| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 23:19

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 4 cze 2006, o 13:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 maja 2006, o 12:02
Posty: 3
Witam!!

w najblizszym czasie planuje wyjazd do Bournemouth tj.miedzy 20 a 27 czerwca...kolezanka ma mi zalatwic wczesniej jakas kwatere niestety poki co bede musial sam za nia placic bo nie mam zadnego wspollokatora ;(( ... pytanie kieruje do osob ktore juz tam sa albo byly tam w poprzednim sezonie... jak wyglada tam sytuacja ze znalezieniem pracy(oczywiscie jako zwykly szarak zadne tam kierownicze stanowiska )?? wiem ze jest to miasteczko nadmorskie wiec co sie z tym wiaze jest tam duzo turystow wiec praca jak cos to tylko w sektorze turystycznym(hotele,puby,zmywaki), czy sa tam jakies fabryki, lub inne jakies mozliwosci znalezienia pracy??

i jeszcze kwestia utrzymania, jak wyglada sytuacja finansowa jesli chodzi o utrzymanie- jedzenie,mieszkania(z tego co mnie informowala kumpela to est to od 50 do 100Ł per week za pokoj( jakos pokoj z kuchenka i chyba lazienka,w pokoju dwa lozka), sa tam jakies sklepy gdzie warto robic zakupy(tesco lub inne jakies podobne)

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi i wszelkiego rodzaju wskazowki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: bournemouth
Post: 18 cze 2006, o 01:41 
do Animal:

czy Twój wyjazd jest aktualny?
też właśnie planuję wybrać się 20-27 czerwca w te rejony (pd. wybrzeże, Kornwalia), też chciałbym znaleźć pracę sezonową w turystyce, gastronomii.
sęk w tym że jadę sam i pierwszy raz do Anglii. w zeszłym roku byłem w Stanach.

odezwij się na maila bryce_survivor@yahoo.com
we dwóch zawsze raźniej


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 cze 2006, o 18:17 
Mieszkam w Poole od ponad roku. W zeszlym sezoie byla i praca i byly mieszkania. W tej chwili nie wiem jak jest z praca (mam jedna stala i nie szukam niczego na sezon),ale mieszkania poszly strasznie w gore. Ogolnie jest to miejsowosc turystyczna i zycie tu jest raczej drogie (nawet myslimy o przeprowadzce w inny rejon Anglii,bo tu drogo).
Jezleli zas chodzi o turystow to najwiecej jest Polakow,ktorzy przyjezdzaja do pracy,wec nie wiem czy da sie na nich zarobic...
I jak zwykle wszystko zalezy od szczescia,bo jeden przyjedzie i znajdzie prace od reki,a drugi bedzie szukal bez skutku.
Ogolnie miejsowosc jest sliczna (Bornemouth jest ladniejsze,i tansze w kwestii mieszkan,ale z praca trudniej, duzo ludzi jezdzi do Poole,a to tez kosztuje). I klimat raczej srodziemnomorski (w ogrodkach palmy rosna) niz angielski.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2006, o 21:02 
Witam,

6 lipca zjawiam sie w bournemouth, chatke juz mam zaklepana. Jeżeli ktoś ma jakieś wiadomości na temta pracy, tzn wie, że ktoś kogoś szuka t bardzo proszę o informacje na ten temat na maila number18@op.pl , lub jeżeli ktoś mogłby mi pomoć znależć pracę to też bardzo prosze o kontakt, będę naprawdę wdzięczny, angielski jest na poziomie komunikatywnym, jak ktoś by coś mial to porsze pisać, pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, o 13:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2006, o 13:35
Posty: 1
Witam!

Mam prosbe do osob zamieszkujacych Bournemouth lub Pool
Gdzie najlepiej szukac mieszkan do wynajecia w tych miastach?
Jakie sa ceny?(interesuje mnie 1 pokoj 1 pojedyncze luzko)
Czy sa tam jakies agencje pracy? jakbyscie mogli podac jakies
namiary bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczow. Norbert


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 wrz 2006, o 15:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 maja 2006, o 12:02
Posty: 3
...do wspolnego zamieszkania!

witam jestem w bournemouth od 3 mc i na 98% zostaje tu na rok moze dwa moze trzy :) ... w tym momencie mieszkam w boscombe ale na koniec wrzesnia wracam na dwa tygodnie do polski i po powrocie zmieniam miejse zamieszkania...mam takie pytanie:

mianowicie nie chcialbym zamieszkac w jakiejs norce ;) ale nie chce sam wynajmowac flata bo ta sa dosc spore sumy wiec poszukuje kogos z kim moglbym wynajac mieszkanie np. dwie sypialnie living itd. i podzielic te koszta na dwie czy trzy osoby... oczywisice zainteesowanie ze strony plci pieknej mile widziane ale tez inne oferty wchodza w gre...mysle ze to nie glpi pomysl bo mozna wynajac naprawde fajne mieszkanie w dobrej cenie dzielac koszta na pol lub na wiecej osob...macie jakis pomysl piszcie na meila(lub ktos poszukuje wspollokatora w mieszkaniu) Thomas00@interia.pl
pzdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 14 paź 2006, o 16:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 paź 2006, o 15:48
Posty: 1
Lokalizacja: BOURNEMOUTH
WKONCU MAMY LOTY Z BOURNEMOUTH DO POLSKI :D

POZDRO DLA WSZYSTKICH


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |