| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 18:58

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2010, o 19:53 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 lut 2010, o 19:45
Posty: 9
Co o tym sądzicie, taki tekst przeczytałam w sieci:


Byłam bardzo długo tarocistką i tu chciałam wszystkich ostrzec zanim zdecydują się na zapytanie o swoją przyszłość, szczególnie ludzi wrażliwych którym zależy na spełnionych nadziejach i marzeniach. W tych kartach nie ma nadziei tylko smutek, łzy i właśnie niespełnione nadzieje. Patrzyłam w te karty kiedy do mnie przychodzili ludzie i zawsze to był nie ten mężczyzna, nie ta kobieta, nie ta praca i niespełnione nigdy wszelkie oczekiwania i marzenia. Tak jakby jakaś siła wyższa pokazywała że nie pytaj o przyszłość bo nie spełnią się twoje oczekiwania nigdy. W twoją podświadomość zostanie wepchnięta negatywna energia która nie pozwoli na to żeby spełniło się to czego oczekujesz. Bo to manipulacja ludzkim losem.

Nie można określić w tarocie czasu bo to właśnie jest manipulacja żeby postępować tak jak zostanie nam przekazane. A nikt nie zna tej energii. I można popaść w uzależnienie od kolejnych wróżb, wierząc że spełnią się nasze nadzieje przy kolejnej a to mrzonki!.Widziałam w tych kartach śmierć której można było uniknąć gdyby ostrzegły te karty wcześniej, ale zataiły to. A było to samobójstwo. Nie można pomóc tymi kartami, to iluzje. Tu widać tylko złe rzeczy. Można nimi zaszkodzić sobie i swoim najbliższym na wiele lat. Nie pytajcie o przyszłość bo los jest w waszych rękach a w tych rękach przyniosą wam łzy i zawiedzione nadzieje i nieznane konsekwencje wróżenia na przyszłość. Pomieszacie sobie przyszłość na wiele lat!
Jeśli sami będziemy decydowali o naszym losie, wierzyli, mieli nadzieję to tylko kwestia czasu kiedy to się spełni. Jeśli zapytacie te karty, a ja to widziałam , to nigdy nie spełni się to o co pytacie. Wiem to z własnego doświadczenia i od wielu osób które kontaktowały się ze mną po wróżeniu. Przyniosły im tylko łzy i bardzo długie cierpienie. Im i im bliskim. Chrońcie siebie i swoich bliskich przed tymi kartami bo mogą wyrządzić taką krzywdę która nie będzie już do naprawienia nigdy. A ja widziałam tą krzywdę na własne oczy i chcę ostrzec każdego kto nawet zastanawia się nad podjęciem takiej decyzji o zajrzeniu w przyszłość tymi kartami.

Jeśli ktoś zetknął się z tym kartami może siebie, swoich bliskich, mieszkanie oczyścić za pomocą białej szałwi. Otwieramy wszystkie szuflady, szafy, szafki i okadzamy całe mieszkanie idąc od drzwi obchodząc całe mieszkanie w stronę wyjścia. Szałwię palimy nad talerzykiem z solą. Wychodząc wysypujemy sól i popiół przed domem. Jeśli jesteśmy wierzący można zmówić modlitwę, jeśli nie wracamy po co najmniej godzinie i wietrzymy mieszkanie.

Mam nadzieję że wiele osób zastanowi się dobrze zanim podejmie decyzję o zapytaniu o przyszłość i zastanowi się nad tego konsekwencjami których nie zna!

Mogłam tymi kartami wróżąc zarabiać duże pieniądze ale nie chcę ogladać tego co widziałam, nie spotkałam się z taką ilością ludzkiego cierpienia.Wiele z tych osób które były u mnie są do dziś moimi wiernymi przyjaciółmi,ale nie chcę nigdy nawet rozmawiać o tych kartach. Zobaczyłam jak działają i co przynoszą w bliskiej i dalekiej odległości. Tym co pytają smutek, cierpienie, rozstania, choroby... tym o ktrórych pytają radość gdzie indziej. Dlatego już wiem że szczęśliwi ludzie są ci co nigdy na swojej drodze nie spotkają tych kart.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 lut 2010, o 22:01 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Nie bardzo rozumiem Twój post i to zapytanie.
Jeśli masz zamiar zasięgnąc rady u wrózki to moja dobra rada nie baw sie w to, nie tylko tarot ale nawet zwykłe karty zostaw w spokoju. Karty mogą pomóc ale zawsze musi być równowaga .Jeśli jednemu dadzą drugiemu zabiorą. Nic za darmo.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 mar 2010, o 22:33 
a jak sie pozbyc kart mam w domu tarota czy mozna go wyrzucic. a co sadzisz o kartach anielskich


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 mar 2010, o 14:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Nie wiem czy zgłębiałaś tarota czy tylko znalałaś karty i je masz. Ponoć od tarota nie da sie odejść ,na pewno nie wyrzucaj, za dużo energi jest w nich zawartej nie zawsze czystej.
Spal na wolnym powietrzu każdą pojedynczo , podziękuj za współpracę lub oczyść każdą nad świecą i schowaj może Ci dadzą spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 kwie 2010, o 11:49 
Witam,
jestem wrozka i dzieki kartom Tarota pomoglam i sobie i wielu innym osobom. Jest cos takiego jak etyka tarocisty:
- nigdy nie oceniaj swoich klientow
- nigdy nie strasz swoich klientow
- nigdy nie podejmuj decyzji za swoich klientow
- nigdy nie krytykuj innych tarocistow lub innych narzedzi sluzacych do samorozwoju
- nigdy nie mow o smierci
- zachowaj wszystkie tajemnice swoich klientow
- nie pozwol aby klienci uzaleznili sie od ciebie lub tarota
- zawsze traktuj klientow ze wspolczuciem i zrozumieniem

I co Wy na to? Sama stworzylam ten kod i codziennie stosuje go przy pracy z tarotem i z roznymi klientami. Co do wyrzucania kart - sami projektujemy w umysle strach czy uprzedzenia. Tarot to tylko kartki papieru, ktore owszem mozna wyrzucic czy spalic ale poprzez ten rytual uspokajamy swoje nerwy i umysl, ze teraz to juz nic nam nie grozi...do poki do poty sami nie stworzymy w naszym umysle kolejnego obiektu, ktorego sie chcemy bac. Odpowiedz na wszystkie pytania nie jest w kartach ale w naszych umyslach, wiec prosze nie dopisujcie do Tarota wszystkich zlych cech, ale szukajcie takiego tarocisty, ktory ma otwarte trzecie oko i potrafi we wspanialy sposob pomoc.

Jesli ktos ma ochote ze mna porozmawiac o tarocie lub uzyskac porade/wrozbe prosze wyslac e-mail: aleksandra@bodyandmindhealing.co.uk


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 maja 2010, o 21:54 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 lut 2010, o 19:45
Posty: 9
Oprach pisze:
Witam,
jestem wrozka i dzieki kartom Tarota pomoglam i sobie i wielu innym osobom. Jest cos takiego jak etyka tarocisty:
- nigdy nie oceniaj swoich klientow
- nigdy nie strasz swoich klientow
- nigdy nie podejmuj decyzji za swoich klientow
- nigdy nie krytykuj innych tarocistow lub innych narzedzi sluzacych do samorozwoju
- nigdy nie mow o smierci
- zachowaj wszystkie tajemnice swoich klientow
- nie pozwol aby klienci uzaleznili sie od ciebie lub tarota
- zawsze traktuj klientow ze wspolczuciem i zrozumieniem

I co Wy na to? Sama stworzylam ten kod i codziennie stosuje go przy pracy z tarotem i z roznymi klientami. Co do wyrzucania kart - sami projektujemy w umysle strach czy uprzedzenia. Tarot to tylko kartki papieru, ktore owszem mozna wyrzucic czy spalic ale poprzez ten rytual uspokajamy swoje nerwy i umysl, ze teraz to juz nic nam nie grozi...do poki do poty sami nie stworzymy w naszym umysle kolejnego obiektu, ktorego sie chcemy bac. Odpowiedz na wszystkie pytania nie jest w kartach ale w naszych umyslach, wiec prosze nie dopisujcie do Tarota wszystkich zlych cech, ale szukajcie takiego tarocisty, ktory ma otwarte trzecie oko i potrafi we wspanialy sposob pomoc.

Jesli ktos ma ochote ze mna porozmawiac o tarocie lub uzyskac porade/wrozbe prosze wyslac e-mail: aleksandra@bodyandmindhealing.co.uk


Ciekawy ten kod...a czy wiesz że chowając tajemnice swoich klientów jak ich nazywasz przyjmujesz ich obciążenia karmiczne?
Karty tarota należy spalić,rozsypać popiół na wietrze,nie wolno ich wyrzucać.
Widać po tym co napisałaś że masz małą wiedzę na temat jaka to energia a tylko są dla ciebie narzędziem pracy wróżki.
Nie potrzeba do tarota trzeciego oka.....
Nie przynosi pomocy,przynosi wiedzę o ludzkim losie.Jest wyrocznią,tylko trzeba go umieć odczytać.
To zła,zwodnicza energia powodująca pogmatwanie ludzkich decyzji.
Nigdy z porad wróżki nie powinna korzystać osoba wrażliwa,bez względu na to ile powie wózka.
Powtórzę NIKT NIE WIE JAKA TO ENERGIA!reszta to spekulacje oparte o zarobek na tych kartach.
Jest nad tą energią inna i ktoś kto się nimi zajmował i potrafi je odczytać wie o czym mowa.
Te karty to perfidia dla osób które podatne są na sugestię,a sugestia jest bardzo niebezpieczna psychologiczną bronią,może być wymierzona w osobę korzystająca z takich wróżb.
Poznałam te karty i wiem o czym mówię a nie mówię że to szatańskie karty tylko złowrogie.
Rzadko ktoś kto zarabia na nich pieniądze się nad tym zastanawia ale każdy kto zanim pójdzie do wróżki powinien się nad tym dobrze zastanowić bo może pogmatwać sobie życie w sposób o którym nawet się nie domyśla...
Tarot to nie tylko kartki papieru,te karty przepowiadają przyszłość...
Ale tylko osoba bezstronna która nie zarabia na wróżeniu a miała z nimi kontakt może być obiektywna.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2010, o 11:50 
Zgadzam się, że jest wiele wróżek, które nie potrafią korzystać z kart. Jest wiele osób, które do mnie dzwonią z płaczem po różnych rozmowach z wróżkami. Osobiście uważam, że Tarot nie krzywdzi, krzywdzą ludzie, którzy nie wiedzą co i jak przekazać drugiej osobie. Bo jak kartka papieru może skrzywdzić? to ludzki język powoduje najwięcej problemów. Ale tez jest druga strona medalu tj. klienci, którzy często życzeniowo oczekują takich a nie innych odpowiedzi itd. co nie ułatwia sprawy.
Ja osobiście nie wierze w zadne obciążenia karmiczne ani tam szatany czy inna czarna magie. Zajmuje sie tarotem od 10 lat i jestem zdrowa, szczesliwa i kochana. Na wszystko co złe mam swoją metodę tj. medytację oraz jogę, co pozwala mi iść przez życie ze słoneczkiem w sercu, którym chętnie dzielę się z moimi klientkami:)
Zapraszam na stronę http://www.bodyandmindhealing.co.uk/polish_zone.html


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |