| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 23:10

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 lis 2009, o 16:51 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 lis 2009, o 16:39
Posty: 1
Witam,

Mieszkam w anglii ok 2lat jestem na ostatnim roku Collegu i powinienem zacząć składać wnioski na Universytet, ale mam mnóstwo wątpliwości, czy iść na studia czy jednak wybrać prace, czy dobrym rozwiązaniem jest zawiesić nauke na rok i zająć się pracą a później powrócić na studia jeżeli praca mnie nie usatysfakcjonuje. Czy może pociagnąć studia i później mierzyć wyrzej. Kolejnym problemem jest język angielski porozumiewam się raczej bez większych problemów ale jeśli chodzi o zadania w szkole to czasami mam z nimi problemu właśnie natury jezykowej a mianowicie nie wszystko jestem w stanie zrozumieć (bo jeśli chodzi o materiał to jest on prosty) ale przez nie zrozumienie kilku słów nie częśto wieszam się na prostym zadaniu które opisane w języku polskim wykonał bym bez większych problemów, jeśli chodzi o język to mam również nie wielkie ale zawsze jakieś problemy z pisanie po angielsku. Czy może to stanowić duży problem na studiach czy raczej wiedza techniczna jest ważniejsza. Dla ułatwienia dodam iż kierunek na który bym się kierował to IT( computing, hardware and software ) oczywiście w colelgu też jestem na tym kierunku. Prosze o pomoc

z góry dziękuje i pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 13 maja 2010, o 22:29 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 kwie 2010, o 13:10
Posty: 5
Troche stary ten watek ale napewno dalej aktualny bo jeszcze jest rok szkolny wiem bo sam chodze.... I mam podobna sytuacje do Ciebie nawet jesli chodzi o zadania w gadaniu wszystko ok ale wysiadam na egzaminach lub zadaniach wiec doskonale Cie rozumiem ja natomiast ucze sie Fotografii i Filmu i jesli chodzi o jezyk techniczny to radze sobie bardzo dobrze ale....własne to ale jak jest pytanie czy cos na tym to poprostu wysiadam ....
Też rozwazam czy nie skonczyć ze szkołą i pytam dużo osób odpowiadaja róznie ale jak ja chce pracować jako: Listonosz (na dzien dobry) zadnyh kwalifikacji nie trzeba mieć, Fotograf (trzeba miec bardziej talent i dobre portfolio) lub Policjant gdzie tez nie trzeba miec kwalifikacji jeszcze mysle nad fotografem kryminalnym.... wiec edukacja dalsza wydjae mi sie ze nia sensu no ale wiadomo ze nauka wazna i nie chciałbym poplenic bledu napisz mi jak postapiłeś czy cuś :))) POZDRO!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 maja 2010, o 14:24 
No ja ciagle sie waham ale zlozylem papiery na studia i dostalem miejsce, wiec skoro juz je mam to szkoda tego miejsca zmarnowac tym bardziej ze wielu znajomych z klasy chcialo sie dostac na to miejsce i wedlug nauczyciele nie mieli ze mna szans, tylko ze oni umieja lepiej mowic po angielsku wiadomo wkoncu wiekszosc sie tu urodzila :) no ale mozna powieddziec ze podjalem decyzje bede studiowac tak jak pisalem wczesniej skoro mam juz miejsce to warto skorzystac a noz bedzie dobrze :)
Wiec jak ty tez sie wahasz to sprobuj zlozyc papiery na twoj kierunek moze sie dostaniesz jak tak to warto skorzystac (tak mysle) a jak nie to sprawa sie rozwiaze sama :)

pozdrawiam i mam nadzieje ze tez ci sie jakos ulozy :)

ps. nie logowalem sie bo bylem na szkolnym komputerze :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |