| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 11:56

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2010, o 18:24 
Cześć,

zauważyłem że na wielu forach skupiających Polaków w UK regularnie pojawiają się posty z pytaniami o lekcje z języka angielskiego. Wiem, że zajęcia w grupie organizowane przez City Council albo jakieś inne państwowe instytucje mogą wystraszyć dlatego chciałbym wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy nie czują się dostatecznie pewnie ze swoją znajomością angielskiego.

Od paru miesięcy udzielam indywidualnych lekcji na terenie Derby. Podczas zajęć skupiam się na poszerzaniu waszego słownictwa, nauki gramatyki (czasów, odmian itp.), oraz, przede wszystkim, rozmawiam z wami po angielsku.
Przy czym oczywiście całkowicie dopasowuje program do waszych indywidualnych potrzeb. Z doświadczenia wiem, że niektórzy już coś potrafią i chcą od razu przejść do konwersacji, inni szukają sposobu żeby poszerzyć zasób słownictwa, jeszcze inni chcą zrobić przyspieszony kurs.

Zajęcia w niewielkich grupach(2 max 3 osoby) są również możliwe. Zazwyczaj zapraszam chętnych do nauki do siebie, ale nie ma przeszkód, żebym pojawiał się też u was w domu. Kawa, herbata, ciasteczka i jedziemy :) Jest też opcja lekcji przez Skype'a, jeśli ktoś planuje zmienić adres albo wrócić do kraju, a byłby dalej zainteresowany nauką.

Jeżeli chodzi o mój tzw. background to jestem w Anglii już 4 rok i studiuję na University of Derby (robię dyplom w tym roku). Angielskiego uczę się od dziecka.
Dysponuję swoimi materiałami, ale nie widzę żadnego problemu w dostosowaniu się do podręcznika, który już możecie mieć u siebie.

Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami angielskiego albo chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat studiów w UK to zapraszam na kawę :)

tel. 79664421540
mail:karolrobertgruszecki@gmail.com


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 25 mar 2013, o 13:18 
Witam
Chcę się uczyć angielskiego mój syn mieszka w Derby więc mogę do niego przyjechać .Chciałabym uczyć się i pracować ,mam 54 lata całe życie uczę sie angielskiego i nadal nie umiem rozmawiać.Ile kosztują takie lekcje ,jaka jest intensywność nauki napisz. hanna.lazarczyk@gmail.com


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |