| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 14 maja 2024, o 23:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 paź 2005, o 16:40 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 wrz 2005, o 18:49
Posty: 6
OldMan pisze:
tata40 pisze:
jqa spokojnie robie wszystkie transakcjie przez internet


Dear polish father !

Wpisałem do Googli podany przez Ciebie skrót tj. "jqa" ale wyszukiwarka nie znalazła pod tym skrótem zadnej placówki tego typu... Może podasz pełną nazwę, dla skołowanego wieśniaka z Polski, a ?



Nie jestem ani znawca ani znacznie wyrozniajacym sie blyskotliwoscia osobnikiem aczkolwiek na pierwszy rzut oka daje to slowo "ja" stanowiace podmiot w tym zdaniu;)Pozdrawiam.A tak na powaznie to kazdy bank oferuje transakcje przez internet,istnieje mozliwosc posiadanie wielu kont w jednym banku albo jednego konkretnego (najlepiej saving account-odsetki moze nie zabijaja ale zawsze dodatkowe pare zlotych) z mozliwoscia opcji transakcji online....Polecam NatWest,rzad dba o niepodatkowane odsetki na rachunkach oszczednosciawych....CIAO


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 28 paź 2005, o 19:28 
Jarek pisze:
rzad dba o niepodatkowane odsetki na rachunkach oszczednosciawych....

O ile ja się orientuję to wszystkie odsetki są opodatkowane, czasem jest to wręcz śmieszne jak dostajesz statement typu: Interest Ł0.10 Minus Tax Ł0.02... pure nonsens bawić się w pobieranie 2p podatku, identyczna głupota jak w Polsce czyli już widać skąd nasi posłowie skopiowali ten pomysł :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 paź 2005, o 12:08 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
jarek, skolowany wiesniaku z polski jqa to jest "ja" z wstawiona przez przypadek literka "q" czasami trzeba pomyslec nad tym co ktos chcial powiedziec i probowac zrozumiec drogiego czlowieka, a nie z lenistwa chciec wszystko kawe na lawe i poprowadzic za raczke, za przypadek serdecznie przepraszam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 paź 2005, o 16:08 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 wrz 2005, o 18:49
Posty: 6
tata40 pisze:
jarek, skolowany wiesniaku z polski jqa to jest "ja" z wstawiona przez przypadek literka "q" czasami trzeba pomyslec nad tym co ktos chcial powiedziec i probowac zrozumiec drogiego czlowieka, a nie z lenistwa chciec wszystko kawe na lawe i poprowadzic za raczke, za przypadek serdecznie przepraszam



Wyjasniajac to po pierwsze gratuluje wielkopojetnego braku zrozumienia tekstu pisanego.Akurat to nie byl zlosliwy tekst pod twoim adresem tylko zarcik po odpowiedzi ktora otrzymales w kierunku innego uczestnika forum ktorego szanuje.
Poza tym widze ze miano taty to jest daleko od ciebie czlowieczku i nie uzywaj tego publicznie bo przykro.Takie obelgi to kieruj sobie do najblizszych i zal dupsko sciska jaki ty dumny jestes ze wyjechales.Ja na wyspie siedze dopiero 3 latka i jakos nie mam uprzedzenia do "polskich wiesniakow"Pamietaj sa tez tutaj ludzie normalni i schowaj swoja dume w kieszen.Zapamiatej prostaczku i nie bujaj w oblokach bo wstydu przynosisz.
A jeszcze jedno,akurat nie uwazny jestem za czlowieka leniwego, a tym bardziej niezaradnego.Doskonale sobie radze i nie wydaje mi sie zebys mogl tak smiale oceniac innych.
To tyle, szkoda slow!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 3 lis 2005, o 15:27 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
Jarek widze ze Eliss odblokowala ten temat , i wlasnie chcialem cie przeprosic bo to nie poowinno byc do ciebie to co napisalem, bylem przemeczony i rzeczywiscie masz racje kompletny brak zrozumienia slowa pisanego, no coz czasami zdarzaja sie wpadki i pomylki i przejezyczenia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 lis 2005, o 16:49 
Wiadomo, ze aby zalozlyc konto w banku w UK trzeba raczej miec utility bill.
Ale jesli nie jestem w stanie przedlozyc rachunku za gaz, telefon, itp to czy moge np zamowic w sklepie internetowym jakis tani towar i jako adres dostawy podac ten pod ktory przebywam?
Czy bank to uzna?
Wielka prosba: Bardzo prosze o odpowiedz osoby, ktore tak zrobily, a nie ktorym sie wydaje ze tak mozna badz nie mozna.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 lis 2005, o 23:35 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
nie mozna -chodzi o rachunek z ,,instytucji panstwowej ,,jesli mozna to tak nazwac moze jasniej to wyjasnie- kiedy masz wystawiony rachunek za gaz,prad itp rzeczy ,ktore bezposrednio przynalezne sa do konkretnego adresu to znaczy ,ze tam mieszkasz na dluzej . :wink:wiem ze to pokrecone ale coz .tu wszystko jest inaczej


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 89 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |