| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 9 maja 2024, o 15:07

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 lip 2007, o 08:53 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lip 2007, o 19:51
Posty: 62
Lokalizacja: White-stok
dear Adam_London ....

Po pierwsze primo "kolego" szanowny to adres strony www który podałem to nie jest moje strona (choc może bym chciał) Podałem ją gdyż do pozystania podstawowych informacji jest OK.

Po drugie primo czytając bzdury typu:
"W zeszlym roku srednio obeznany z gielda inwestor zarobil na GPW powyzej 100%. Żaden fundusz tyle nie zarobil i nie zarobi."
to sądze je jestes tylko zapatrzony w to co ty inwestujesz i twoje horyzonty jedynie na tym sie kończą. Zdejmij klapki z oczu.

Po trzecie primo to sądze ze wystarczająco długo tato pozwolił ci grać w Monopl, a teraz wracaj do odrabiania lekcji.

:twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 7 sie 2007, o 19:30 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2006, o 15:15
Posty: 3
a jak jest z podatkami. jeśli mam zarobki tylko w anglii a zacznę inwestować na giełdzie w polsce? czy muszę się automatycznie rozliczać w polsce? Może ktoś mi to wyjaśnić bo nie wiem nic więc tak prosto poproszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 sie 2007, o 21:16 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2006, o 15:15
Posty: 3
właśnie jeśli inwestuję w polsce a dochody mam w anglii, oraz tu mieszkam to jak najlepiej zapłacić podatek? Prosze o poradę bo nie mam pojęcia jak to się wylicza


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 sie 2007, o 12:26 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 paź 2006, o 08:04
Posty: 10
Jak tam inwestorzy, bolało ?

Ale już po burzy.

Teraz warto po mału podkupować.

Mam tylko nadzieję, że już nie będzie niespodzianek typu "Paribas" (subprime).


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 25 sie 2007, o 10:37 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2006, o 12:26
Posty: 137
Jak ktoś zakłada dłuższy termin inwestycji to tylko było jak ugryzienie komara , po tygodniu zapominasz że to miało miejsce :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 3 wrz 2007, o 14:04 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:57
Posty: 3
Czesc wypadaloby sie przedstawic a wiec nazywam sie Tomek - chcialbym Wam pokazac ze mozna inaczej zarabiac albo przynajmniej oszczedzac pieniadz niz tylko lokaty oraz fundusze ktorych oplaty maipulacyjne oraz dystrybucyjne sa dosc wygorowane ale do rzeczy -- zatem kiedys podobnie jak Wy wyjezdzalem za chlebem bylem w roznych panstwach europy zachodniej to znaczy sie pracowalem m.in holandia (tasma mnie dobijala niebieskie kroliki mialem przed oczami), potem niemcy, szwajcaria , austria, luxemburg.... tam gdzie byla praca taka tulaczka no i kiedys natrafilem na GPW czyli dielde papierow wartosciowych bodajrze w jakiejs gazecie no i zainteresowalem sie tym nie wiedzialem na czym to polega ale Internet pozwala w dzisiejszych czasach na wiele no i tak natrafilem na strony:

http://www.bankier.pl/forum/forum_gielda,6,1.html na tym forum poznalem paru ludzi ktorzy pomogli mi wystartowac zaczac swoja przygode z inwestowaniem, podali mi tez strone gdzie w skrocie mozna przeczytac na czym to polega wszystko

http://www.mbank.com.pl/inwestycje/emakler/abc_gieldy/

wogole zeby zaczac nalezy wybrac biuro maklerskie osobiscie polecam http://www.dmbzwbk.pl sa tez w pko bp, mbanku, ing.... jednakze ja nie mialem z tym akurat kontem zadnych problemow.

Ale ok wracamy do mojej historii razie jakis pytan chetnie odpowiem jesli takie beda. No i tak pracowalem itulalem sie no i uzbieralem troche grosza ale za malo to bylo zeby cos z tym zrobic a za duzo zeby tak po prostu rozwalic na przyjemnosci no i wlasnie zaczalem z ta gielda na poczatku nie szlo za dobrze bo bylem zbyt narwany chcialem za szybko zarobic no i wybralem niestety gre co w tym przypadku ( mialem male doswiadczenie i mala wiedze) bylo chybione lepiejbym wyszedl inwestujac to znaczy kupujac akcje i trzymajac dlugoterminowo np 6 miesiecy , rok , 3 lata.... no ale czlowiek uczy sie na bledach i wtedy wlasnie zaczalem tak inwestowac a nie grac no i musze przyznac ze jestem zadowolony zapytacie czemu to pisze a to dlatego bo rozumie jak to jest bo jak wczesniej pisalem sam wyjezdzalem za chlebem i teraz chcialbym sie podzielic moja wiedza z Wami moze komus sie przyda i pomoze mu to. I jeszcze jedno na poczatku sie balem nie wiedzialem o co chodzi z ta gielda to bylo dla mnie jakies nieosiagalne ale nic bardziej mylnego gielda jest DLA WSZYSTKICH tylko ludzi sie od tego probuje na razie odseparowac jak ktos pomysli dojdzie dlaczego;) Poza tym jesli ktos sie zdecyduje na taka forme oszczedzania to bardzo uwazajcie na forach itp bo wystepuja spolki na ktorych sie gra czyli tzw spekulacyjne poza tym w akcjach siedza rozi ludzie nawet polityce pamietacie afery z orlenem, agora ....
jesli chodzi o gre to na poczatku darowalbym sobie ten sposob ;) wiem jak bylo ze mna;) poza tym najwiekszy problem jak ma sie juz to konto maklerskie(zalatwienie zabiera okolo 1 godziny czasu dostep macie za posrednictwem internetu czyli mozecie inwestowac na calym swiecie) JEST WYBOR ODPOWIEDNICH AKCJI JESLI SIE OD RAZU WTAPIANA POCZATKU TO CZLOWEIK MA DOSC ZATEM osobiscie polecilbym Wam taka spolke jak Stalexport Autostrady pozostalych nie bede polecal bo to spolki spekulacyjny czyli na nich gram a Stalexport Autostrady to spolka ktora sie tworzy i ma udzialowca w postaci Atlanti z Wloch ponad 56% akcji!!! ja podchodze do tej inwestycji w sposob dlugoterminowy to znaczy pare lat okolo 3 - uwazam ze dzialanosc autostradowa to przyszlosciowe przedsiewziecie ze wzgledu na nasz kraj duzo sie buduje!! poza tym Stalexport Autostrady zamierza inwestowac nie tylko w Polsce ale i Wegry Slowacja Czech Ukraina.... czyli europa wschodnia i srodkowa

strony zwiazane z stalexportem Autostrady

http://www.autostrada-a4.pl/

http://www.sta.pl/

http://www.stalexport.pl

Jesli bedziecie miec jakies pytania to piszcie mi tez najgorzyje bylo sie przekonac na poczatku do tego , tez sie balem i nie wiedzialem jak to bedzie ale nie taki diabel straszny jak go maluja :wink: poza tym zapewne zapytacie a ile zainwestowac : odp. ile chcecie nawet 100 zl mozna tylko ze 100 zl jak zarobicie 10% to bedzie 10 zl zazwyczaj poleca sie zeby inwestowac 20 000 zl wtedy czlowiek widzi i czuje troche ten pieniadz jak zyskuje i jak traci :wink: bo tez tak moze byc ale wtedy 10 % to 2 000 czyli cos mozna juz za to kupic

Pozdrawiam i zadawajcie pytania w razie czego


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2007, o 10:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 lip 2007, o 20:28
Posty: 3
Lokalizacja: London
Drogi London. zauważ, że w Polsce w 2005 roku bylo ponad 200 funduszy. Teraz jest ich pewnie wiecej. To ze 3 zarobily ok. 100% o niczym nie swiadczy. Nie chce mi sie sprawdzac danych, ktore podales np za ktory rok fundusze, ktore podales zarobily 100% przyjmijmi wiec ze za rok 2006. Wejdz sobie teraz na jakas strone z notowaniami. Zobacz ile spolek w ciagu 2006 roku zarobilo 100% i wiecej. Jezeli odliczysz spolki wydmuszki i spekulacyjne okaze sie ze wiekszosc spolek w 2006 roku przyniosla powyzej 100% zysku. A ile procent funduszy tyle zarobilo ulamek. Pozatym fundusze zarabiaja tylko przy dobrej sytuacji na GPW. Zobacz ze fundusz ktory podales
PKO/CS FIO Akcji MiŚ przez ostatnie 3 miesiace ma strate -6%. A ja zarabiam:)

Drogi caramba
Tak jestem tylko zapatrzony w to co inwestuje i moje horyzonty jedynie na tym sie kończą:) i dobrze mi z tym. Bo w przeciwienstwie do ciebie nie musze codziennie rano latac do pracy i podlizywac sie szefowi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |