| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 12:01

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 wrz 2009, o 16:12 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 wrz 2009, o 14:47
Posty: 3
Jeszcze jedno pytanie....ojciec mojego dziecka, pobieral child tax credit i working tax credit,kiedy ja wraz z moja corka(ktora urodzila sie w UK)przebywalismy w polsce.Malo tego,zwolnili go z pracy.Jego okres bezrobocia trwal,az 7m-cy.Przez ten czas,zyl tylko z benefitow(o ktorych ja nic nhiewiedzialam,ani niedostawalam z nich grosza,mimo,ze moja corkce przyznane zostalo 60f.tygodniowo,zagarnial je sobie).Niedzwonil do nich i niepowiadomil,ze stracil prace(bo bal nsie ze zabiora mu benef.)niepoinformowal ich rowniez o zmianie adresu,ani o podjeciu nowej pracy.Benefity przyznali nam w sierpniu 2008,mimo tego,ze tylko ja je zalatwialam,on palcem niekiwnol w tej sprawie.To,malo tego,ze wyrownali nam 1600f i niezobaczylam centa z tego,to jeszcze tydz.w tydz normalnie kradl 60f.mojej corki,przez 8m_cy niewyslal nawet zlotowki na jej utrzymanie.Tak zamydlil mi oczy,niestworzona historia,ze stracilam nadzieje na te pieniadze.do glowy mi nieprzyszlo,ze milosc mojego zycia to zwykla swinia!!!!o wszystkim dowiedzialam sie przypadkiema,bylam w sszoku!!! :oops: chcialam tam zadz.i wszystko opowiedziec,ale niemialabym z tego zadnej korzysci,niejestem msciwa,choc czasami powinnam..wystraszyl sie,ze tam zadz.i powim o wszystkim,poczym byl pewien,ze bedzie musial im cofnac to co pobieral na mala.wiec poszlismy na taki uklad,ze kazdego tyg.bedzie wplacal mi wszystko co dostaje od panstwa czyli 110f.I wtaki sposob mnie splaci.placil przez4m.poczym stwierdzil,ze niedostaje juz tej kasy i znow nic niewysyla.Mysle,ze poprostu blefuje.jak to sprawdzic???kazalam mu tam zadz.ale stwierdzil,ze ta kasa nienalezqala mu sie przez 7m(bo niepracowal)i jesli tam zadz.beda kazali mu to oddaC!co mam zrobic?zadz.bym tam to chyba najlepsze wyjscie,ale slyszalam,ze musze znac jego IN inaczej nic mi niepowiedza.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 16 wrz 2009, o 16:54 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
To rzeczywiscie musi byc wielka milosc z Twojej strony... milosc funta :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2009, o 17:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 wrz 2009, o 14:47
Posty: 3
Milosc do funta powiadasz....????Nic nierozumiesz!
mam pozwolic na to,zeby dalej zawijal sobie ta kase?
mimo tego,ze to ja robilam wszystko w tym celu,zeby przyznali nam te pieniadze,on nic!mam tak poprostu darowac mu,ze zostawil nas bez srodkow do zycia,nieinteresujac sie naszym losem,w dodatku zabral sobie pieniadze ktore niebyly tylko jego.Kazda normalna osoba na moim miejscu chcialaby zwrotu pieniedzy,ktore byly dla niej i jej dziecka.
CZekalam na te benefity jak na zbawienie,wciaz wloczylismy sie z dzieckiem po jakis po jakis stancjach,wciaz wszyscy na jednym pokoju.mielismy wkoncu zaczac zyc jak ludzie.Wynajac jakies mieszkanie!!!Gdy juz naprawde czasem niestarczalo by przezyc od pt do pt.Polecialam z mala do polski.on mial do konca zorganizowac te benefity,i wtedy mialam wrocic.A tu co?GRUZ!!!!!2mies.po moim wyjezdzie kasa byla na koncie.A ja mieszkam juz ponad rok u rodzicow i ledwo wiazalalam koniec z koncem.
i co mam mu pop[rostu darowac????A moze pozwalac na to by dalej zabieral dla siebie kase na moje dziecko na ktore nielozy????
czy co suregujesz?sadze,ze jestes niepowazna AUZZIE!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2009, o 22:58 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Po przeczytaniu tego wszystkiego czuję niesmak, wywlekasz zbyt prywatne sprawy na forum publiczne gdzie pomóc Ci nie możemy bo to Twoje zycie i pewne decyzje musisz podjąc sama. Nie rozumiem tylko czy jesteście po rozwodzie ? bo skąd zwroty "moje dziecko", " nie łoży na moje dziecko" itp.
Zyczę Wam by jakimś cudem nie wyszło na jaw kłamstwo Twego męża, choć jestem pewnien że wyjdzie a wtedy będzie.......pamiętaj że zadzwonisz czy nie , jesteście małżeństwem więc nie On będzie musiał zwrócić ale WY BEDZIECIE MUSIELI zwrocic pieniadze tak dziala instytucja malzenstwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2009, o 13:05 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Chcesz podzialac? Prosze bardzo:

https://secure.dwp.gov.uk/benefitfraud/

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2009, o 20:54 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
jessie1602 pisze:
Milosc do funta powiadasz....????Nic nierozumiesz!
mam pozwolic na to,zeby dalej zawijal sobie ta kase?

i co mam mu pop[rostu darowac????A moze pozwalac na to by dalej zabieral dla siebie kase na moje dziecko na ktore nielozy????
czy co suregujesz?sadze,ze jestes niepowazna AUZZIE!!!!

A Ty myslisz, ze nas Twoje brudy interesuja?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2009, o 14:33 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
A Ty myslisz, ze nas Twoje brudy interesuja? [/quote]

A nie? :D

Ag (co se lubi poczytac)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |