| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 16:22

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 6 lut 2006, o 22:39 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 22:14
Posty: 7
Lokalizacja: Radzionków
Pamelko czemu wciskasz ludziom bajkę ze jego adres ip był zablokowany jak ty tylko widzisz czesc adresu ip a nie cały to jak ty mozesz komus zablokowac adres ip ty chyba myslisz ze ludzie czatujący to ciemna masa czy jako.A co do onetgirl to dziwny to bot jak wchodzi i wychodzi i rozmawia ~pawloLondyn: hejjjjjjjjjjaaaaaaaa
[OnetCzat] ~pawloLondyn został wyrzucony z pokoju przez onetgirl
Użytkownik onetgirl jest teraz na czacie. Właśnie rozmawia. Jest teraz w pokojach uzaleznieni_od_kompa Samobójstwo prawojazdy Komunikatory KATOLICY gsm Depresje Computers Biblia_2 ANGLIA 00a_KATOLICY
[OnetCzat] Do pokoju wszedł DanLondon
[OnetCzat] Do pokoju wszedł ~pawloLondyn[87.80.24.*]
.Proponuję kiedys zaznaczyc nika onetgirl i kliknąc na "gdzie " i bedzie pisało ze albo rozmawia albo ostatni raz temu odezwała sie iles tam inut temu.Po drugie jak to jest bot tak jak to twierdzicie to on chyba powinien byc sprawny jak jest na pokoju i jest opkiembo jak jest nie sprawny to go wyłączcie co nie będzie utrudniał zycia drugiemu czatującemu bo regulamin czata i opka mówi wyraznie ze najpierw powinno byc jakie kolwiek ostrzezenie od operatora danego pokoju ze cos tam cos i dopiero jak to nie pomoze to powinien dostac lota.[OnetCzat] Do pokoju wszedł POMÓŻ !!!!!
[OnetCzat] ~SYLWIA_22 został wyrzucony z pokoju przez onetgirl
~SYLWIA_22: Witam wszystkich!!!!!!!!!!!
~pawloLondyn: hej ludziki
Dawid1_1: Sylwia witaj...
Dawid1_1: pawlo hej ludziku
czy jest tu jakies ostrzezenie z strony opka
to jeden z punktów regulaminu czata
UWAGA! Nadawanie „tylko na priv” lub tylko w pokoju prywatnym nie zwalnia z przestrzegania regulaminu!

To samo na pokoju waszym czyli na anglia wolno tylko mówic o tym co wy chcecie jak ktos wam mówi ze cos nie tak jest i krytykuje wasz pokój tez jest usówany lub straszony przykład nik Pamela111 i jamnik przykrawęznikowy i nik de_bil a to jest tez jeden z punktów jaki jest w regulaminie
Używaj czata, aby zdobywać przyjaciół, nie wrogów.
Pamiętaj, że rozmawiasz z myślącym i czującym człowiekiem. Takim jak Ty.
Większość czatujących to mili ludzie.
Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów. Pamiętaj jednak, że inni mają DOKŁADNIE TAKIE SAMO PRAWO - szanuj to.
Baw się i daj się bawić innym
Teraz cos na temat operatorów pokoju którzy tez maja jakis regulamin i których on obowiązuje to ze jestes operatorem to nie oznacza ze wszystko Ci wolno ,bo wasze wyzucanie z pokoju bez podania przyczyny bez wczesniejszej medjacji z danym czatowiczem który łamie regulamin jest tez łamaniem regulaminu przez samych was czyli opków na co jest tez regulamin
Kodeks Operatora


Kodeks postępowania operatora:

1. Pierwsze przykazanie operatora to życzliwość. Pamiętaj to tylko czat - to w gruncie rzeczy nieszkodliwa zabawa, nie warta angażowania prawdziwych emocji. Nie daj się im ponieść - bądź zawsze miły i uprzejmy.
2. Czaty tematyczne służą rozmowie na dany temat ale ... nie narzucaj go! Postaraj się tak kierować rozmową by choć czasem powrócić do tematu przewodniego, ale jesli nie jest to możliwe, to nie zmuszaj nikogo do rozmowy na zadany temat.
3. Znaj czat jak własną kieszeń. Nie daj się prosić o pomoc, tylko sam ją proponuj - operator jest przewodnikiem dla innych użytkowników! Liczymy na Ciebie!
4. Nie okazuj otwarcie swojej władzy i nie przechwalaj się nią. Władza na czacie to rzecz nabyta. Można ją szybko stracić. Nie walcz z innymi operatorami. Traktuj czatujących jak braci (siostry) - bądź wyrozumiały.
5. Dbaj o słabszych - nie pozwalaj na wyzwiska i obrzucanie innych błotem. Po to tu jesteś.
6. Każdemu się zdarza czasem naśmiecić. Ale "zalewanie" czata (floodowanie) jest szkodliwe! Bądź twardy wobec takich użytkowników!
7. Bądź szybki, ale w rozmowie, nie w wyrzucaniu. Zacznij od upomnienia, by dopiero potem wyrzucać. Zabraniaj wstępu do pokoju (banuj) na samym końcu.
8. Nie bądź pochopny w wyrzucaniu i banowaniu. Każdy ma prawo do błędu. Jeżeli ktoś prosi Cię o odblokowanie nicka (pozwolenia na powrót do pokoju) - daj mu szansę.
9. Bądź jak starsza siostra / starszy brat!
10. Możesz przestać być opem. Pamiętaj, że zwracamy uwagę na to, co robią operatorzy. Nie będziemy pobłażać
· Wyrzucaniu i banowaniu użytkowników bez próby mediacji
· Wojnom opów
· Wywyższaniu się nad innych czatujących
· Wykorzystywaniu własnej pozycji do flirtów, do przeszkadzania innym w prowadzeniu swobodnej rozmowy
· Odrzucaniu próśb innych o pomoc

A jak chcecie to powiedzcie to wam to nawet udowodnie i wysle wam na waszą stronke zżuty z ekranu z waszego pokoju jak sie zachowujecie wy jako opki i za co wyzucacie bo ządając od kogos przestrzegania regulaminu czata przestrzegajcie go najpierw sami Czatuję juz na czacie bardzo długi okres około 5 lub 6 lat i to co mnie spotkało w waszym pokoju Anglia to była paranoja ,bo zeby wyzucac kogos za to ze napisze "witajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj" lub podobne słowa to nie wiem jak to nazwac.Operator onetgirl powinna byc wyłączona i załączona dopiero jak bedzie działa w pełni tak jak powinna bo bota jednego mamy juz na czacie który działa poządnie i tak jak powinien a jest nim "anioł stróz"
oki koncze i pozdrawiam
P.S Wiem ze to tylko czat ale nie lubie takiego czegos jak to ze ja sie zachowuje tak jak nalezy a ktos mnie za to wyzuca i nawet daje mi bane


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 12:06 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 paź 2004, o 12:28
Posty: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wow!jestem pod wrazeniem wypowiedzi jednego z internautow ktory zamieścił tu swoją opinię, niestety,ale jest w niej duzo racji.Pierwsza zasada opa to najpierw ostrzegamy,pozniej wypraszamy.Wypraszamy bez banowania,ban to tylko ostatecznosc! Dajmy ludziom sie bawic,bo czat to jest tylko zabawa,a jesli ktoś mysli inaczej to proponuje Osrodek Leczenia Uzależnień-Warszawa-tam leczą tych co nie potrafia juz odróżnić netu od reala.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 12:09 
cider27, po pierwsze, regulamin czata nie dotyczy pokoi prywatnych, zwanych rowniez dzikimi. Onet nie ingeruje w takie pokoje.
Po drugie, nikt nie jest wyrzucany bez winy, wyrzucane sa osoby za bluzgi, zasmiecanie ekranu, poprzez np. powtarzanie znakow (np: czesc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), to przeszkadza innym i dlatego onetgirl jest tak zaprogramowana jak jest.
Osoby, ktore nadmiernie przeszkadzaja innym wpisywane sa przez operatorow na tzw. shitliste, co oznacza, ze ich IP trafia na liste, a przy wejsciu takiej osoby do pokoju jest ona z automatu wyrzucana.
ostrzezen nie bylo i nie bedzie, reguly, ktore cytujesz dotycza pokoi oficjalnych, mozesz wiec krzyczec, plakac, oburzac sie, niezgadzac, dusic az sie siny zrobisz - do woli ;)

Nie umiesz sie zachowac w pokoju? WOn
Zasady sa proste ;)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 12:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 22:14
Posty: 7
Lokalizacja: Radzionków
tomek pokazuje Ci jeszcze raz regulamin czata i kodeks operatora
Kodeks Operatora


Kodeks postępowania operatora:

1. [b]Pierwsze przykazanie operatora to życzliwość. Pamiętaj to tylko czat - to w gruncie rzeczy nieszkodliwa zabawa, nie warta angażowania prawdziwych emocji. Nie daj się im ponieść - bądź zawsze miły i uprzejmy.[/b]2. Czaty tematyczne służą rozmowie na dany temat ale ... nie narzucaj go! Postaraj się tak kierować rozmową by choć czasem powrócić do tematu przewodniego, ale jesli nie jest to możliwe, to nie zmuszaj nikogo do rozmowy na zadany temat.
3. Znaj czat jak własną kieszeń. Nie daj się prosić o pomoc, tylko sam ją proponuj - operator jest przewodnikiem dla innych użytkowników! Liczymy na Ciebie!
[b]4. Nie okazuj otwarcie swojej władzy i nie przechwalaj się nią. Władza na czacie to rzecz nabyta. Można ją szybko stracić. Nie walcz z innymi operatorami. Traktuj czatujących jak braci (siostry) - bądź wyrozumiały.
5. Dbaj o słabszych - nie pozwalaj na wyzwiska i obrzucanie innych błotem. Po to tu jesteś.
[/b]
6. Każdemu się zdarza czasem naśmiecić. Ale "zalewanie" czata (floodowanie) jest szkodliwe! Bądź twardy wobec takich użytkowników!
7. Bądź szybki, ale w rozmowie, nie w wyrzucaniu. Zacznij od upomnienia, by dopiero potem wyrzucać. Zabraniaj wstępu do pokoju (banuj) na samym końcu.
8. Nie bądź pochopny w wyrzucaniu i banowaniu. Każdy ma prawo do błędu. Jeżeli ktoś prosi Cię o odblokowanie nicka (pozwolenia na powrót do pokoju) - daj mu szansę.
9. Bądź jak starsza siostra / starszy brat!
10. Możesz przestać być opem. Pamiętaj, że zwracamy uwagę na to, co robią operatorzy. Nie będziemy pobłażać
· Wyrzucaniu i banowaniu użytkowników bez próby mediacji
· Wojnom opów
· Wywyższaniu się nad innych czatujących
· Wykorzystywaniu własnej pozycji do flirtów, do przeszkadzania innym w prowadzeniu swobodnej rozmowy
· Odrzucaniu próśb innych o pomoc


Tomek poczytaj dokładnie co tam pisze a potem sie wypowiadaj bo ostrzezenia muszą byc bo są tacy czatowicze co wchodza pierwszy raz i nie wiedza ze nie wolno pisac duzymi literami a ledwie napiszą "WITAM" a juz sa wyzucani .Tomek proponuje wejsc na strone onetczata regulamin i poczytac http://czat.onet.pl/1,1228405,1311,reguly.html i wrócic tu .Tomek a won jak to powiedziałes to se mozesz mówic w domu jak Ci pozwolą na to bo ja nie jestem jakims gnojkiem do którego se tak mozesz mówic ,po twojej wymowie widac kim jestes i jaki ty to kulturalny czlowiek.Ja sie zachowywałem grzecznie nie flodowałem nie uzywałem wulgarnych słow . Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 13:39 
Admin
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2004, o 11:08
Posty: 158
Nie ma potrzeby abys wklejal tu podpunkty regulaminu, bo wszycy go dobrze znamy, w przeciwienstwie co do niektorych.

Zanim cos napiszesz na czacie lub forum ZAWSZE ZAPOZNAJ sie z obowiazujacym regulaminem.
Polecam: http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1281 to chyba Ci wszystko wyjasni.

A jesli to za malo przeczytaj jeszcze to:
WIADOMOŚĆ OD CZATA ONET.PL
Przypominamy, że podania o funkcję operatora jak i ewentualne skargi na postępowanie obecnych operatorów rozpatrujemy jedynie w przypadku pokoi Oficjalnych.

Redakcja czatu odpowiada za naruszenia regulaminu wyłącznie w tych pokojach. W sprawie pozostałych pokoi prosimy o kontakt z ich właścicielami, używając przycisku Kontakt znajdującego się na liście czatujących. Podania na operatora oraz skargi na operatorów w pokojach dzikich nie będą przez nas rozpatrywane.

źródło: http://czat.onet.pl/1188983,1,0,4859,pomoc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 13:50 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 22:14
Posty: 7
Lokalizacja: Radzionków
Damian i ty jako własciciel pokoju Anglia uwazasz ze ten pokój bardzo dobrze prosperuje opki są jak najbardziej poządni tylko czatujący sa niewpoządku tylko chwalic i nic nie mówic
I przeczytałem tez ten twój regulamin i pisze tez w nim ze
[color=orange]Przebywając na czacie obowiązkowe jest przestrzeganie regulaminu Onet.pl , a także modyfikacji wynkających z naszego regulaminu[/color].

Tak ze juz nie wiem sam ale bede sie starał o to zeby tym problemem zajoł sie admin onetczata bo nie pozwole zeby ktos mnie obrazał czy to w realu czy to na czacie i niewazne czy to pokój oficjalny czy dziki wyzucając mnie z tam tąd za nic obrazono mnie tym.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 14:04 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
cider27 Pozwole sie wtracic.

Po 1 to kazesz wszystki czytac regulamin czata -niezapoznajac sie z regulaminem forum.Nie potrzebnie wklejasz cala tresc wystarczy podac link .Napewno kazdy umie z tego korzystac i nie zasmieca to naszego forum.
Po 2 jezeli jestes takim samym uzytkownikiem czatu jak forum to nie dziwie sie ,ze Onetka cie wywala.Zasady sa proste i albo sie dostosujesz albo znajdz inny pokoj.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |