| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 16:14

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SCUNTHORPE ???
Post: 28 cze 2006, o 21:51 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 cze 2006, o 21:39
Posty: 3
Lokalizacja: krakau
Wiatam, :) potzrebuje informacji na temat tego miasta, a konkretnie mam nadzieje ze ktoś powie mi jakie tzm sa warunki pracy. Do naszego wyjazdu do tego miasta został tydzień a nasz pośrednik (Adecco) nie chce nam powiedziec w jakim miajscu bedziemy pracowac. :? Wiemy tylko że ma to być magazyn w jakimś centrum handlowym (być może Bibbi). Jeśli ktoś z Was tam pracował lub wybiera sie tam prosze niech odpisze i poda choc troche informacji


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 30 cze 2006, o 20:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 cze 2006, o 20:25
Posty: 1
czesc, ja mieszkam w scunthorpe ponad rok. po pierwsze ogrom polakow. miasteczko moze jakies 50 tys mieszkancow, a ostanio slyszalem ze jest nas tutaj ponad 10tys !! Niezliczona ilosc fabryk, magazynow itp. sprawia, ze prace moga znalezc tutaj ludzie nawet nie znajacy jezyka ang. To oczywiscie sie zmienia, gdyz rosnaca konkurencja eliminuje nieukow. Stawki na jakie tu mozna liczyc to max 6 funt/godz (no chyba ze trafisz do bibby ale tego nie zycze nikomu- oboz pracy). Mieszkanka mozna znalezc dosc tanio, chyba najtaniej w Uk, a to zwiazane jest z "atrakcyjnoscia" tego miejsca. Zdecydowanie najochydniejszy zakatek anglii.... Piszesz o Adecco. To na pewno NIE jest bibby, chociaz praca w swojej formie podobna. Raczej nic specjalnego nie slyszalem na temat tej firmy, po prostu jedna z wielu w tym miasteczku. Po wiecej info napisz konkretne pytania, na ile czas mi pozwoli- odpowiem


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 lip 2006, o 10:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 cze 2006, o 21:39
Posty: 3
Lokalizacja: krakau
Trochę mi ulżyło jak sie dowiedziałam że raczej napewno nie trafię do Bibby (słyszałam już takie historie o tej firmie że poważnie wątpiłam czy jechać). Najwiekszy problem chyba bedzie z mieszkaniem, mamy 1 dzień żeby je znaleźć :/ Myślisz ze to mozliwe? No i słyszałam ze Order pickerzy muszą wyrabiac jakies normy, zastanawiam sie czy to powszechne?? (w Bibby wiem ze tak było) jestem dziewczyną i boje sie ze jesli nie dam sobie rady z dźwiganiem, to bede musiała pożegnac sie z tą pracą i strace zainwestowane pieniądze :( A czy jest w ogóle szansa znalezienia tam innej pracy (zakładam najgorsze-- ze z magazynu mogę odejść) ?? Czy jest raczej cięzko z ofertami tam? :? Dzieki za każda odpowiedź bo pośrednik nic nam nie mówi i wszystkie informacje zbieramy sami. a do wyjazdu już niecały tydzien :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 lip 2006, o 15:22 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 10 cze 2006, o 21:34
Posty: 24
Lokalizacja: Sheffield
No worries babe!
Praca w mwgwzynie jest raczej przystosowana do człowieka i napewno jakichś wielkich ciężarów nie będziesz musiała dźwigać. Dostaniesz odpowiedni ekwipunek i szkolenie health & safety.
Znalezienie mieszkania w jeden dzień to dość ambitne wyzwanie, ale też nie twierdzę że niemożliwe (sam raz tu znalazłem chatę w jeden dzień), no i pogoda teraz ładna - namioty w argosie są tanie :P
Traktuj to jako przygodę i zero do bani.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 4 lip 2006, o 00:06 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 10 cze 2006, o 06:27
Posty: 24
Lokalizacja: T.dot, Ontario
SCUMTHORPE :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |