| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 21:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 4 mar 2006, o 14:03 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 mar 2006, o 23:20
Posty: 2
Jestem tu od roku i na prawde spotkalam niewielu polakow. dlaczego? przeciez wiem ze jest ich tysiace w tej okolicy! mam nadzieje ze sie ktos odezwie. pozdrawiam :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 8 mar 2006, o 18:33 
to sie ciesz, masz spokoj. tam gdzie ich i litwinow nie ma, tam jest spokoj. jeszcze bedziesz dziekowac. :))


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 mar 2006, o 23:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 mar 2006, o 23:20
Posty: 2
drogi lechu
niewiem co robisz i jak dlugo tu jestes, ale przebywanie 24 godz na dobe z kims kto cie nie rozumie nie jest zbyt fajne.jestesmy, niestety, polakami i nic ani nikt tego nie zmieni. a ja jestem pewna ze jeszcze znajdziesz sie w sytuacji kiedy bedziesz tesknil za kims z kim mozesz porozmawiac bez oporu, kto bedzie rozumial dlaczego opusciles polske. pozdrawiam i zycze powodzenia.( chyba nie jestesmy az tacy zli...???) roza


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 mar 2006, o 01:07 
droga rozo,
jestem tu juz prawie 4 lata, z zona z dzieckiem i malym gronem zaufanych polakow. mieszkamy z w niewielkim miescie kilkudziesieciotysiecznym, gdzie rodakow jest na prawde garstka, mozna policzyc na palcach. Uwierz mi, ze nie jestem z tego powodu smutny, wrecz przeciwnie. Bywalem w miastach, w ktorych polakow jest cala masa, kiedys przyjezdzali inni ludzie, teraz dresy, niejednokrotnie na bakier z prawem w polsce i tu jest ich azyl. Nikt mi nie powie, ze sie myle. Wiem jak bylo kiedys i wiem jak jest teraz. Rozumiem, ze przyjezdza sie tu w jakims celu, ale po co przenosic ze swojego podworka caly ten bajzel. Wyjechalem, bo mialem tego dosc tego syfu politycznego, spolecznego, a teraz niektorzy staraja sie tutaj zrobic sobie mala polske.
dzieki
pa


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 mar 2006, o 01:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
Boze lechu zazdroszcze ci :oops:
my jeszcze nie wiemy gdzie nas zycie, a raczej praca poniesie

ale..bardzo bym chciala zyc w malej miescinie...gdzie spokojjjjj
z moja rodzinka...mezem i synkiem

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 mar 2006, o 20:52 
w polsce tez mieszkalem i w duzym miescie (prawie milionowym) i mniejszym (niecale 200tys), wiec porownanie mam. podobnie tutaj przez jakis czas mieszkalem w londynie, ale zrezygnowalem bo:
- tracilem duzo czasu na dojazdy ( w sumie ponad 2h dziennie)
- brud i syf dookola
- halas

teraz:
- droga do pracy zajmuje mi 5min
- ulice i okolica czyste
- cisza i spokoj, bo mieszkam z dala od glownych drog
- pieniadze mam o wiele wieksze i mam wiele wiecej czasu dla mojej rodziny (bo nie marnuje go na dojazdy do pracy)

co z tego ze pracuje sie 8h, jak z dojazdami wychodzi 11-12 (mowa o londynie), czyli teoretycznie zarabia sie mniej czyz nie?

duze miasta dobre na zwiedzanie, dla mlodych, ktorzy przyjezdzaja m.in poszalec, ale dra rodzin tak na prawde najlepsze sa przedmiescia, albo miesciny. Ktos kto byl ten wie o czym mowie.
pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 mar 2006, o 23:41 
DROGI LECHU
WIDAC PO TYM CO NAPISALES, ZE NIGDY NIE MIALES TAKIEGO PROBLEMU JAK JA. JEZELI BYLES SAM TUTAJ TO Z PEWNOSCIA NIE NA DLUGO
NIESTETY NIE MIALAM TYLE SZCZESCIA CO TY-
OTACZA CIE GRONO PZRYJACIOL KTORZY SA POLAKAMI. PROBUJE NAWIAZAC KONTAKT Z LUDZMI KTORZY SA NA POZIOMIE, A NIE Z DRESAMI KTORZY SA NA BAKIER Z PRAWEM. NIE ZALEZY MI NA TYM ZEBY POZNAC KOGOKOLWIEK. TOBIE NATOMIAST I TWOJEJ RODZINIE ZYCZE POWODZENIA/ POZDRAWIAM


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |