| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 20:01

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 5 wrz 2014, o 16:19 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 sie 2014, o 16:11
Posty: 10
Witam wszystkich. Ostatnio zastanawiałem się nad możliwością zaoszczędzenia paru groszy na wymianie walut, podczas wyjazdów do Polski i z powrotem. Mam kilka swoich typów, nie chcę ich na razie jednak zdradzać, by nikogo nie zasugerować, szczególnie, że liczę na to, że ktoś ma pomysł jeszcze lepszy niż ten, z którego korzystam. W jaki sposób znajdujecie najkorzystniejszą ofertę wymiany gotówki?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 wrz 2014, o 15:17 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 wrz 2014, o 15:12
Posty: 1
Ja od dłuższego czasu korzystam z kantoru internetowego liderewalut. Wcześniej korzystałem też z innych, ale obecnie ten wydaje mi się najlepszy. Można tez sobie zawsze posprawdzać oferty takich instytucji na różnych porównywarkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, o 15:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 sie 2014, o 16:11
Posty: 10
Kirk pisze:
Ja od dłuższego czasu korzystam z kantoru internetowego liderewalut. Wcześniej korzystałem też z innych, ale obecnie ten wydaje mi się najlepszy. Można tez sobie zawsze posprawdzać oferty takich instytucji na różnych porównywarkach.


Fakt, bardzo dobry kantor.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, o 14:21 
Również jestem zdecydowanym fanem lidera. Pomijam już nawet kwestie opłacalności. Po prostu najlepsze obsługa ever. Jak nie byłem czegoś pewien to kontaktowałem się z obsługą a ta najprościej jak się dało wszystko mi cierpliwie tłumaczyła. Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem i to w żadnej instytucji.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 wrz 2014, o 19:09 
Przy stałej wymianie gotówki warto mieć zaufaną instytucję. Nie wystarczy tylko jednorazowo dobra oferta. To jest właśnie problem większości kantorów internetowych. Największe od dawna już podbija ceny, chociaż dawniej były bardzo opłacalne. Co gorsza, wiele małych kantorów potrafi z dnia na dzień podnieść spread, co jest zabójcze, jeżeli chodzi o wymianę gotówki dla stale zarabiających w walucie innej niż złotówki. Wymieniasz, wymieniasz i nagle wymieniłeś po kursie, że głowa boli. Nie lubię poświęcać czasu na ciągłe szukanie najlepszych ofert. Wolę zdecydowanie coś, co by może i nie miało najniższego kursu, ale żeby go trzymało przez lata.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 wrz 2014, o 15:49 
Też straszne irytowały mnie zmiany spreadu w ramach jednego kantoru. Nie wiem, czy można podłączyć to pod nieuczciwą konkurencję, bo jednego dnia małe kantory puszczają w sieci reklamy na każdym banerku, że najtańsi, że niemal 0 procent rozbieżności w cenie kupowanej i sprzedawanej, a następnego płaci się jak za zborze. Nie jestem natomiast fanem stania przy kantorach większych, oferujących niemal stałą różnicę wartości miedzy kupnem a sprzedażą. Na szczęście nie muszę wybierać, bo są i naprawdę solidne instytucje - jak dla mnie liczy się liderwalut.pl bo przy nim mam stałą różnicę wymiany a do tego najniższą.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 wrz 2014, o 16:30 
No tak, tylko że sam kantor nie rowiąże sprawy przy podróżach do PL.
Jak pierwszy raz jechałe do Polandii, to też wymieniłem sobie w kantorze internetowym, tylko co z tego, że kurs był dobry jak najpierw musiałem zapłacić 20 funtów za przelew z angielskiego banku do PL.

Zacząłem szukać w necie innych rozwiązań i znalazłem firmę England.pl - przewalutowują pieniądze w obie strony z PL do UK i z UK do PL i to po dosyć niezłym kursie, a co najważniejsze PRZELEW JEST ZA DARMO. No chyba że się przelewa mnmiej niż 100 funtów to wtedy jest opłata 3 funty - i tak symboliczna przy tym co zdzierają banki.

Od tamtej pory korzystam z nich i przy wyjazdach mam problem z głowy :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |