| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 16:43

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 4 mar 2006, o 12:36 
helloo ! Coś w tym jest co piszesz , tę ztam mieskzlam i tez zaraz na poczatku listopada sie wyprowadziłam !! robi sie tma coraz gorzej, niebezpiecnzie to jedno drugie sami pakistanie sie pojawili ze sami poalcy to woogle nie wspominam. ogolnie to nie polecam , sa lepsze miasta !!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 4 mar 2006, o 12:37 
SAMI PAKISTANIE I POALCY SE TAM ZBIERAJA TO AKURTA RACJA !! OGOLNIE MIASTO NIE JEST ZŁE ALBO NIE BYL ODO CZASU...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 11 cze 2006, o 05:33 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 10 cze 2006, o 06:27
Posty: 24
Lokalizacja: T.dot, Ontario
bylem tam, to prawda... ogolnie to jest Crackhead central. LOL
jest tam b duzo narkotykow (heroina i kokaina do palenia; crack), co znaczy ze duzo ludzi ma problem z narkotykami (nalog) co oznacza ze duzo jest wlaman do domow, kradziezy z samochodow, i kradziezy w sklepach zeby utrzymac nalog.

Ale naprawde, nie jest tak zle, fajne miasto, blisko londynu, i oczywiscie tez tam mieszkaja normalni ludzie..

to tak jak np w polsce wloclawek moze miec zla reputacje ale tez tam idzie mieszkac.

Ja lubie SLOUGH


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lip 2006, o 22:35 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 lip 2006, o 22:11
Posty: 1
Miałam ominąć ten wątek, bo cięzko się czyta Wasze posty, ale... postanowiłam jednak coś napisać, w końcu mieszkam w Slough już troszkę czasu ;)

Moim zdaniem miasto jest w porządku, może nie jest "najpiękniejsze", ale jest całkiem przyjemnie... Sytuacje typu groźby, wymuszenia, szajki naciagaczy... to brzmi jak najgorszy horror, jakoś nigdy się nie spotkałam, ani nie słyszałam o tego typu złoczyńcach :D :D :D w tym mieście :roll: :D :D :D chociaz oczywiście nie twierdzę, że jest tu niesamowicie spokojnie, owszem, różne sytuacje się zdarzają, ale gdzie ich nie ma?? Ja od siebie mogę dodać, że spokojnie wychodze wieczorami :wink: i nie ogladam się za siebie, jak to miało miejsce w Polsce :D
Jeśli chodzi o pracę i płacę, to Slough jest miastem jak każde inne w okolicy, są pracownicy fizyczni i umysłowi, i paracują za podobne stawki (a na pewno nie mniejsze niż w okolicach :D :D :D )
Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe, to absolutnie nie jest tak tanio, jak ktoś wyżej napisał, dla przykładu domek 2 sypialnie to koszt ok. 800 funtów miesięcznie (znam dużo tańsze miejsca ;) :D )

Jełi chodzi o Polaków, tu przyznam rację, jest nas sporo, ale nie więcej niż w innych miastach (wystarczy czasem przeczytać prasę, Slough nie mieści się w pierwszej dziesiątce miast, w których mieszka najwięcej Polaków -/procentowo w stosunku do liczby mieszkańców ogółem/).
Najwięcej Polaków jest podobno w Southampton ;)

MICHASKA pisze:
SAMI PAKISTANIE I POALCY SE TAM ZBIERAJA TO AKURTA RACJA !! OGOLNIE MIASTO NIE JEST ZŁE ALBO NIE BYL ODO CZASU...


I poza tym, tak na marginesie prawie z każdej wypowiedzi wieje rasizmem :roll: :roll: :roll: :? :? :? cóż z tego, że mieszka tu wielu Pakistańczyków, Hindusów, Polaków, czy innych narodowości??? Miasto ma być przez to gorsze???? :? :? :? W czym jest lepszy Polak od Hindusa, Hindus od Pakistańczyka i vice versa??? :shock: :? :? :?

Pozdrawiam cała i zdrowa :D :D :D a nawet zadowolona ze Slough ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lip 2006, o 03:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 lip 2006, o 00:21
Posty: 14
Witaj India ;)

Pozdrowienia od kolezanki z bizza dla kolezanki z bizza;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 paź 2006, o 23:08 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 23:26
Posty: 2
Witam, bylam w Slough w wakacje 2 miesiące. Jest tam mnostwo Polakow, Pakistanczykow, Hindusow. Polacy znalezli sobie na nich ciekawe okreslenie - " ciapaty". Nie wiem dlaczego, przeciez to tacy sami ludzie jak my. Fakt, ze prowadza calkowity inny styl zycia, moze troszke dziwacznie sie ubieraja ale to nie znaczy ze sa gorsi i nie rozumiem dlaczego Polakom tak przeszkadzaja. Miasto faktycznie nie jest najpiekniejsze, nie ma typowej angielskiej zabudowy, jednak jest położone w bardzo dobrym miejscu- blisko Londynu, Windsoru, Eton. Jesli chodzi o prace, nie mozna uogolniac - jest kilka miejsc, w ktorych glownie Polacy pracuja za grosze (m.in. sławna drukarnia u pana Kana, pomidory, kwiatki za 2,5 - 3 funty/ h), ale jak maja sobie znalesc legalna prace za minimlna stawke, jesli nie znaja chocby podstaw angielskiego!! Poznalam młode dziewczyny, które pracują w takim miejscu już kilka miesięcy i nie potrafia sobie znaleść czegoś lepszego, tłumacząc sie nieznajomościa anglieksiego! Jak można, bedac w obcym kraju pół roku, nie potrafić nauczyć się podstawowych zwrotów. Ja tego nie rozumiem. Jeśli chodzi o bezpieczenstwo, nie jest bardziej niebezpiecznie ,niz w kazdym innym miescie. Wiadomo, w biedniejszych dzielnicach lepiej nie spacerowac z wiekszą gotówką w srodku nocy. A co do tych szajek, które werbują Polaków do pracy, ktorej nie ma - ludzie, czy to naprawde tak ciężko zrozumieć, że jeśli ktoś chce od Was kase za załatwienie roboty , to na 99% chce Was oszukać!!
Ja pracowałam w fabryce, która nazywa sie Food Partners i mieści sie w małym miasteczku nieopodal Slough - Colnbroock. Warto złożyc tam aplikację! Slough to nie jest wcale takie złe miasto, jeśli wiesz , z kim sie zadawac, a kogo unikać!! :wink: Ja mam same dobre wspomnienia, jedne z lepszych wakacji w moim zyciu !! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sty 2013, o 15:36 
Ja jestem zaskoczona tym że są miejsca pracy gdzie jeżeli nie liżesz tyłka lub go nie dasz szefowi to po prostu jesteś na przegranej pozycji :( nic tylko słyszysz że jesteś leniwa i sprawiasz problemy aczkolwiek nie są one ci przedstawione. Ja się przekonałam na własnej skórze. Nikomu nie życzę by natrafił na taką pseudo agencję jak ja :(


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |