| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 15:18

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 kwie 2008, o 23:50 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
To zalezy w jakich dzielnicach i w jakich klubach. Ja nie polecalabym Hackney, Edmonton, Tottenham, Turnpike Lane, Finsbury Park, Manor House, Seven Sisters i poludniowo wschodniego Londynu. Po czesci z wlasnego doswiadczenia, po czesci z opowiesci znajomych. Generalnie trzeba uwazac i wiedziec gdzie nie nalezy sie pokazywac po zmroku.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 20 kwie 2008, o 10:25 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Londyn jest tak samo niebezpieczny jak wiekszosc duzych miast na swiecie. Powodem tego jest duze skupisko ludzi. Wszedzie moze byc niebezpiecznie zwlaszcza noca , po kilkunastu glebszych :wink: co nie znaczy ze masz zamknac sie w domu. Przeciez mozna bawic sie kulturalnie isc do pubu pobawic sie nikomu nie wchodzac w droge pozniej zamowiona taxi wrocic do domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2008, o 11:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 kwie 2008, o 21:09
Posty: 15
Przepraszam, że sie tak dopytuje, ale zamierzam wyjechać do Londynu, od zawsze było to moje marzenie. A teraz kończę szkołę i chce tam wyjechać. Ale jeśli mam spełnić swoje marzenie i tam pojechać i ma stać mi sie coś złego to wole z tego pomysłu zrezygnować.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2008, o 12:33 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 kwie 2008, o 12:11
Posty: 42
Witajcie.fajne to wasze forum.Dużo informacji tu zdobyłam.Wkrótce i ja będę w londynie.Za jakies 2 miesiace.narazie jest tam moj mąz.Mieszka u kuzynki w jednym z miejsc wymienionych jako niebezpieczne.Szukamy szkoły dla naszych córek.W rankingu szkół znalezliśmy taka która by nam odpowiadała,jest to City of London freemen School Ashtead Park Surrey.no i teraz pytanie.Czy ta dzielnica jest niebezpieczna?bo chyba jest to pld.wsch.Londyn, który wymieniacie jako niebezpieczny.proszę powiedzcie co o tym sądzicie?mieszkanie wynajmiemy jak znajdziemy szkołę, głównie dla 16-latki.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2008, o 12:51 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Dan pisze:
Przepraszam, że sie tak dopytuje, ale zamierzam wyjechać do Londynu, od zawsze było to moje marzenie. A teraz kończę szkołę i chce tam wyjechać. Ale jeśli mam spełnić swoje marzenie i tam pojechać i ma stać mi sie coś złego to wole z tego pomysłu zrezygnować.


Nie wpadaj w paranoje ! Myslisz, ze tu bandy chodza z pistoletami za pazucha i atakuja kazdego kto sie napatoczy?? Tu jest normalny swiat - a jak ktos szuka nieszczescia to i znajdzie. Przyjezdzasz tu spalniac marzenia czy lazic pijany po nocach ulicami?? Uwazasz, ze w Polskich miastach jest noca bezpiecznie - sprawdz sobie statystyki policyjne. Im wieksze miasto tym wieksza przestepczosc nie zaleznie od kraju. Prawda jest to, ze sa mniej i bardziej niebezpieczne dzielnice - osobiscie uwazam, ze najniebezpieczniej jest w miejscach gdzie mieszka duza ilosc murzynow to juz taki wredny narod ( oczywiscie nie wszyscy aby nie generalizować spoleczenstwa) - Osobiscie nie polecam Harlesdenu


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2008, o 13:12 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 kwie 2008, o 12:11
Posty: 42
Eliss a co myslisz o Surrey?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2008, o 13:33 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 kwie 2008, o 21:09
Posty: 15
Cytuj:
Nie wpadaj w paranoje ! Myslisz, ze tu bandy chodza z pistoletami za pazucha i atakuja kazdego kto sie napatoczy??


Staram się nie wpadać w paranoje, ale mam tylko 19 lat i chce sie dowiedzieć jak najwięcej, aby później wiedzieć na na czym dokładnie stoję. Mam zamiar wyjechać tam sam, co wiąże sie z ogromnym stresem i ryzykiem. Nie chodzę po klubach ani nie pijam alkoholu, chodzi mi o to, ze wracając wieczorem z pracy mogę już do domu nie dojść.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |