| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 06:13

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 1 lis 2004, o 15:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 paź 2004, o 14:40
Posty: 2
pokoik anglia hmmm...bywa roznie ale ogolnie jest kochany :) poznalam mase ludzi na tym kanale, ludzi bardziej lub mniej cennych, kochanych, wyjatkowych.Siedze z Wami juz dlugo i jak pomysle ze moze mnie tu nie byc to jakos tak dziwnie... chyba staliscie sie dla mnie czescia dnia codziennego, towarzystwem z ktorym moge porozmawiac, podowcipkowac i rozladowac stresy zycia codziennego.Bardzo sie ciesze ze poznalam Malinke, Melody, Amanta, Puske,Perfecta i duzo by wymieniac, wszystkich serdecznie pozdrawiam i sciskam.Zycze powodzenia we wszystkim co robicie, spelnienia planow i zamiarow.Do kolejnego wieczorka, trzymajcie sie cieplutko :)
GIVE NOT FROM THE TOP OF YOUR PURSE, BUT FROM THE BOTTOM OF YOUR HEART.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: Pokoik Anglia
Post: 24 lis 2004, o 23:50 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 paź 2004, o 20:54
Posty: 0
Lokalizacja: N15
:lol: Więc Hijka ma racje. Pokoj Anglia stał sie dla wiekszosci z nas czescia dnia codziennego. Chocby dlatego ze bardzo latwo mozna zauwazyc na czacie te same osoby. np ostatnio to blaszka //piwo dla ciebie kochana.
Nie ukrywam że czat stal się pewna częscia zycia, i wielu z was moze pomyslec ze nikogo z was to nie dotyczy ale to nie prawda. jakby was to nie dotyczylo to zapewne nie siedzielibyscie tyle czasu na czacie.

Dziekuje ze moglam poznac tak wspaniale osoby. Anulka42śl i Karo30 wlasnie was znam najlepiej i dziekuje ze moge sie z wami spotykac tak mniej wiecej raz w miesiacu, jestescie obie kochane. Aniu nie martw sie niczym wszystko bedzie dobrze zobaczysz, nie zamartwiaj sie tym jak im tam jest napewno sa bardzo szczesliwi i napewno wszyscy tesknia za toba kochana
Mala czarownica kochana jestes kochaniutka naprawde, napewno pojedziesz wkoncu. Wiesz wydaje mi sie ze hmm moze dobrze ze nie pojechalas? bo moze to mialo cos znaczyc. Spojrz to wszystko wydarzylo sie w takim momencie. Pomysl kochana nad tym :lol:
Bartek UK hmm wiec z toba widzialam się ostatnio i hmm zreszta mowilam ci denerwowalo mnie w tobie wiesz co nie bede tego tutaj komentowac, myslalam ze jestes troszke inna osoba, ale jestem milo zaskoczona.
Wszystkie te 4 osoby wiem ze napewno beda super znajomymi, niektorzy z nich juz sie sprawdzili jako super znajomi i kazdy z tej 4 wie o kim mowie
Hijka a z toba mimo ze sie jeszcze nie widzialam mam nadzieje ze predziutko czas minie i sie zobaczymy. Wiec z toba naprawde wiem ze moge na kazdy temat porozmawiac i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Dziekuje za mile slowa skierowane z twojej klawiatury w moim kierunku:wink: :lol: juz sobie nie wyobrazam jak sie spotkamy to sie chyba zagadmy na smierc, wyobrazasz to sobie? :?: :?: :?:
Pozdrawiam rowniez pozostalych czatowiczow: Malinke za sok malinowy :lol: hehe wiesz o co mi chodzi kochana hehe ale nie zapomne jak tanczylas z Lady hehe impreska ta musiala byc super, pozdrawiam Blaszke hehe za stawianie..piwa :lol: , pozdrawiam lobuzza hmm za to ze jest, i za to ze jest taki mily :lol: pozdrawiam KoKe :D , pozdrawiam rowniez Leile o wlasnie gdzie ona sie podziewa :?: Pozdrawiam robniez BlackWolf Damiana i Syrenke :D :D :lol: :lol:
A jak sobie dalej przypomne to cos dopisze.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: pokoik anglia?
Post: 26 sty 2005, o 18:08 
coz ja moge o tym zjawisku jakim est pokój napisac?
pytanie powinno brzmiec kto kce to przeczytac...
generalnie trafilem tu bedac w uk i probujac zrobic cos z wolnym czasem<pewnie jak wiekszosc z nas;)>
jak pusia & CO poznalem mase ludzi<narazie mentalnie >niemniej jednak sadze ze to nadrobimy>all
:lol: generalnie zycie toczy mi sie zbyt szybko abym mogl sobie pozwolic na spotkania z kazdym<kazda> :twisted:
ale jest na pewno nascie cudownych kofanych i na poziomie ziomali<ek>
ktorych<e> o ile bedzie mi dane-poznam:)
sadze ze jest to pokoj wyjatkowy...tylko na nim panuje atmosfera jakich malo gdzie indziej<ze sie wyraze>
w sumie wciagnel mnie w to jedna osobka ktora pozalem pierwszego dnia...usciski Q;)
jak kazdy z was byly lepsze i gorsze dni..
osoby ciekawe i calkiem...
nijakie a takze p...ne:*
generalnie nie ma takiego msc na netku gdzie wchodzilbym z taka ochota....
no moze sex randki:P<zartuje>
sadze ze chcialbym w przyszlosci nazwac pare osob przyjaciolmi.....
brt spox queene hijka pamcia koka karo30l i oczywista malinka..
sa to osoby dzieki ktorym mozna odzyskac wiare w ludzi
szczegolnie na wygnaniu<kto jezdzil po eu ten wie o czym mowa>
pozdra dla tych wszystkich o ktorych mysle..
czesci nie wymienilem ale wiedza<tak sadze>
jesli czyta to ktos nowy>dobra rada jak sadze...
badz soba lub...trzymaj sie konkretnie swego wizerunku...
nie boj sie powiedziec cos na glownym<o ile masz cos do powiedzenia>
wiecej wiary ...sa tu przyjaciel <z malymi wyjatkami>


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 maja 2005, o 19:50 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 maja 2005, o 20:37
Posty: 1
Lokalizacja: Włocławek
Siemka all !!!

Tak tak :) To ja Nitro' Wielki powrót :)

Ten czat jest świetny :) Poznałem Qupe osób :) Zajefajnych :) I ten znajomy Sylwester 2004/05 :))


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2005, o 03:15 
a mam was znalazlem i mocno ale to mocno caluje a panowi A w szczgolnosci Nemo Piwo... kiedy je razem wypijemy?? juz nie samotny tata hihihi


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2005, o 09:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, o 13:23
Posty: 5
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
a ja ze swojej strony chcialam dodac ze bardzo sie ciesze z tego powodu ze juz ponad rok jestem z Wami w pokoju ANGLIA :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: pokoj
Post: 12 gru 2005, o 14:50 
:D ja powiem jedno najbardziej zaj fajny pokoj jaki znam a znam takich pokoji wiele pozdrawiam wszystkich :lol:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |