| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 09:37

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 lip 2006, o 23:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 lip 2006, o 19:36
Posty: 3
Dzieki Meg bo naprawde juz mi duzo pomoglas i powoli dodajesz mi odwagi na ten wyjazd. Mam nadzieje ze poradze sobie z tym dojazdem i bedzie wszystko ok. A czy jest ktos moze kto mieszka w poblizu tego osirodka lub wie gdzie to jest i jest w stanie cos o nim powiedziec? Pozdrawiam i dzieki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: :)
Post: 21 lip 2006, o 14:00 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:52
Posty: 10
:D


Ostatnio zmieniony 11 mar 2007, o 22:23 przez tomo83, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lip 2006, o 14:22 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:52
Posty: 10
nie wiem Pepe czy cos Ci to pomoze ale tu masz mapke i zaznaczone koleczkiem gdzie dokladnie jest ten White Rosa House

tu mapka

a autobus sprawdzic mozesz na http://www.wymetro.com


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, o 11:16 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 lip 2006, o 19:36
Posty: 3
Dzieki bardzo bo kazda pomoc sie liczy i przyda. Najgorsze jest to ze prawdopodobnie bede musial dostac sie z Londynu do Hudder.Meg juz mi dala pewne wskazowki ktore napewno mi jakos pomoga w dotarciu na miejsce.A powiedzcie mi czy bilety na autobus to moge kupic u kierowcy czy w jakiejs kasie? Wiem ze bilet to koszt ok 20 funtow. A jak wysiasc w Hudder zebybyc w miare mojego miejsca docelowego? Moze to wiecie.Bede wdzieczny za kazde info. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 lip 2006, o 22:48 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 lip 2006, o 11:46
Posty: 3
helloooo!
dzis tak szybciutko bo padam z nog,dali mi dzis straszny wycisk w pracy :x
wiec do Pepe:
bilet mozesz a chyba nawet musisz kupic w kasie,znajdziesz je napewno bo wszystko jest bardzo czytelnie oznaczone(nie to co u nas,sama sie czasami gubie ech),autobus sprawdz sobie na stronce metro.com,a zeby dojechac do Holmfirth wysiadasz po prostu na bus station w Huddersfield i tam pakujesz sie w kolejnego busa,jak poszperasz dobrze w internecie to wszystko znajdziesz :)

a teraz do Tomo: dzieki za info o zapisach, a pifo jak najbardziej! chocby nawet zaraz (zartuje oczywiscie :D ),to moj komorek:07883072228 albo mail,bo to tez calkiem niezla droga komunikacji (tylko prosze sie nie smiac bo zakladalam je wieki temu i jakos tak nie chce mi sie zmieniac: czarnamaggi@poczta.onet.pl.),skrobnij tu czy tu i jakos sie ustawimy,a tymczasem pozdrawiam i dobrej nocy wszystkim zycze
papaaaa!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 sie 2006, o 17:14 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 sie 2006, o 17:00
Posty: 1
Lokalizacja: huddersfield
a wiec sprawa wyglada nastepująco. Ja rownież przyjechałęm z kolesiem do tego "nieotynkowanego" miasteczka, niestety jestem tu już 3 tydzien i naprawde szukam ostro pracy, niestety z marnym skutkiem. :( mieszkam w dzielnicy Paddock u ziomkow na chacie, na cale szczeście jeszcze za free no ale ile można. Prosilbym was o jakis dobry cynk gdzie moge sie zakrecic o prace, jakies numery tel, adres czy nazwe firmy. Na początku szukalem pracy w warehousach czy jakis fabrykach tudzież w cateringu, ale w chwili obecnej moge nawet pracowac w cyrku przy słoniach - i nie to że mam cos do tych milutkich zwierząt. tak wiec czekam na jakies pozytywne info. moj nr tel 07928385825, numer gg 3912439. Gorąco pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, o 15:43 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2005, o 19:30
Posty: 12
Lokalizacja: Preston
Hej, również jestem Monika i również 17 lat :) Mieszkam w Preston, to mały kawałek drogi od Huddersfield. Klimat jak najbardziej rockowy. Jak chcesz to pisz, gg 7709531.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |