej chwili to wspomagaliśmy się kartą kredytową. Teraz dopiero się zacznie. Nie chcemy już korzystać z drugiej karty. Bo to już właśnie tak wygląda że nie damy rady tego spłacić
za godzinę mam spotkanie w CAB - wiem że są jeszcze inne wyjścia sytuacji .Zobaczymy co mi powiedzą


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2009, o 11:26 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 cze 2009, o 10:14
Posty: 1
Przeczytalem cale forum i bardzo prosze o porade indywidualna. Jestes moja jedyna deska ratunku Jazzewink :). Po krotce przedstawie w jakiej sytuacji sie znalazlem. Jest ona dla mnie bardzo uciazliwa. Chcialbym oglosic bankructwo , jednak nie wiem jak sie do tego zabrac. Moj jezyk angielski nie nadaje sie do zalatwienia tych spraw. Nie stac mnie rowniez na specjalistyczna porace. Dzwonilem do tych , ktorzy zajmuja sie takimi sprawami charytatywnie. Jednak do dnia dzisiejszego nie bylo z ich strony zadnego odezwu. ponad 1,5 roku temu otworzylem sobie karte kredytowa. Mialem wtedy stala, dobrze platna prace. Nie martwilem sie poniewaz wiedzialem , ze dopoty tam pracuje jestem w stanie splacic swoj dlug bez zadnych problemow. Rok temu potrzebowalem dosc sporej sumy pieniedzy na splacenie innych naleznosci. Zaciagnolem pozyczke gotowkowa w Oakam w wysokosci 2500F ( naliczaja bardzo duze odsetki). Zrobilem to poniewaz nie mialem innego wyjscia , a wczesniejsza karte kredytowa juz splacalem.Wszystko bylo piekne do czasu gdy nie stracilem pracy tj. do grudnia 2008 roku. Od tamtego czasu nie splacam zadnej z wuzej wymienionych ( stralem sie Barclaydcard jednat tej tez juz nie splacam od 3 miesiecy). odsetki rosna i dochodza inne naleznosci ( rent, internet, telefon) Laczna kwota do splacenia to ok. 6000F. Nie posiadam zadnych dobr osobistych. Jedyna wartosciowa rzecz to laptop i telefon, ktore sa mi potrzebne do pracy. Jestem self-employer. Moje pytania odnosza sie do tego w ajki sposob oglosic bankructwo? Jakie instytuje polsko jezyczne mi w tym pomoga bezplatnie? Czy jesli wyegzekuja sadownie ode mnie jakie kolwiek raty , jesli nie bede ich splacal grozi mi wiezienie? Obecnie pracuje dorywczo i moja sytuacje jest troszeczke lepsza ale nadal nie jestem w stanie splacac wierzycieli. Bardzo prosze o profesjonalna pomoc i opisanie co dokladnie musze zrobic ( gdy nie posiadam nic wartego spieniezenia). Z gory bardzo dziekuje za zyczliwosc. Pozdrawiam



PS. Czy istnieje porada online???


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 lip 2009, o 12:00 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 cze 2009, o 13:53
Posty: 11
bocian - dowiedz się w Citizen o DOR - Debt Relief Orders


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Bankructwo
Post: 7 lip 2009, o 20:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 7 lip 2009, o 20:01
Posty: 1
Witam. Szukam informacji dotyczacej zamrozenia kont przy ogloszeniu bankructwa na wniosek innej firmy. Czy moze dojsc do takiej sytuacji? Na skutek niewyplaconej naleznosci za wykonana usluge (dokumentacja prowadzona przez CAB) moze miec wplyw na werdykt bankructwa? Jezeli na wskazane konto wchodzi jedynie Childe Tax Credit, WTC i Child Benefit, to czy bank moze zamrozic te srodki ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |